Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Sai 39 Ce personaj interesant şi amuzant uneori. Deşi are calităţile astea şi e puternic li frumos, nu aş face nimic. Nu este genul meu aşa că poate să se ducă de unde a venit. Sorrz my little love hug

Cfd Tobi ar smulge uşa din camera ta din balamale şi ţi-ar da cu ea în cap?
[Imagine: EnvYQ.png]

Wtfff? Pai, nu-l suport oricum deci o sa-l omora apoi il tai in bucati si il dau la pestii pirania[sau cum s-o scrie]

Cf daca Zetsu te-ar strange de gat?

Wth Zetsu ? As scapa din stransoare si apoi :die:

Cfd Sasuke ti-ar spune ca e gay? [lol]
p.s.:Nu ma intelegeti gresit si mie imi place Sasuke, dar intrebarea asta a picat ca din pom :ha:
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


Sasuke gay? Nuuuu! As rade la inceput, crezand ca glumeste, dupa care mi-as da seama ca spune adevarul si as fugi...Sasuke Gay?! Nuuu, sa nu se intample asta! Ar fi o maaare pierdere...

Ce ai face daca Shikamaru te-ar invita intr-o vacanta la mare, platita de el?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Pe bani tai ... oricand beib' 21 Eh mai invita si tuh pe Sai , Gaara si Neji ca sa nu te simti singur 15
Eh ... pe plaja cu Sai , in club cu Gaara , la hotel cu Neji si la restaurant cu Shikamaru 151515

Asta da viata :X as fi cea mai fericita persoana din univers :X

Next : Ce ai face daca l-ai vedea pe Naruto studiind ? [ cred ca a mai fost o intrebare asemanatoare dar nu am nici o idee 46 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Hmmm... cred ca l-as felicita ca s-a pus cu burta pe carte si ca nu mai e o putoare b-)

Ce ai face daca ai avea ocazia sa-l salvezi pe Deidara, dandu-ti viata?

Nu l-as salva! Nu imi place tipul ala...Si nici nu e de partea binelui, asa ca poate sa moara linistit 21.

Ce ai face daca satul ti-ar ordona sa o ucizi pe Karin?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Zuppy15:??:yes:L-as lasa sa moara... it's evil so I'm evil:ha:
Ce-ai face daca Hinata(daca sunteti baiat)/Iruka(daca sunteti fata) ti-ar propune sa faceti sex?:perv:

@Kenley: Imaginea asa e facuta de tine? It's cute.:pls:
[center][Imagine: forgive_people.jpg]
[Imagine: this-is-my-limit-83836-530-398.jpg][/center]

Umm ... Iruka ? Pe bune ? Logic ca nu as accepta , doh 78 , e aprape un bosorog si nici nu arata sclipitor de bine so nu multumesc ...
Si ca sa raspund si la intrebarea Kenley-ei : As omora-o fara sa ma gandesc . Personajul in sine nu il suport nici nu ma mai gandesc la comportament si fire ... doar sa-i vad fata si ma apuca mancarimea ... ih 46

Next : Ce ai face daca ai lucra la un proiect foarte important pentru scoala care ar putea sa iti salveze sau nu media [ cu cateva puncte in plus sau minus ] si Sasuke ti l-ar distruge ? [ 19 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



L-as ierta doar pentru ca il iubesc si e dragut 8 dar totusi l-as pune sa mi-l refaca! si sper sa iau o nota buna ca altfel...

Cf daca Jiraya ar intra peste tine la dus?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.662 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)