Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Nini- Eso no se hace.

Parca e scrisa de mine melodia, zau! 24. Sau desprinsa de undeva de printr-un jurnal de-al meu deoarece si eu am niste "prieteni" care incearca sa ma dea jos but, as I always say: "I'll be back!".
Pe langa asta ador Nini deci intelegeti de ce ascult pana si melodiile 9.

Jane's Addiction - Irresistible Force

Mi-a ramas pe creier inca din masina. Mi-a luat un pic s-o gasesc, dar de atunci nu fac decat sa ascult incontinuu ca un tembel. Imi place mult si vocea si refrenul care ma prinde.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

Da'cruz- povestea unui suflet

http://www.youtube.com/watch?v=o9Q2RYYDf...re=related

sunt o mare fana da'cruz, pot spune ca iubesc melodiile sale, si aceasa melodie nu face exceptie este foarte frumoasa, si imi plac mult versurile si mesajeul pe care o transmite 8

The Killers - Sam's Town

"I've got this energy beneath my feet
like something underground's gonna come up and carry me,
I've got this sentimental heart that beats
but I don't really mind (and) it's starting to get to me"

^ Suna foarte bine, combinatia vocal+instrumental+lirica e interesanta, o sa ramana o vreme in playlist. Underrated album, trebuia promovat mai bine.

A inceput: Johnny McDaid - Stay There (Old Name Everything Changes)
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


[MV] Crispi Crunch - Thumbs Up (No Cut); iubire, Chizi e asa de... =p~ Nu face roscatii de ras, ii face sa rada. *laughs* Partea mea favorita e ultima, cu tipa-barbat in baie, sunt asa de adorabili si and so on. >< Miscarea aia o repetam pe strada ca nebuna impreuna cu Dya -logic. Mi-a bagat melodia pe urechi de mi-a iesit pe nas. Credeam ca nu mai rezist pana nu o ascult. >< Uitam lumina, sa strang firmuturile in urma mea de cum ma grabeam pe usa. *laughs* N-am mai cazut, de data asta -doar asta. *thumbs up, thumbs up*
Ea: Mai e o varianta necenzurata. Eu: Arata-mi-o. Ea: Bine. *in timpul vizionarii* Eu: Nu e asa de plictisitoare ca cealalalta.

15
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Jennifer Lopez-Papi

Este o melodie noua,a aparut acum 1-2 saptamani...este un fel de mixaj pe i'm into you, plus niste versuri pa'colo ,care imi plac foarte mult ,la fel si videoclipul....jennifer mereu se reinventeaza si asta imi place foarte mult...

Guess Who- Zi de vara

\m/ Iaa, Zi de vara!! Suntem deca in octombrie si este inca vara, aproximativ, este cald si bine iar eu cand numai Guess Who. Ma face sa ma simt atat de fericita si de bine ;x Uit cu totul de zilele negre din saptamana asta ;> Asa ca hai sa cantaaammmm!!!

Cine vrea sa sara, sa sara, daca e sa moara, sa moara/ Stricam intodeauna ceea ce alti repara ;x
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Punct- te aodr

deci imi place mult vocea aia de la inceput, : iubirea este o chestie care te face sa razi atunci cand esti obosit, iubirea este atunci cand ii spui unui baiat ca iti place camasa lui si atunci el se imbraca cu ea i fiecare zi, iubirea este atunci cand catelusul vine si te linge pe fata, chiar daca l-ai lasat singur toata ziua, iubirea e ceva minunat, deci o iubesc 8

Seether - Plastic man
I am a plastic man, wish I can be the one you could be proud of.
I'm losing heart again, wish I could show you what you think I'm made of.

Someday I know I'll find my place, someday I know this pain will fade.
Someday I know I'll find my place, someday I'll sing my last refrain.

[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Acum ascult:
SHINee- Lucifer => http://www.youtube.com/watch?v=Dww9UjJ4D...ure=relmfu
Ador melodia asta!!! O ascult de mai bine de 45 de minute incontinuu..8 si ii ador vocea lui Onew, Taemin si Jonghyun8 [de fapt imi plac toate dar a celor trei sunt preferatele mele, in special a lui Taemin5]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 525.018 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)