Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Wohoo, cu siguranta le- as face cateva sute de poze pe care le- as imparti numai cu mine 24

Ce ai face daca Kaknkuro ti- ar spune ca vrea sa te ucida din motive necunoscute?

as lua o fata serioasa, as spune "a, da? ", m-as da inapoi 5 pasi, as face niste semne aleatorii cu mainile ca sa-l induc in eroare si as disparea cu un "Spoof" intr-un nor de stelute colorate si fum ^^

[[ right, right 24) ]]

Ce ai face daca Anko si cu Kabuto te-ar ruga sa imparti cu ei pliante-fluturasi prin centrul orasului?


As accepta; am ceva mai bun de facut, oare? oO"

Ce ai face daca Ino ar vrea sa incerce sa te corupa cu mintea ei?
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Nu o să reușească . Doar eu , corup minți . 19

Next : Ce ai face dacă Naruto ți-ar atinge sânul și după ar începe să sară ca un iepuraș ?24
xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Ii dau jos pantaloni si chilotii, ii fac cateva poze pe care o sa le veda tot internetul apoi il bat 71

Ce ai face daca Zetsu ti- ar spune ca te iubeste?

Ce ai face daca Zetsu ti- ar spune ca te iubeste?

I-as spune: Mai nou, prietenele mele ma poreclesc Ierbicid. Yeah, beibi, muta-ti radacina in alta parte! 21

Next: Ce ai face daca Sasuke ar incerca sa te stranguleze cu o punga de chipsuri? 19
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

''ar incerca" dar nu ar reusi. I- as lua punga si as da- o pe gat dupa i- as trage un sut in partea dorsala a corpului 21

Ce ai face daca Deidara ti- ar trage un pumn in fata si ti- ar cadea un dinte care nu este de lapte[ prin urmare nu va mai creste niciodata]?

Hăh , îi sparg toți dinții din gură . Acum ,care pe care Dei-Dei ?

Next : Ce ai face dacă Sasuke ți-ar spune că ar vrea să pozeze cu tine nud ? o.o

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Sa pozeze cum o vrea el, dar nu cu mine. As poza cu el doar imbracati decent intr- o postura decenta 4

Ce ai face daca Orochimaru ar spune ca este vampir si ca vrea sa iti bea tot sangele?

Huh? Vampir? Cred ca mai intai m-ar bufni rasul, insa as incerca sa ma fac nevazuta, nu vreau sa o incurc 17 ( nu, nu vreau ) Apoi i-as spune ca il ajut in cautarea unei "victime" daca vrea, numai sa nu ma aleaga pe mine.


Next: Ce ai face daca ai vedea-o pe Sakura sarutandu-se cu Ino?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.519 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.856 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.769 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.675 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)