Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

O zone --Ma inec in ochii tai

Aceasta melodie imi aminteste de anii precedenti ai copilariei...cu aceasta melodie pot spune ca m-am crescut...vaiiii , cat ii mai adoram ...dar si a acum pot spune acelasi lucruu!! Sunt bestiali!!!
Tin minte ca oricand si oriunde auzeam melodia incepeam sa cant si sa dansez!!
Pot spune ca au fost o trupa minunata....cred ca multi oamenii i-au iubit !!!
Si din cand in cand mai evadez din lumea asta plina cu zbenguieli si ma refugiez in melodiile acestora ...stand si ma gandesc : ce vremuri !!!ce vremuri !!!!

Voltaj - Scrisoare
Come on, unde e muzica de demult? Ador aceasta piesa :3 O stiu de nu stiu cand, insa o iubesc asa cum o iubeam la inceput. Imi plac versurile la nebunie. Sunt pline de mesaje, iar vocea solistului este incredibil de frumoasa : x Voltaj va ramane cu siguranta trupa mea preferata din Romania. Ce-as da sa mai compuna piese ca acestea. Sa nu se bage si ei in lumea house-ului xD. Chiar sunt tari, iar Scrisoare este una dintre cele mai reusite melodii ale lor.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Amatsuki Ending - Namae no nai Michi

Erm, îmi place. Tipa are voce caldă, anime-ul în sine e foarte tare - merită.
Cum îl găsesc pe net mi-l descarc şi eu :3.
kthxbye
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Jon Bon Jovi - It's just me.

Se potriveste cu starea pe care o am acum. Poate ca Jon, pentru unii, are o voce prea calma dar am nevoie de ea atunci cand vreau sa plang.
It's just him and that's enough <3.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

Poets of the fall - King of fools.
Of, cat iubesc melodia asta : )) Imi place la nebunie. Pot spune ca i-am invatat toate versurile intr-un timp atat de scurt. O am in telefon si tot drumul pana la scoala o ascult xD. Imi plac mult versurile si instrumentalul. Poets of the fall e cu siguranta una din trupele mele preferate : > .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Florin Chilian - Zece

Deci sunt suparata, cam de vreo ora plang si desenez, m-am certat cu prieteni, am avut cea mai grea saptamana din viata mea, melodia asta este singura care cat de cat ma calmeaza...in rest, totul este doar o aschie in inima 46 Pana si sts meu e trist22:

Cănd am scris acest sts, am lăsat creierul să ghideze mâna, caci ochii mei erau inundaţi de lacrimi, iar inima strapunsă de durere...[By me]

[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Megan Nicole - B-e-a-utiful

Tipa nu e atat de celebra, e cunoscuta doar pe youtube, sa zic asa : )) Eh, la inceput nu prea ma incanta vocea ei, deoarece nu vedeam nimic special, insa chiar a evoluat mult o_o Pe mine una m-a uimit. B-e-a-utiful este o melodie originala si pot spune ca e geniala ! Ii ador la nebunie versurile. Pot spune ca ma regasesc enorm de mult in ele. Parca e povestea mea in ele : )). Si videoclipul mi se pare atat de frumos :3 Superb. Megan chiar este o cantareata talentata, frumoasa, amuzanta. Are tot ce si-ar dori o adolescenta : )). Sper sa mai scoata astfel de melodii ca acestea.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Adda- vis
http://www.youtube.com/watch?v=cYVpVLSc_KQ

e destul de scurta melodia dar foarte frumoasa si ma relaxeaza, chiar ma si rerezinta pentru ca sunt foarte visatoare de felul meu sa spun asa Smile

La-La Band ---Stage Of Joy

In primul rand imi plac foarte mult versurile...videoclipul la fel de mult ,dar si cei care o interpreteaza...imi place pentru ca prezinta anii adolescentei....iar acesti tineri au voce mama mia ...extraordinara!!! Melodia e foarte buna...si cred ca tot ce spune acolo e adevarat ...


Bruno Mars - The Lazy Song [ Studio Session ]

I said it, I said it cuz I can . . .
Ah, ador chitara aia de la început. *insertrandomthingstryingnottospam*
Yeah, yeah, well, I'm listening to the song and enjoying the cold night.
I've got to enjoy the free time.
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 525.064 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)