Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

21 cred ca ar trebui sa ii cumpar o olita ca sa nu faca in casa21 glumes. L-as lua o saptamana.
Next: Ce ai faca daca i-ai vedea pe Kabuto si Orocimaru sarutanduse? 24
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

Mi-as lua un cosulet cu flori ofilite si m-as urca intr-un copac aruncand petalele peste ¨ele¨ si daca e posibil mi-as lua si niste floricele dar ca sa mananc, si daca nu imi place sarutul, normal, arunc cu ele in ei.
Next: Ce ai face daca Deidara ar ateriza pe fereastra ta?
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24539 O dorinta....oare se poate indeplini? ( one-shot)
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22963 Te iubesc, te doresc, doar incerc sa te amagesc!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13236 - vampiri? atunci ai venit la locul cu crini



Pai daca Deidara ar ateriza pe fereastra mea i-as spune sa aiba grija sa nu o sparga ca costa bani si bani nu cresc in copaci. Defapt sunt facuti din copaci dar asta nu mai conteaza^_^.
Next: Ce ai face daca t-ai trezi cu Jiraira in pat la tine??
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

:O As incepe sa tip la el si sa-l injur. Cum a ajuns acolo? Ca eu nu cred ca l-am primit sau invitat... Apoi l-as da afara din camera mea si din locuinta mea in suturi, probabil socand toti vecinii.

Ce ai face daca Orochimaru te-ar ruga sa il tunzi?
[Imagine: sig_reinoir.png]

24 pai ... inafara sa-l tund 24 l-as si machia ia-si face unchile, parul si l-as imbraca ca pe o fata24
Next: Ce ai face daca Sai tear ruga sa il machezi??
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

2424L-as machia cu mare placere4Ceva mai special pt el71

Next:Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si te-ar ruga sa il pozezi in nud pt Playboy2124?
I love strowberies![Imagine: images%3Fq%3Dstrawberry%26um%3D1%26hl%3D...80&bih=854]

2424Sasuke......nud pt Playboy2424.Acuma imi imaginez asta..... O.O I like this. Pacat ca asta nu se intampla si in animeu 24 . L-as poza cu placera dar daca vrea ceva mai extraordinar l-as si lega cu catuse cu puf24 21. Poate chiar asi si sari pe el sa facem poze impreuna24
Next: Ce ai face daca ar veni Naruto pe cal alb si tear spune ca este "Fad-frumos pe cal alb"?
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

Hmmm...2424Naruto...Fat frumos pe cal alb?Se poate asta?Poi...as suna-o repede pe Hinata si i-as spune k Naruto e la mine si vrea sa iii zica ceva.De fapt nu e asa.


Next:Ce ai face daca Naruto ar avea pentru prima data telefon mobil si te sacaie cu vreo 3 mesaje pe minut si vrea sa afle mai multe despre convorbirile SMS si cele telefonice de la tine?:ha:
I love strowberies![Imagine: images%3Fq%3Dstrawberry%26um%3D1%26hl%3D...80&bih=854]

Pai ia-s lua telefonul mobil si ia-s da cu el in cap invatandul ca nu e bine sa trimita cate 3 SMS-uri pentru ca este enervant si o sa termine repede creditul. Ce profesoara sunt, le dau la copii cu telefonul mobil in cap 24
Next: Ce ai face daca Tsunade te ar pune sa mergi in misiuni consecutive fara pauza?
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

Ia-s spune sa imi dea o pauza ca nu sunt robot iar daca nu ar accepta mi-as da eu una indiferent de consecinte 33.
[i]Next:ce ai face daca Konohamaru s-ar tine dupa tine toata ziua si tu cand iai spune sa nu o mai faca tiar marturisi ca te iubeste 21 ca pe un/o mama/tata2124 (im so crazy at this hour 19).
Just the
way you know me..



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.519 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)