Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

#71
Puuu Doamne, cu baba...panarama...urata de profa de mate? Pai, ce m- as rade deci l- as ajuta cred ca Narutel ar innebuni cu toate problemele, fractiile, proportiile si alte exercitii ale profei. Mi- e mila de el 24

Cf daca KIba te- ar ruga sa- l ajuti sa- l caute pe Akamaru pe poponetul marii [ca sa nu zic altcumva 24] pentru ca ei jucau ascunsa si banuieste ca s- a ascuns acolo?

#72
Me ; Kiba , esti verry cute , dar cum naiba sa se ascunda pe fundul` marii ? 21)
Doh ^^ , nebunule xD

Next ; Cfd l-ai vedea pe Sas`ke ca iti linge pc-ul ? 24)))) xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#73
I-as zice : Ai ratat o pata acolo 9 Si dupa l-as pune sa stearga din nou monitorul cu Pronto Si spirt.

Next : Ce-ai face daca l-ai vedea pe Kiba `deghizat` in aurolac ? 9
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#74
Auu. As incepe sa rad ca nebuna probabil. Nu de alta dar mi s-ar putea foarte comic sa vad un personaj anime cu haine rupte si punga aia in mana. :]] Ar fi chiar amuzant sa o vad si pe asta. Probabil as rade de m-as urca pe pereti iar lumea ar zice ca sunt nebuna. O.O Cine stie? Poate la inceput as ramane sub soc.

Next : Ce ai face daca Sasuke ti-ar aduce un buchet de trandafiri rosii cu alb de 8 Martie?

#75
Pai ce sa fac? I- as multumi si probabil ca l- as si imbratisa 10 a fost un gest foarte frumos din partea lui

Ce ai face daca Neji ar vrea sa iesi cu el la o intalnire romantica in seara zilei de 8 martie?

#76
Suna interesant... As accepta, doar daca m-ar invita intr-un mod cu totul si cu totul elegant, altfel i l-as lasa lui TenTen 21

Next: Ce-ai faca daca la tine ar veni Itachi sa te intrebe daca vrei sa fi partenera lui doar pe opt martie, iar apoi in data de noua sa te paraseasca cu pretetxtul ca: "esti prea buna pentru mine!" ? ( lipsa de inspiratie 4 )
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

#77
As incepe sa rad ironic si sa fac o criza din aceia de la desenele animate...zic ce zic si pana la urma ori cad pe jos ori ma fac de ras21
Ce ai face daca Ino te-ar baga cu capu' intr-un ghiveci?
5

#78
i-as rupe ciufu` ala blond [nu ca eu nu as fi asa] si as baga-o si pe ea.

next: ce ai face daca Gaara ar vrea sa mancati capsuni cu frisca impreuna? 108 19
Cea mai reuşită semnătură.

#79
Numai asta ar vrea?15 Hmmm pe langa acesta l-as mai provoca si la un adevar sau provocare fara adevar21
Next: Ce ai face daca Sasuke ti-ar dansa lasciv?
5

#80
Ii dau un sut in popouu ^^ . : )) [ Eh , nu ma intereseaza dansul lui . . . doh , ^^ obscen 22 ]

Next ; Cfd Sas`ke ti-ar taia parul ,iar rezultatul ar fii o frizura oribilaaa ? [ fara inspiratie xD ] .

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.548 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.872 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.787 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.696 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)