Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

M- as rade ca o nebuna ''in calduri'' 24

Ce ai face daca Shikamaru te- ar imbratisa, iar apoi te- ar invita sa te plimbi alaturi de el?

As accepta^^ Iar in gandul meu as spune:"Ai dat lovitura fetita! Sunt mandra de mine$_$"
Next:Ce ai face daca Gaara-kun ar veni la tine la 12 noaptea si te-ar ruga sa ii dai o lingurita de zahar?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Sa- si cumpere, l- as da afara si m- as culca la loc.

Ce ai face daca Temari te- ar ruga s- o ajuti cu o problema in dragoste?

Nu ma pricep la chestii de genul asta, asa ca as refuza.

Ce ai face daca Sasuke ti-ar propune sa va aliati pentru a-l ucide pe Madara?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Cu mare placere. [as accepta doar de plictiseala, in ultimul timp nu- mi gasesc ocupatie]

Ce ai face daca Kakashi ar face ''treaba mica'' in fata ta?[ lipsa de inspiratie 24]

Nsimtitu cum indrazneste 45 il pocnesc bine si dupa plec mai departe, posibil sa-l las si fara mostenitori21
next: Ce ai face daca Sai ti-ar cere sa ii fii muza, adica el sa iti faca tie un nud?
[Imagine: h8v.gif]
 

Il expediez in tarile calde .

Next;Ce ai face daca Sasuke te-ar imbratisa strans asa, fara motiv ?
( Nu mai am deloc ideeii . . . : | )

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

I-aş da un pumn şi i-aş cere 100 euro pentru că o îmbrăţişare costă.

Next : Ce ai face dacă Naruto te-ar provoca la un meci legat de ramen ?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

Daca ar fi ceva gen : cine mananca cele mai multe portii de ramen in cinci minute, no way, nu as participa, sigur m-ar face mar, doar e expert in asta. Nu? 68

Next: Ce ai face daca, la o petrecere de Halloween, ai realiza ca Itachi este costumat in Sasuke? ( ma gandesc la un raspuns gen yaoi, but, decideti 21 ) xD

Cred ca primul lucru la care m-as gandi ar fi ca Itachi e gelos pe Sasuke ca o fata de care ii place lui il place pe Sasuke si poate asa o face pe fata sa se apropie de el 24

Next: ce ai face daca...din greseala ai intra peste Naruto si Sasuke intr-o camera ei fiind intr-o ipostaza Yaoi [e clar m-am molipsit numai la Yaoi imi e gandu 24]
[center]We all have an angel that takes care of us
[Imagine: x4enaw.jpg][/center]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.519 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.856 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.770 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.675 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)