Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce animalute aveti pe acasa?

eu am un hamster pe homepage de la google 21)))

[Imagine: 4PB4Q.png]

eu am un caine lup, ciobanesc german, il chiama King Smile
dar cred ca imi voi mai lua un caine, pentru ca asta e batran are 10 ani si nu stiu cat mai rezista, desii caini din rasa lui traiesc deobicei intre 14 si 16 ani....

Eu am 3 pisici, 2 fete si un baiat, Fetita,Nikita si Ori.
Mai am si un caine pe nume Rex4

Eu am doar două pisici, dar e de ajuns. Ambii sunt masculi! Unul este mai mare, negru şi îl cheamă Negri [y'know.. i-am pus numele de la aceea 'moarte' care defapt era cel mai bun personaj din desenul animat "Sumbrele aventuri ale lui billy şi mandy". Îmi aduce aminte de el XD], iar cel mic eşte alb cu gri, numit Tom [Tom&Jerry, fără alte complicaţii].

Eu îi iubesc pe amândoi, dar pentru frumuseţe e Negri. Pur şi simplu e adorabil cum vine mereu şi se dă pe lângă mine

Cate animalute!
Eu am doi caini (Cookie si Tzitzi) si o pisica (Fifi)
Ma bucur ca se inteleg intre ei <3 dar sunt ai naibii de nebunatici :]]
What goes around comes around.

Băiii.. Animăluţe! ^,^
Eu am o "droaie"21 :
2 catsei: Boris[ pufosul familiei, alb ] , Toader[un adorabil cu ochii albastrii] + unul vagabond xD
Mii de pisoiashi : Figaro , Whitey si inca multi altii [but Figaro and Whitey are my favourites xD ] .
Un papagal
That'z all . x3.
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

Pai... eu momentan am:
- un pisoi negru, Negrut ( lipsa de inspiratie) care este foarte adorabil si are niste gheare a naibii de ascutite
- o catelusa, Fifi ( aveam 2 ani cand i-am pus numele, don't blame me!) care are 12 ani. Se tine tare ^_^
Ii ador pe amandoi la nebunie si iubesc sa petrec timpul cu ei... ambii sunt negri ( adorabili!).
She's wiskey in a teacup.



Weeeeeee, pai eu am o catelusa, Linda. Mai bine zis o catea, e cam batrana acum. Are in jur de 6 sau 7 ani, nu mai stiu sigur. Stiu doar ca am primit-o ori pe I-IV ori pe clasa a V-a.
E neagra pe spate si pe labe, doar pe burta e alba. Acum are in jurul botului fire albe si e foarte grasa. Am castrat-o pentru ca a fatat de doua ori si de fiecare data au murit puii. Dupa asta s-a ingrasat. Nu stiu de ce dar am impresia ca seamana pe mine, ma gandesc la asta de fiecare data cand ma uit la ea. Sincer, e cam... prostuta. Curtea noastra e destul de mare si are cusca langa casa. De fiecare data cand ploaie sta afara din cusca si schiorlaie cat o tin plamanii dar nu sta in cusca. Si ii e frica de matura. Daca vede o matura o ia la fuga, eu am invatat-o asta 21 .Oricum e tare draguta, nu o mai pot ridica cum faceam inainte dar tot catelusa mea ramane.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Am un chow-chow , numit Flow. Pufos , nerăbdător , gălăgios şi jucăuş. Are în jur 4 ani şi ceva , l.am primit de Crăciun, când era pui de la nişte prieteni de familie.
Mai am şi.un motan cu o pisică , Black şi Franţa ( Liz nu ştie să dea nume animalelor , clar ) . Motanul ar trebui să fie al meu, teoretic , iar pisica ar trebui să fie a surorii mele. Îi avem pe amândoi de doi ani, deşi sora mea le acordă extrem de multă atenţie, încât uneori devine enervantă, chiar şi pentru bietele animale.
Şi un papagal , Trance , care nu ştie să facă altceva decât să 'cânte' la lumina becului din living.
Cred că.n curând o să mai avem un nou membru, după poftele lui Liz. ._."
In fata mortii nu mai esti nimic, nu mai esti poet, esti un simplu om care trebuie sa dispara.

[Imagine: 69049197.jpg]

"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."

Pai am avut o luna doi pisoiasi suuuper draguti 8 (Alma - fata, gri vargata si Yoshi - baiat, alb cu gri) si i-am dus la bunica la tara ca numai dracii faceau 21

Si la bunica am multi caini si pisici: Fifi, cea mai batrana si matura (pe naiba! ar fi trebuit sa fie), Tara, adusa de verisorul meu, si Nuca, fiica lui Fifi. Fifi si Nuca sunt corcituri de ceva Pechinez cu Soricar, desi Nuca arata ca un Chihuahua 21 si Tara nu stiu ce este (e de o talie mai mare ca ele), dar toate sunt galben-bejulii si le zic "blonde" haha. Mai am o pisica foarte frumoasa, gri vargata cu guleras alb, Niki (pe maica-sa tot Niki o chema si seamana mult), pana acum cateva luni am mai avut inca o pisicuta alba cu negru, Pisoie (a fugit), un motan portocaliu, Morcoveata si inca un motan ca Yoshi, Morosan' (Morco a plecat din cauza lui ca-l batea rau si se credea "stapanul" 21 ) si din pisoii mici a ramas Alma, Yoshi nu se stie de el.
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...
My fics: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082
"Te doresc acum!" yaoi +18 http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225522



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aveti vreo fobie? hero1hero 6 4.875 15-07-2012, 12:36 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)