Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

L-as refuza . xDD * nu`l suport 65 *

Next : Cfd Naruto te-ar invita la un suc la el acasa? [ am uitat sa mentionez ca e singur?65 ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Eh Naruto numai la prosti iti e capul 71 Norocul tau ce esti blond dar sa sti ca daca nu ai suc si parajitureleeee eu plec acasa ... Si daca ai chef de perversitati ma lasi intai sa mananc sa fiu in toane bune dar daca nu o sa fiu ... I'm sorry beib' 10

Next : Ce ai face daca ar aprea Deidera la tine la usa cu un buchet de trandafiri albastri ? [ eh stie ea 15 65 :X ]

Off : Eu cu Gaara , euuuu !! 20

As face o fatza gen: o.0 si-as zice:
Ma scuzi...? ^_^''
[Ce replica idioata 24]
Next: Ce-ai face daca Naruto tzi-ar saruta mama? 21
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

Pe mama ? :O As vrea sa o vad si pe asta ... Adica deh e mama nu pot sa zic nimic rau despre ea da pe bune ... Macar stie cati ani are ? 2124 15 Plus ca tati i-ar da doua capace de l-ar lua somnul sa nu mai zic ca e prea tanar ca sa moara [ Naruto nu tata 21 ] . Oricum cred ca pentru siguranta lui l-as bate eu . Mami nu ar face asa ceva niciodata so inseamna ca e vina lui . Eu dau mai incet ca tata deci sa zica multumesc 19 45 Eh Naruto numai in belele te bagi 21

Next : Ce ai face daca ai ramane blocata in lift cu Itachi timp de 6 ore ? 15

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Next : Ce ai face daca ai ramane blocata in lift cu Itachi timp de 6 ore ?15
As incerca sa gasim impreuna o metoda sa scapam din lift, ca e cam mic locul ala si inconfortabil. Stiu ca nu te asteptai la un raspuns de genul, scuze.
Next: Ce ai face daca Sasuke ti-ar da o palma?

Pana aici ti-a fost dragutule 19 Indraznesti sa ma atinigi ? Tu ? Copil rasfatat si impertinent ! Lasa ca vezi tu ce patesti ? Uite asa se da o palma , sau asa , sau asa 15 . Ati inteles ca primeste de 10 ori inapoi 5 Sunt foarte darnica , in special cu el . Egocentristul pamantului !!


Next : Ce ai face daca Ino ar veni la tine si ti-ar turna cola in cap ? [ 46 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Pai, acea blonda ar fi chiar proasta sa faca asa ceva, as luao la bataie si dupa aia as arunca-o in cotetul porcilor

Ce ai face daca Deidara te-ar tunde cheala din greseala?

Eh da 78 ca si cum asta s-ar putea intampla 10 Anyway daca chiar face asta intodeauna mi-a placut parul lui ... nu sunt eu blonda insa parului e dragut si ar fi o peruca superba 15 Ehh ... i'm a bad , bad girl 15

Next : Ce ai face daca ai afla ca Sakura se intalneste cu iubitul tau 15 ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Io n'am iubit momentan 24 da daca as avea as trimite-o pe Sakura la Sasuke ca are mai multe sanse cumva...

Ce ai face daca Sasori ti-ar darui o papusa care sa semene cu tine?

hm...sper că nu e ceva cu Vudu (sau cum s-o scrie : )) ) . Păi, l-as pupa pe obraz pentru gestul făcut.
Ce ai face dacăăă : > Sakura si cu Karin t-ar organiza cea mai bestialăă petrecere de ziua ta ?
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.013 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)