Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

L-as ruga respectuos sa se duca inapoi prin gaura adimensionala cu care a acesat lumea mea si sa dispara mai repede de pe ecranul meu deoarece m-am saturat de el!


Ce ai face daca ai realiza ca initiatorul firului nu vroia neaparat ca orice intrebare ce va fi urmat sa fie legata de Naruto?
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

I-as zice " Ghinion '' vorba pe care o folosesc fregvent.10
Ce ai face (trebuie sa fi fata ) daca Sasuke ar veni la tine, te-ar apuca de talie si te-ar saruta tandru?

Daca te referi la Sasuke din Shippuden, atunci mai mult ca sigur n-as rupe sarutul. Adica, un sarut nu inseamna nimic si nu ma deranjeaza sa fiu sarutata de cinva ca el. Apoi cred ca as disparea pentru totdeauna.

Ce ai face daca Sasuke te-ar alege sa faci parte din echipa lui?
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


As refuza sa fac parte din echipa lui Sasuke. De ce? Pt ca nu il suport, iar daca nu il suport, cu siguranta nu i-as putea asculta ordinele. Sau mai bine accept si il tradez mai tarziu. 19

Ce ai face daca Ino ar incepe sa te imite (imbracaminte, comportament, etc.) ?
[Imagine: sig_reinoir.png]

I-as spune ca e cea mai inteligenta decizie pe care a luat-o in viata ei. Ino e o pitipoanca in adevaratul sens al cuvantului (parerea mea) si cred ca anime-ul ar fi foarte diferit daca Ino ar fi ca mine.

Ce ai face daca Orochimaru ti-ar marturisi ca esti fiica/fiul lui de mult pierdut/a?
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


OMG cred ca as face o depresie cateva saptamani sa imi explic faptul ca nu are cum sa fie adevarat si dupa mas duce la el si iasi spune " bine te cred tati"21.
Ce ai face daca ai afla ca Sai (nu intrebati 19) vrea sa distruga lumea si tu ai fi singurl/singura care stie asta .
Just the
way you know me..

Pai, foarte simplu: as incerca sa avertizez cat mai multa lume ca sa ma ajute pt ca eu oricum nu l-as putea opri de una singura.

Ce ai face daca Orochimaru te-ar trezi din somn lingandu-te pe fata?
[Imagine: sig_reinoir.png]

OMG21
L-as arunca de la mansarda,dupa m-am duce la el si l-as intreba ce cauta la mine in casa4

Ce ai face daca...Naruto ar veni la tine in casa si te-ar trezi la ora 3 noaptea pentru sapun?4
Vrei sa te injur?Sa imi bag inima in pieptul tau,sa'mi sugi sufletul...Sa te omor cu iubirea mea,sa te ia dragostea pe care ti-o port.Auzi?Sti ceva?Ia mai dute in inima mea ca m-ai facut sa te iubesc21

O_____O
Wow, intrebarea chiar m-a facut sa rad :]] Naruto in casa mea la 3 dimineata pentru a-mi cere sapun. Dar ziua nu stie sa se spele O_O Wow, cred ca as ramane socata pentru cateva minute, dupa care i-as da sapunul si l-as arunca pe geam. Stau la 4 15 Nimeni nu are dreptul sa-mi strice somnul -.-

Next : Ce ai face daca mama ta s-ar recasatori cu Jiraya O_O ? ( Neah, n-am idei15)
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Got damn it cred ca as incerca din ras puteri sa o conving sa nuh se recasatoreasca cu el iar daca nu mi-ar iesi ma-s muta de acasa2124 (nu prea il vad pe Jiraya tata 9).
Next: Ce ai face daca tu ar trebui sa te intalnesti cu cineva important si teai aranja frumos iar dupa sa se impidice Kiba cu o ceasca de cafea in mana si sa o verse pe tine iar al dispozitie sa mai ai decat 10 minute pana sa fi la intalnire19.
Just the
way you know me..



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.511 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)