Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Pai nu prea suport pe niciuna dar le-as multumi 4

Ce ai face daca Asuma ti-ar da o tigara si ar spune ca daca o fumezi iti da un miliard?

Un miliard de ce ? Bani ? 23 Nu are el atata dar daca mi da probabil as face-o ... eh am nevoie de bani so ... Dar daca stiu precis ca nu are bani ... S-a zis cu tine prietene 19

Next : Ce ai face daca cand te afli in cea mai proasta ipostaza de dimineata [ cu parul ciufulit , cearcane etc. ] KArin ti-ar face o poza si ar incerca sa o arate tuturor ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Hey i don't care .. I'm beautiful anyway :bv:

Hmm... ce ai face daca Sai ti-ar spune ceva gen "I want you to teach me what love is" o//o
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


Pe bune? Hai, papa ca n'am chef de tonterii, oricat de dragut ar fi nu-l sufar

Ce ai face daca Kakashi ar aparea brusc in fata ta dezbracat? 24

"Ce ai face daca Kakashi ar aparea brusc in fata ta dezbracat? "

Fetito vrei sa fac infart in fata ta? Imi vine sa vars doar la gandul, nici nu vreau sa-mi inchipui daca chiar s-ar intampla. Dar ca sa raspund la intrebare asi spune scurt: lesin. Cred ca de groaza celor vazute nu o sa mai mananc nimic cateva zile. Sa dea Domnul sa nu visez ceva diseara.

Next:
Ce ai face daca Sai s-ar saruta cu prietena ta?

Eh ... :"-j nu m-as mira . Mereu a avut cei mai draguti prieteni / iubiti , whatever . M-as oftica of course because sunt singurica de ceva vreme si ea ii gaseste mereu pe cei mai buni . Dar s-a mai intamplat sa nu placa tipul pe bune si sa fie cu el de menta ... and daca asta chiar se intampla si cu Sai then i'll take it 15 :X si daca nu m-as resemna si probabil as ruga-o sa imi faca cunostinta cu prietenii lui ... cine stie 21

Next : Ce ai face daca ai fi sora / frate cu Shicamaru si prietena ta cea mai buna te-ar ruga sa ii faci cunostinta cu el . [ your best friend start looking for boyfriend 15 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Pai, i-asi face. Adica e dorinta oricui ca frate'su sa se insoare si sa se mute b-)

Ce ai face daca Akamaru ar sari in bratele tale?

"Ce ai face daca Akamaru ar sari in bratele tale?"

Jessica te iubesc :love: . Cred ca ar fi cel mai dragut lucru de pe ziua de azi. Dar sa fie mic, nu dihania mare din Naruti Shippuden, nu de alta dare u sunt cam mica. Raspunsul la intrebare este evident: mi-ar placea. L-asi mangaia si l-asi rasuci, ma-asi juca

Next:
Ce ai face daca Naruto te-ar stopi cu suc pe bluza ta cea noua?

Ca sa fim chit l-as stropi si eu pe el si l-as pune sa-mi dea bani sa-mi iau o bluza noua b-)

Ce ai face daca Sakura te-ar saruta intentionat pe buze?

Um ? 23 Sakura ? Sa ma sarute ? Intentionat ? Copila esti nebuna , spune-mi macar ca e o provocare 20 Nu-mi ruina viitorul si reputatia ca o sa o patesti ... Daca ne-a vazut cineva esti ca si moarta ... got it ? Nu-mi plac fetele decat ca prietene si confidente , nimic mai mult . Eu ma chinui de cateva saptamani sa aflu daca baiatul pe care il plac ma place si tu ce faci ? Daca am cosmaruri la noapte esti vinovata si o sa il pun pe Rex [ catselusul meu 22 ] sa te bantuie ... Cred ca de la culoarea parului se trage nebunia 22

Next : Ce ai face daca Sai ar iesi din anime exact prin televizorul tau ? [ ah ! make my wish come true ... :X 105 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.643 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)