Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Loolz,
Paii, l-asi intreba de ce sa joc cu el si nu cu x? Huh? S-ar rusina si ar renunta.. L-am facut sa se simta prost.. Mwaaahaaaahaa >:]

Next:
Ce ai face daca ti-ar scrie Sakura la profilul tau pe Zup? 21.
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

ce sa-i fac? ii raspund 24

ce ai face daca ai alfa ca toate personajele tin naruto sunt reale si jor veni la Nikijon?

;-? Poi as fi dezamagita intr-o arecare masura, eu nu am voie sa merg la Nijikon ;(( din cauza unei note proaste la matematica =[, dar as fi si fericita ca as putea sa ii intalnesc din intamplare pe strada si sa fac, exact cum fac cu fiecare chinez/japonez/koreean pe care il vad pe strada, sa strig : Je love Chinat, Japonia et Koreea =]]

Ce ai face daca ai afla recent ca Sakura s-ar casatori cu Sasuke si te-ar invita la nunta lor? [lipsa de ideei stralucite =]] ]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

As merge cu cea mai mare placere, desigur doar la brat cu Itachi Uchiha15

Next: Ce ai face daca Naruto ar intra in Akatsuki si ca prima misiune este nevoit sa omoare vre-o cinci oameni printre care esti si tu? ^.^
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

0.0 Da, de ce pe mine si nu pe Sakura? Ce sunt eu, mai nou am devenit Maru-Piersic vanat? ;-s probabil m-as ascunde pe unde as apuca in speranta ca nu ma va gasi si o va omori pe Sakura, Ino sau mai gaseste el pe cine =]] Pe vecinamea na =]]

Ce ai face daca Sai te-ar cere in casatorie in timp ce speli vasele, vorbesti la telefon, copilul plange si Naruto trage de fusta ta ca vrea sa mearga la baie? =]]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Oh god ! = )) Cred ca m-as da cu capul de toti peretii in momentul acela si as striga la toti sa se potoleasca =_= Copii nu s-ar opri, Naruto ar face langa mine, Sai ar continua sa zica: Imi raspunzi la intrebare? Zi, zi !! Cred ca pur si simplu as lesina acolo in bucatarie -_-"

Next: Ce ai face daca Jiraya ar fi membru animezup? : >
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


=]] Poi daca ar fi membru incepator, nou nout pe forum i-as ura Bun Venit ;x, asta fiind primul lucru pe care l-as face, in rest mai nimic =]], probabil am deveni prieteni, daca incepe cu perversitatile lui il raportez la CNA =]]

Ce ai face daca Kakashi [ca tot nu s-a mai discutat despre el : )] Te-ar invita sa mergi cu el pe o straduta laturalnica ca sa cumaparati ,,mere'', iar cand colo el vrea altceva? =]]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

L-as lovi la "mere" : )). Ehe, trebuie sa aiba grija, deoarece eu sunt minora 68. Nu e bine sa te pui cu minorii : > Ntu, ntu.

Next: Ce-ai face daca ai auzi ca Naruto este fiul lui Catalin Botezatu? o.o
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


As muri de ras=]] M-as tavali pe jos de ras, nu mi-ar veni sa cred, adica Naruto? Cu Cata al meu? =]]]]]]]]]] O sti sa faca sutiene pentru femei sau pentru barbati =]]]]] LOL!!

Ce ai face daca cantaretul tau preferat s-ar dovedi a fi Sasuke, si el ar veni acasa la tine, iar in fata usii te-ar trage de par si te-au saruta? Punandu-si mana unde nu trebuie? =]]]]] [ Naruto Botezatu =]]]]]]]], prea tare Beki =]]]]]]] ]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

:]] Paii, in primul rand : nu prea cred ca ar fi cantaretul meu preferat 78. Sii , as roshii, apoi i-as trage un pumn pentru .. nah.. " You bastard ! x[x[ ". 21.
ăăăăăăăăăă...

Ce ai face daca Itachi ti'ar scrie o scrisoare de iubire? xD
ăă..
Sec:]].
1010
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.572 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)