Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Vaaai nenorocitul. A încurcat-o rău dar foarte rău cu mine. Ar face bine să iasă mai repede până nu ies din duş şi îl omor.

Cfd Kakuzu ţi-ar băga un băţ în fund? O_O
[Imagine: EnvYQ.png]

Ce ? Ii mutilez fetisoara aia de distrus dupa care eu ii bag un bat in gura . [ : )) ]

Next ( e o intrebare pentruu` Biscuitsel ) :Cfd tu sii Gaara ati fii blocati intr-o incapere si desigur el incercand sa se urce cat mai repede pe tine ?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Din cate lovituri mortale sa fie raspunsul?
Pe scurt: fiindca nu sunt gay, l-as omorâ... ma rog, mai repede sau si mai repede...
Stai!
Sa se urce pe mine, pt sex, sau sa se urce "pe umerii mei" sa se uite pe o fereastra?
In cazul cel din urma... l-as lasa... cred...

Next:
Ce-ai face daca ai afla ca Nagato e ruda cu Naruto?
Apropo, chiar este... numele lor sunt:
Naruto Uzumaki
Nagato Uzumaki
Daca nu ma credeti, verificati manga-ul!
[center][Imagine: forgive_people.jpg]
[Imagine: this-is-my-limit-83836-530-398.jpg][/center]

Nimic ! In legatura cu intrebare de dinainte : )) . Scuze ca nu am fost mai explicita . : " > . Nuu ` voia sa se urce pe umerii taii : )) . ( In fine era o intrebare pentru Biscuitsel . )

Next : Cfd ai afla ca Sasuke a primit ordin de la Oro sa te ucida? : ))

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

L'as ucide eu pe Orochimaru ala iar lui Sasuke, hmmmm, cred ca i-as face ceva pervers 19 65

Cf daca Kakuzu ti-ar fura hainele ca sa le vanda pe zece milioane de dolari?

Pai... prima data l-as bate de i-ar sari apa-n cap. Sa vedem daca o sa mai vrea sa faca chestia asta inca o data, iar dupa aceea cred ca mi-as lua hainele inapoi, dar in schimb le-as da pe ale lui.

Ce ai face daca te-ai intalni cu Gaara pe strada, iar acesta te-ar saruta in clipa in care se afla langa tine?
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

As ramane ceva-n genu " Woaa !" . Dupa care in gandul meu : " Ce buuze dulcii are:-x ."

Next : Cfd Sakura s-ar strecura noaptea la tine in camera sa iti fure cartea preferata ? [ daca ai una 65 ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

I-asi da o palma si m-as indeparta de el. Cine se crede sa ma sarute asa brusc? Oricum sunt deja promiscu...8

Edit se pare ca mi-ai luat- o inainte
Pai, cred ca as dormi in continuare daca nu as auzi- o

Ce ai face daca Madara t-ar da sharinganul lui?

Off : Multumesc pentru intrebare Xiliang xDD :X Dar mereu ajung prea tarziu cand vine vorba de el 46 ... Dar ca sa iti raspund totusi la intrebare fi sigura ca nu e mai pervers decat mine so nu cred ca ar mai apuca sa iasa din incapere vreodata 21 Gaara-kun its my little love :X

On : Eh multumesc frumos mereu am vrut sa am ochii rosii 15 e cam ciudat ca pe tine nu prea te am la suflet dar atata vreme cat mi dai fara sa ceri nimic in schimb eu sunt oke 71

Next : Ce ai face daca Zabuza ti-ar arunca calculatorul pe geam pentru ca nu cauti niciodata nimic despre el ? [ eh ... 46 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Ar face bine sa-mi cumpere altul ca de nu il paste moartea!

Ce ai face daca ai fi alesa sa faci parte din consiliul din Konoha?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.186 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)