Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

30 Seconds To Mars - Echelon

Imi aduce mereu aminte ca suntem o familie, asa ne-a numit el.
Piesa asta e linistita, dar plina de sentiment.

Guns N' Roses- Sweet Child O' Mine.

Pur si simplu o ador.Pentru ca fata aceea descrisa acolo seamana perfect cu mine <3.Plus ca a fost prima melodie pe care am ascultat-o de la ei si e si normal sa aiba un loc special in inima mea.Daca as fi intrebata care e partea mea favorita,nu as putea sa spun pentru ca,in opinia mea toata melodia e geniala :3.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

30 Seconds to Mars - Stranger in a Strange Land

Pentru ca e cea mai tare piesa de pe ultimul album si o ador cu fiecare fibra a corpului.
Versurile parca sunt despre mine si asta ma incanta cel mai mult.
Ma hipnotizeaza.

Pink Floyd - Hey You

Mie-mi pare absolut genială melodia, I love it. Încerc pentru prima dată Pink Floyd, and I really like it, the lyrics are brilliant. Îmi ia ceva ca să le înţeleg cât mai bine, dar sunt şi eu mai înceată de fel. < 3 He he~


Hyde - A drop of colour

Imi plac enorm versurile si vocea lui Hyde. Piesa asta creaza o atmosfera placuta in dormitorul meu. Chiar ma aduce intr-o stare de melancolie.

Red Hot Chili Peppers - Can't Stop
Buna cand joci un racing game in genul Re-volt. Oh, i love my sleek and shiny RC-car *giggle*
A inceput 4 Non Blondes - What's Up.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Iced Earth - Melancholy

Perfectă pentru starea pe care o am acum. My mood right now ~ Melancoly. Instrumental bun, vocal genial şi lirică superbă. Combinaţia perfectă pentru o melodie bună care să îşi merite locul în playlist-ul meu şi să fie acultată iar şi iar...şi iar, 'till the end of time. [ok, kiddin' just 'till tomorrow *laughs*]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Septicflesh - Ocean's of grey
Am descoperit-o la Rate the song şi am simţit nevoia să o ascult din nou. Foarte tare melodia, chiar o capodoperă.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Nirvana - About A Girl

He he, nu ştiam ce să mai ascult azi [o.o"] şi-mi veni mel. asta în minte. Cred că am dar replay de cam multe ori, dar e okay cuz I like it, I do...


The Last Goodnight - Stay beautiful

Azi am dat de melodia asta intr-un AMV cu Durarara!! si am ascultat-o cam de 10 orii azii . Mie imi place melodia, lirica si tot tacamul . . . si cand o ascult chiar ma face sa ma simt o persoana frumoasa prin versurile ei .
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.825 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 531.007 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)