Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Ehm nu as acepta. . . Prea multa responsabilitate si acolo... prea multe decizi alea, alea si o gramada de babaciuni care isi dau cu parerea, p-plictisitoor.
Q:CFD Kakashi te-ar tine inchis/a in casa cinci, sase zile dintr-un motiv stupid de-al lui Tsunade.
Just the
way you know me..

L-as tine inchis cu mine .. "Kakashi, we're alone?" :perv:

Ce ai face daca Lee ti-ar da un costum ca al lui?
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


I- asi multumi cu un zambet fals ca sa nu- l ranesc si dupa ce ar pleca l- as ingropa in adancul pamantului

Cf daca Konan ar vrea sa fie maiestra ta?

Why not? Imi place de Konan. Inafara de faptul ca sta prea mult pe langa Pein. >.< As accepta cu siguranta. Dupa aia i-as tabaci fundul lui Naruto si i-as intoarce capu' spre Hinata. >:] Si dupa aceea l-as aduce cu forta pe Sas'ke inapoi in sat si l-as forta sa o sarute pe Sakura >:] Konan m-ar face puternica. Imi convine. Prin urmare as accepta. ^^

Next : Ce ai face daca Tobi ar iesi dintr-un tufis si te-ar desena pe fata cu ruj? xD

L-as alerga, desigur, iar cand l-as prinde i-as da un capac sa ma tina minte... daca nu ma razgandesc si il pictez pe masca sau mai rau i-o dau jos si il pictez direct pe fata>:3.
_________________
CFD Naruto te-ar fi batut la conquiztador iar dupa ce ar realiza asta ti-ar rade in fata= ]].
Just the
way you know me..

woooow !! foarte bună intrebarea : )) Păi, i-as cere o revansă siii as inventa ceva de genu' : Nu m-a lăsat tati in pace. -> e adevărat =_= De fiecare dată cand joc conquiztador vine langă mine, imi i-a mouse-ul din mană si tastează aiurea pe tastatură . Si mă enerveazăăăăăă !!! Revin. Dacă nu acceptă revansa , ii dau un pumn in cam si un picior in comoara lui. 5

Ce ai face dacăăăăăă l-ai vedea pe Sasukee... la bustul gol, jucand fotbal.? [ eu as lesinaa !! O.O ]
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy


Si eu as lesina :]]. Neee..Nici chiar asa. M-as inrosi, cel mai probabil. S m-as aseza in tribune, admirand..:chuu:

Ce ai face daca Tsunade ti-ar da misiunea de a forma o echipa si de a pleca pentru a-l omori pe Itachi? SI pe cine ai lua in echipa?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Hmm.. eu as lua in echipa pe : Kakashi, Sai, Naruto. Dar conform animeului Sasuke deja l-a omorat pe Itachi asa ca nu mai avem nimic de facut hehe.

Next question : Ce ai face daca ai merge intr-o zi pe strada si te trezesti cu Akamaru agatat de pantalonii tai ? lol :ha: A da, agatat in sensul ca te-a muscat de pantaloni 4.
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


LOL!!!
Am ras 5 minute inainte sa raspund...
So.. las strange (cu mana) de gat pana ar lesina, apoi l-as tara (pe un drum cu pietre sau pe sosea) pana la o rapa unde l-as pune pe Kiba sa-mi dea bani sa-mi tratez rana, apoi, daca mi-ar da l-as tara pana la spital, sa-i faca injectie contra turbarea cainelui, iar daca nu, l-as bate, i-as lua banii (doar banii) si l-as arunca in prapastie.. iar daca cineva ar sari sa-l ajute... i-as explica ce s-a intamplat... si m-as multumii si daca Sakura m-ar vindeca... sau Ino... daca Kiba mi-ar plati pantalonii si orice altceva mi-a "stricat"...

Ce-ai face daca..
4Girls: Shikamaru s-ar uita sub fusta ta?
4Boys: Hinata ti-ar da pantalonii jos si ai ramane in.. familia goala?
[center][Imagine: forgive_people.jpg]
[Imagine: this-is-my-limit-83836-530-398.jpg][/center]

Imposibil. Eu nu port fusta.15 Sau daca port pe dedesubt iau niste iegari, sorry Shikamaru, dar...esti luser! 24

Cf daca Hidan ar putra hainele tale?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.540 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
12 Vizitator(i)