Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Ce ai face daca ai vedea-o pe Sakura sarutandu-se cu Ino?

Pai cred ca daca as vedea asta m-as uita crucis la ele si dupa as regreta toata viata ca am vazut asta. Dupa as merge mai departe, desi ar fi foarte ciudat. Chiar mi-ar provoca greata.

Next: Ce ai face daca Neji ti-ar da in cap cu o bata?
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Logic; as sangera si posibil lesina.

Ce ai face daca Kisame te-ar invita sa-i cunosti parintii? ...Oricare ar fi ei24
- Copii, cine va apara voua drepturile?
- Protectia animalelor.
[Imagine: 1129606.png]
[Imagine: tumblr_lj21h9d7cq1qdi4c2.gif]

Huh? I-aş spune că nu ştiu să înot şi nu mănânc alge la cină.

Next : Ce ai face dacă Itachi ţi-ar da un sampon cu poza lui pe el?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

Folosesc doar Schauma de la Shwartzkopf, narcisistule 21 sau daca sunt intr-o pasa buna "oh, great. Scoti cumva si detergenti? nu de alta, am ramas fara..."

Ce ai face daca Kakashi ar deveni presedintele senatului Romaniei? o.o


Presedinte? Cred ca e cam tanar pentru asta, but si aratos :chuu: Anyway, nu stiu, cred ca am fi pe maini bune. Cel putin asa sper. Si... ce as face? Nimic! Poate doar as imparti pliante cu moaca lui :]

Next: Ce ai face daca la usa ta ar aparea Itachi imbracat intr-un costum de Pikachu si ti-ar canta o serenada?

Wawwww, m- as cruci dupa care, m- as rade si l- as admira in continuare vazandu- l in costumul de Pikachu 5

Ce ai face daca Madara te- ar saruta?[lipsa de inspiratie]

O să regrete toată viața lui acest gest .


Next : Ce ai face dacă noul director al școlii tale ar fii Narutooo ? xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Ce sa fac? M- as comporta la fel cum ma comport cu orice alt director.

Ce ai face daca Hidan ti- ar da jos pantalonii?

Hidan?22 Sa imi dea mie pantalonii jos?22.Cred ca i-as impinge niste pumni si suturi de nu s-ar mai trezi din coma 3 ani intregi 22.
Ar blestema ziua in care m-a cunoscut 15.

Ce ai face daca l-ai vedea pe Pain imbracat ca MO din robotzi,vorbind ca el?15.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

ăăă . . . nimic ?

Next : Ce ai face dacă Sai ar veni la școala ta împreună cu niște cântăreți și ar începe să cânte , după care își mărturisește iubirea lui imensă pentru tine față de întreaga școală ?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.553 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.872 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.787 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.696 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)