Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Sa se mute la mine? :O Uhh, ce dragut. Pai, pai, l-as intreba multe chestii si poate, ehm, m-as da putin la el 15 Si apoi am incepe amandoi sa o injuram pe Karin ( inventam un nou hobby ^^ )


Next: Ce ai face daca Sakura ar intra peste tine in baie?

Next: Ce ai face daca Sakura ar intra peste tine in baie?

Ce aş face într-o astfel de situaţie? Păi în primul rând aş arunca după ea cu primul obiect pe care îl găsesc. Adică, lol, nu ştie să bată ? :]] Aş închide imediat uşa şi după ce aş ieşi din duş aş pofti-o afară din casă. Asta, ca să înveţe bunele maniere *laughs*.

Next: Ce ai face dacă Temari ţi-ar spune că e îndrăgostită de tine? *în cazul fetelor* şi ce ai face dacă Sasuke ţi-ar spune că e îndrăgostit de tine *în cazul băieţilor*?

Temari? Hmm, dragut. Pai nu stiu, as sta putin sa ma gandesc daca ar avea vreo logica,apoi probabil as vorbi cu ea chestii, ca sa scot adevarul la iveala si motivul pentru care s-a indragosti de mine. Anyway, cred ca m-as inrosi, chiar daca e fata, eh...


Next: Ce ai face daca ai afla ca Choji e basistul din trupa ta preferata?

Trupa mea favorita n-are basist:]]

Ce ai face daca personajul pe care il urasti cel mai mult te-ar salva de la moarte?
- Copii, cine va apara voua drepturile?
- Protectia animalelor.
[Imagine: 1129606.png]
[Imagine: tumblr_lj21h9d7cq1qdi4c2.gif]

I- as multumi si nimic mai mult, apoi as pleca.
Ce ai face daca Pain ti- ar marturisi ca te iubeste si te- ar cere in casatorie?

Off, Pain este una dintre febletile vietii mele [nu imi spuneti va rog, stiu si eu ca am gusturi ciudate si ma mandresc cu asta^^] Daca as astepta asta ar insemna sa ma despart de Ryuzaki si nu pot:]] Nu cred ca as accepta.
Ce ai face daca Hidan ar veni la tine si ti-ar cere prietenia? :]] Where are you, inspiration?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

prietenia, like, being just friends? Sure, just try and stay as far as you can from me ^^
prietenia, like, more than friends? i-as spune ca e un scarbos, imi place de altcineva si mi-as lua talpasita inainte sa-si aduca aminte ca are o coasa la-ndemana xD

Ce ai face daca ai fi la piscina si te-ai pomeni, ca fix in momentul in care te relaxai, ar aparea Suigetsu deasupra ta, zambind diabolic? 21


Suigetsu ? Woa . . Paii l-as saluta si l-as arunca direct in apa * evil face * si dupa, nu stiu , as mai sta ce as mai sta cu el , poate ne-am imprietenii , poate 9 . Ehh .. iarasi debitez . :]]

Next : Ce-ai face daca Sasuke ar venii la tine si te-ar saruta , dupa care ar venii Karin la tine sa te bata pentru ca l-ai sarutat pe Sasuke?[lipsa inspiratie]
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Lui Sasuke i- as spune sa nu mai faca asta in viata lui [chiar daca il iubesc 2] iar pe Karin as bate- o eu mai de graba 21

Ce ai face daca Madara si- ar scoate masca in fata ta?

" OMG, I always knew that the fanarts were true! "

Ce ai face daca l-ai vedea pe Sasuke intr-o fusta roz, luand lectii de balet? xD




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.481 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.826 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.742 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.654 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)