Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Acum ascult Acustic & Expresiv - Ganduri Spuse ... Sunt intr-o stare melancolica si am spus sa ascult ceva ce se potriveste cu asta... Am stat ceva pe ganduri pana sa-mi vina malodia in minte. O stiu pe de rost, e frumoasa, mai ales versurile. Buna pentru momentele in care vrei sa plangi... smile

Sore-Love is Music ;x

Ahh ;x Imi place atat de mult Pariu cu Viata si Sore <3 Atitudinea ei imi aminteste de mine, ii iubesc, glumesc, ador vocea Sorei ;x desi videoclipul chiar nu ma atrage >.>. Versurile sunt geniale: You're like music/ So let me love you loud/ You make me fall in love with the speed of sound E genial ^.^

[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

acum ascult Dudah & Chriss - Sentimente

http://www.youtube.com/watch?v=2nTtKCCMAo0

iubesc mult melodia asta, nu stiu de ce imi place asa de mult,probabil ritmul, vocea si versurile 8

Acum ascult: SHINee- Hello8

=> http://www.youtube.com/watch?v=skZxb5sBoiU

Ador melodia asta si imi place vocea lui Taemin si Junghyun, plus ca toti arata bestial!=p~

Jasmine - Dă-mi dragostea

La la la, de mult nu am mai ascultat muzică din cauză că Youtube-ul meu face ceva urât din cauza net-ului, deci, am revenit și am început cu melodia asta care îmi place foarte, foarte, foarte mult. Este pe gustul meu și o ascult când nu am ce face. Anw, i like it.
[Imagine: Jun0xCa.png]

Indiferent- O fila de poveste

Ma simt insealata, ma simt abandonata, ma simt nasol >.<. Tocmai m-am certat cu cineva special din viata mea si plang, ma linisteste si pe mine melodia asta <3. Versurile sunt pur si simplu geniale in timp ce melodia te relaxeaza [oarecum, pe mine]. Pff, viata este frumoasa <3 chiar daca fiecare clipa frumoasa este rascumparata in lacrimi ^.^
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

♥Adele- Rolling in the deep♥

>.< Ador melodia asta <3 defapt versurile si mai ales cum incepe
There's a fire starting in my heart/ Reaching a fever pitch and it's bring me out the dark
. Vocea Adelei este atat de puternica si plina de sentiment ;x este pur si simplu geniala femeia asta <3 Melodia aceasta este lafel de spectaculoasa exact ca Someone like you si Set Fire to the Rain.
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Sore -Love Is Music

Mi-a placut de prima data cand am auzit-o,la Crazy Win...mi se pare ca are o voce perfecta ...in legatura cu muzica imi palce mult ,la fel ca versurile...
Are voce si nu se 'pitigaieste '..este o fata cu personalitate si pentru mine e un model !!!

Jessie J- Who's Laughing Now

Oh, so you think you know me now/ Have you forgotten how/ You would make me feel/ When you drag my spirit down/ But thank you for the pain/ It made me raise my game Dooamne ce melodie geniala, ce versuri, ce videoclip!! <3 De aseara cand am auzit-o pe Music Channel o ascult incontinuu!! Dooamne ce beatboox la inceput <3 Ce reefreenn! E geniala melodia asta ;x E geniala baby!!
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

C.I.A: unde e ea http://www.youtube.com/watch?v=Hzq32mg0D...re=related , iubesc melodia 8
nu stiu de ce dar imi place foarte mult, imi da o senzatie super tare, si refernul imi place mult cum e cantat, vocea...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.815 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 530.231 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)