Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Omg!!
Asi incepe sa rad pana m-asi piÅŸa pe mine' [vorba vine "-.- ] ..
Dar, nu cred ca sunt multumita de rezultatul asta dezastruos: El se uita usor in jos, dezamagit de rasul meu ...
ahh, mi-ar fi mila de el T-T.

Ce ai face daca: Tu ai incerca sa te urci pe un stalp si dintr-o data vine Sasuke si urca sus, dandu-se mareeee.. bla bla
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

I-as trânti un: "Stupid" puțin mormăit apoi m-as da jos de pe stalp si as incepe sa ma plimb ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat^^.

Next: Ce ai face daca Sakura te-ar lua la bataie pe motivul ca ai rochie la fel ca a ei?^^
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

In primul rand eu nu prea le am cu rochiile (le cam detest mai mult,prefer stilul relaxant si larg ori de baiat XD) Si de furie i-as da un face-book (adica o carte peste fata sau ce am pe acolo) de as arunca-o pe geam. Toti happy XD O detest pe plangacioasa ~.~

Next --> Ce ai face daca in timpul luptei lui Naruto si Sasuke, ar aparea... Tobi care il cere in casatorie pe Saske?

Psycho XD

As filmaaa! Asa ceva trebuie imortalizat forever dudă. Tobi x Sasuke suna cool15 Cred ca am sa desenez un dounjinshi :]]

Next: Ce ai face daca Sasori s-ar da la Naruto de fata cu Deidara?>;]
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Well l-as lua pe naruto de acolo, l-as impinge pe Deidera pe Sasori si l-as alege pe Dei seme sa se distreze, l-as lua pe Narutzelu pana in Suna (lunga a anibi calatorie XD) L-as pune pe Gaara pe birou, pe Naruto in spate si hata-hata.

Next --> Ce ai face daca ai vedea scena de mai sus? XD

Psycho XD

Hi hi, ce as face, as lua o punga de floricele, o doza de cola, un scaunel si as incepe: "Nu cred ! Cum sa faca asa ceva ! Nu se poate" etc. Exact ca si cum as privi o telenovela^^

Next: Ce ai face daca Tsunade ti-ar oferi postul de Hokage?^,^
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

L-as primi cu placere! Sa apar dup-aia si eu pe zid langa bunaciunile alea de Hokage (mai ales Hashi-kun si Minato sunt 38 ). Iuii ce pervy sunt azi!

Ce-ai face daca o decapotabila rosie, din care s-ar auzi o melodie a lui Guta, ar trece pe langa tine si in ea sa fie chiar... Pein, cu un tricou roz mulat, blugi nespalati de luni de zile si lant gros cat 2 degete cu o cruce cat palma, bineinteles "dă haur"?
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082

In primul rand m-as inchina. Cine ma? Pain ascultand guta si imbracat asa?! 21 Doamne fereste... Cred ca l-as lua si la rost ca a apucat-o pe drumul gresit... tocmai Pain... ~.~

Next: Ce ai face daca Sasuke ar veni imbracat elegant la tine, ti-ar face cadou o rochie frumoasa, rosie si mulata si te-ar invita la cina in oras, oferindu-ti si un transafir rosu?

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

Pai in primul rand, la ce maniaca romance sunt eu, cred ca m-as inrosi toata si, dupa ce mi-as reveni din soc, as accepta rochia, invitatia si binenteles trandafirul.

next: Ce ai face daca ai fii hinata, ti-ar placea foarte muult de naruto si l-ai vedea cum se saruta cu sasuke in fata ta?
[Imagine: 35j9hll.png]
"If yaoi were a vodka And I were a duck I'd swim to the bottom And drink my way up.
But yaoi ain't a vodka And I ain't a duck, So give me some yaoi And shut the f**k up."

Hi all!
Paaai..
In primul rand nu e nevoie sa fiu Hinata ca sa-mi placa!:love
Deci, cred ca as invinge toata timiditatea aia si m-as duce, l-as lua de acolo si l-as saruta eu!
Next: Ce ai face daca....Itachi ar fii prezentator la "Dansez pentru tine" si ti-ar zice sa vii si tu sa dansezi cu Lee pentru operatia de slabit pentru Choji?21
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.573 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)