Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

In primul rand, nu as pierde timpul incepand sa il cert pt chestia asta. 21 Poate doar i-as striga ca e prost in timp ce as lua-o la fuga spre casa pt a ma schimba. Apoi m-as grabi la intalnire, iar daca intarzii imi cer scuze si spun motivul pt care nu am ajuns la timp. 10

Ce ai face daca Tsunade ti-ar sugera sa-ti cumperi un purcel? 71
[Imagine: sig_reinoir.png]

WoW...Un purcel?
Mi-as deschide ferma21Glumeam!

Mi-as lua unu,l-as pune intr-o cutie si i-las da lui Tunade sa se invete minte.

Next:Ce ai face daca...l-ai vedea dezbracat pe Orocimaru la tine in casa,spunand k e cu maicata impreuna si ca are dreptul la libretate [nam idei10]
Vrei sa te injur?Sa imi bag inima in pieptul tau,sa'mi sugi sufletul...Sa te omor cu iubirea mea,sa te ia dragostea pe care ti-o port.Auzi?Sti ceva?Ia mai dute in inima mea ca m-ai facut sa te iubesc21

O.O ....Pai i-as da ceva cu ce sa isi acopere partea de jos (prin partea de jos stiti la ce ma refer)
s-au mai degraba i-as da cu ceva in cap dar daca este in preuna cu mama i-as sugera sa foloseasca o crema ca sa se bronzeze si sa stea mai mult pe la soare ca sigur nu-l arde10
Next : Ce ai face daca ai avea o intalnire cu Kakashi si el fi venind cu 2 ore mai tarziu de ora stabilita de voi cu scuza "ca i-a taiat o pisica drumul si a trebuit sa ocoleasca"?
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

I-as spune ca e un mincinos si i-as turna galeata in cap.Mai are nevoie de ceva disciplina.Dar oricum,ziua urmatoare l-as ierta.Daca s-ar mai intampla asta,l-as trimite direct in Antarctica fiindca parul si zapada se potrivesc de minune.
Next : Ce ai face daca te-ai pierde intr-o padure deasa si intunecata si l-ai vedea pe Kabuto sarutandu-se cu Shizune ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Poi mai intai mai holba la ei 1 min ca la statuia lu motanu gardfield. Apoi as incerca sa ma retrag in linisteeeee 21 si sa dau de stire tuturor poi cei asta?
Next: Ce ai face daca ai avea o catelusa frumoasa frumoasa si vine Kiba la tine cu Akamaru sa ceara mana la cateaua ta?24
[Imagine: 2e5s776.jpg]
Din focul iubirii adunam taciuni
Ce se nasc din incandescenta ploii de soare...
Unde-a ramas visul tainic de pe maini
Schitat de priviri cu-a lor patima-arzatoare?

[Imagine: k4fa84.jpg]
Noi suntem iluzii a ceea ce este muritor, iar scena este o iluzie a vieţii.
"El nu credea in nimic, cu exceptia viciului insasi si a unui zeu viu care exista pentru singurul scop de a face posibila satisfactia fata de rau."


[Imagine: chibi_2442.gif]
Emyleene, chibi-ul lui fake_fate

LOL as incepe sa rad de nu as mai putea si pana la urma as acepta nu-i rau daca ar mai face si cativa pui5
Next:Ce ai face daca parinti tai ti-ar marturisi ca esti sortit/sortita sa te mariti cu Chioji/Tayuya19.
Just the
way you know me..

OMG!bleahSa fiu sortita lui Choji?

Le-as spune,imi pare rau,dar nu ma combin cu grasani.Sa se marite Choji cu un chips.Daca e asa e mult mai bine.Si m-as duce afara la iubi meu:X:X:X

Next4you:Ce ai face daca...Tunade ti-ar da sarcina sa strangi toate animalele din Konoha,doar in 30 de minute?[ne'ah,nam idei]
I love strowberies![Imagine: images%3Fq%3Dstrawberry%26um%3D1%26hl%3D...80&bih=854]

Hmmm... as intreba-o pentru ce ii trebuie toate animalele si dupa aceia poate le-as strange. Dar cred car mai fi ramane cateva pe ici pe colo.
Next: Ce ai face daca ar fi venit Naruto la voi facand sexijutsu intrebandute daca ai vrea sa il ajuti sa intre in vestiarul fetelor??
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

I-as trage o palma si apoi as rade de el cand ar incepe sa protesteze, intrebandu-ma de ce l-am lovit. Cu siguranta, nu l-as ajuta pe perversul ala mic sa intre in vestiarul fetelor. Si oricum, daca se transforma intr-o fata, de ce mai are nevoie de ajutor?

Ce ai face daca l-ai gasi pe Jiraiya facand dus in baia ta?
[Imagine: sig_reinoir.png]

Ceva urat, in orice caz. Cred ca prima oara as tipa, apoi m-as infuria, apoi l-as da afara nu numai din bai cat si din casa in suturi.
Ce ai face daca ar trebui sa ai grija de Tonton o saptamana?
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 45.978 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)