Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Aş merge cu mare drag : )). Oare cum dansează Lee o.o ?

Next : Dacă când mergi la magazin treci pe lângă tomberoane şi dintr-o dată apare Sasuke şi te bagă în container închizândute acolo ?
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

As lovi cu pumnii si cu picioarele in tomberon si pana la urma as iesi iar viata lui Sasuke nu va mai fi niciodata la fel (in sensul rau) o sa astepte el mult si bine pana cand o sa ii creasca parul de "imo" si o sa ii treaca cicatricile Smile.

Next: ce ai face daca l-ai vedea pe Deidara la magazinul din cartier ca o fata de la casa cantand cantecul de la sceneta aia "Fetele de la casa" [Sonny with a chance xD].?
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

As bufni in ras 24 Doamne fereste! Crap aici numai cand ma gandesc cum ar arata 21

Ce-ai face daca l-ai gasi pe Madara lesinat si cand te-ai apuca sa-i faci respiratie gura la gura ti-ar zambi pe sub mustati?
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082

Omfg. M-as simti in al X -lea cer ;] Ar fi . . . MIRIFIC. Dupa ce as termina cu respiratia i-as spune ca il iubesc... cred! :]

Next: Ce ai face daca ti s-ar intampla tie asta?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Da nici nu-i fac 33 poate sa stea acolo lesinat. La mosu ala? Doamne, dar nu am mancat cuie sa stiti. Dar sa zicem ca sunt o fata buna si ii fac.. daca se intampla asta: doua palme si un picior undeva 65 si la revedere..

next: Ce ai face daca tu esti la mare, iar Itachi e salvamarul? 15
[Imagine: h8v.gif]
 

Aiaiaiai... poi m-as face ca ma-nnec Smile
Ce-ai face daca Deidara ti-ar cere sa-l vopsesti brunet?
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082

Il vopsesc cu voiosie si fericire =]]] Insfarsit o sa imi incerc talentul de coaferitza si daca ramane chel ii pun o peruca si o sa arate ca Brad Pitt =p' Gosh! Deja salivez=]] Ma duc dupa foarfece!

Ce ai face daca Naruto ar veni la tine cu un pachetel galben :]]] pe care scrie Durex si ti-ar sopti la ureche ca vrea sa vada cat poti sa ridici? =]]] Cat de socata sau nervoasa ai fi in momentul acela? ;]]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Cred ca Naruto ar ajunge la terapie intensiva dupa faza asta. Sau direct la medicina legala. Una din variante.
Next: Ce ai face daca Sakura ar veni intr-o zi la tine acasa si te-ar anunta ca se muta in dulapul tau?
[Imagine: 6266357427_87631589b3.jpg]

M-as uita la ea ca la felul 17 si apoi i-as zice: Nu, nu ai sa te muti pentru ca tin sa specific- acolo ma ascund eu cand vreau sa spionez chestii si crede-ma, nu este loc pentru doi in 2 cm patrati sau cat o avea dulapul meu.
Apoi as invita-o sa locuiasca sub birou daca ii convine bine daca nu..iesirea e pe unde a intrat 24

Next: Ce ai face daca Kakuzu s-ar oferi sa-ti cumpere un creier considerand ca tu nu ai destul?15.

Adica ma face proasta? o.O Ori nu am inteles eu bine =]] ori asta ma ia drept blonda. As accepta >:] [ofc cu un gand malefic in minte] iar cand ar veni ora cinei ii l-as gati si i-as zice pe un ton rautacios: Na si manca, nu ai destui hormoni de crestere in corp ^.^ [ =]] muahahah muahahaha]

Ce ai face daca pe Facebook ar veni Sasuke si te-ar intreba daca vrei sa joci cu el Sims ;> dar cu pupaturi si flirt =]]]]]]]]]]] Gosh sper ca nu am incalcat nici o regula o.o
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.521 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.859 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.770 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.677 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)