Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa?

#31
Defapt, prima era falsa. Merg in fiecare zi pe 9gag 21.
@ yaoi maniac, cred caaa a 3-a.


1.Anotimpul meu preferat este vara , pentru ca imi place foarte mult sa stau la soare.
2.Cand eram mica, ma prefaceam ca sunt Zoro.
3.Am avut pisici negre timp de 13 ani.
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#32
1 e falsa. Nu-ti place sa stai la soare. Prefer sa cred ca ai crecut intr-o familie de pisici negre. Plus ca majoritatea sunt cu toamna si primavara sau iarna.

1: Ascult J-Rock
2: Sunt la liceu
3: Am cont de 1 an

Enjoy!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#33
Pot sa bag mana in foc ca e prima. E mult prea evidenta.
Nu te vad ascultand J-rock si nici nu am vazut vreun comentariu legat de acest gen. Apoi, contul tau il ai de un an (nu doar de la profil mi-am dat seama, ci fiindca imi aduc aminte de tine cand te-ai inregistrat) si esti inca in liceu (ai mai avut si nevoie la teme, daca nu ma insel, si ai scris ca esti in clasa Cutarica -daca nu incurc persoanele).

1. De pe AnimeZup mi-am facut doua din cele mai bune prietene pe care inca le am.
2. Mananc mai mereu ciocolata cu alune.
3. Una din fostele mele melodii de suflet a fost "Memorial Flowers" de la Rozz Williams.

Post-script: Trei era falsa. Nu imi place galbenul.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#34
@Azazel, nice job! Nu sunt rezistenta la caldura puternica, de aia nu-mi place chiar atat de mutl vara.

@ yaoi maniac: Cred ca a 3-a e falsa, iar.

1.Inca imi este frica de o papusa pe care o aveam in copilarie.
2.Postul meu de radio favorit e Guerilla.
3.Habar nu am sa merg pe bicicleta.
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#35
good job yaoi maniac
A treia e falsa, pentru ca sunt printre putini care nu stiu sa faca asa ceva, chiar daca sau putea sa gresesc si sa fie mai mult prima dar e prea evidenta si m-am uitat prea mult la scooby doo.
Deci cred ca ramane a treia.

1: Imi place cosplay-ul
2: Imi place B.U.G Mafia
3: Stau in sectorul 5 (bucuresti)

Sper ca vam pus in dificultate
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#36
Cred ca e a doua falsa.
La mine a doua era falsa, postul meu favorit de radio e Rock FM.

1.Vreau sa dau la Drept.
2.La maj. am primit prezervative.
3.Mananc in fiecare zi cel putin 1 baton de ciocolata.
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#37
Voi presupune ca prima este falsa pentru ca toti cred c-am primit prezervative atunci cand am implinit 18 ani si ce fel de om nu mananca ciocolata??? Eu mananc cate-un baton de ciocolata sau orice alte chestii cu ciocolata zilnic fara nicio chichita. *shrug*

1. Sunt genul de persoana care doarme foarte, foarte mult.
2. Nu-mi place munca in echipa, prefer sa fac totul de una singura ca sa ma asigur ca nu ma incurca nimeni.
3. Unul din motanii mei poarta numele unui personaj din Biblie.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#38
Da, aceea era adevarata. Oh, ma bucur ca nu sunt singura , am ramas Mpokerface cand am vazut cadoul, mai ales ca mama era langa mine 21. Presupun ca ultima e falsa, deoarece si eu sunt genul careia ii place mai mult sa faca ceva pe contr propriu si , sa fim serioase, cui nu-i place somnul? Myaoming

1.Nu imi plac telefoanele cu touch-screen
2.Unul din actorii mei favoriti e Chritoph Waltz.
3.M-am ratacit in gradina zoolgica in Stuttgart.
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#39
I think nr. 1 is false
Am procedat prin eliminare
Este chiar greu sa nu-l placi pe Chistoph Waltz. A fost genial in rolul lui Hans Landa (el a facut tot filmul). In plus, a jucat bine in Djanga Unchained. Poza de la semnatura, cea cu "I like the way you die, boy", este luata din ultimul film.
Gradina zoologica din Stuttgart are 30 de hectare...presupun ca este usor sa te ratecesti.

1. Sunt insomniac
2. Porecla mea este helpuil?
3. Il sustin pe Stannis Baratheon (in game of thrones)

#40
Nu pot manca ciocolata cu alune. Imi intra in masele si incep sa simt gust de sange. Asa ca prefer ciocolata fara alune sau cand o mananc, sa o mestec pe partea dreapta (pe stanga am o masea sparta).

Din cauza ca nu te stiu si nu pot sa iti vizualizez posturile (is pe telefon) o sa merg pe ultima varianta. Cred ca aceea e falsa (chiar daca e foarte posibila sa fie adevarata).

1. Vreau sa imi donez organele dupa ce mor.
2. Dupa 18 ani vreau sa imi donez o parte din sange.
3. Surorile mele imi zic deseori ca am un suflet bun.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)