Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa?

#51
Cred ca prima este cea falsa, dar multora le place biologia si au 10 pe linie la aceasta materie. A doua este sigur adevarata pentru ca fiecare dintre noi are cate un prieten nebun sau mai multi dar fara acte in regula. Deci presupun ca ultima propozitie este cea falsa, deoarece ar putea sa-ti placa la nebunie capsunile dar dupa ce se trec nu mai poti face rost de ele.

1. Imi place sa fac schite cu personaje anime.
2. Urasc sa-mi petrec timpul cu prieteni.
3. Ma trezesc in fiecare dimineata la ora 7.

#52
Pai...cred ca a doua este cea falsa!Nu cred ca,cineva uraste sa isi petreaca timpul cu prietenii sai.A fi prieten cu cineva inseamna sa iti placa sa vorbesti,sa razi si sa faci de toate cu aceea persoana.Prima este adevarata,deoarece ai cont pe site-ul asta,si cred ca tuturor ne plac anime-urile si macar odata am incercat sa desenam si noi personaje si chiar daca nu ne ies bine,tot ne place sa facem asta.Iar a treia cred ca e adevarata,caci in timpul scolii si eu ma trezesc de la 7,iar in vacanta poate te trezeste cineva sau poate nu ai tu somn.Sper ca am nimerit.

Acum eu:
1) Nu imi place muzica clasica.
2) Sportul meu preferat, si singurul care imi place, este basketul.
3) As alege oricand muntele in locul marii.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#53
Eu zic ca prima este cea falsa, deoarece: in a doua ai spus ca-ti place basketul si ai specificat ca e singurul tau sport preferat, deci l-am luat ca fiind corect, iar restul am luat-o la ghicite, deoarece parea mai adevarata a treia decat prima ^^

1) Imi place sa tachinez unele persoane
2) Vreau sa vizitez Filipine impreuna cu catelul meu
3) Am o pisica
[Imagine: oh0j9c.gif]

#54
Eu presupun ca a doua ar fi cea falsa deoarece: in prima ai spus ca-ti place sa tachinezi unele persoane si am luat-o ca fiind corecta pentru ca si eu mai fac asta cate o data cu prieteni mei. Si in a treia ai spus ca ai o pisica deci eu avand 3 m-am gandit ca ar fii corecta. Deci cum am mai zis presupun ca a doua este falsa.

1) Imi plac trandafirii rosi.
2) Imi place sa citesc diverse fic-uri.
3) Nu vreu sa stau la nasa mea doua saptamani.

PS: Mikky, bravo! Chiar ai nimerit. 3

#55
Hmm..nu stiu ce sa aleg!Daca ar fi sa o luam prin eliminare,prima cred ca e adevarata,ceva din mine imi spune asta.Si a doua cred ca e adevarata deoarece stiu ca iti plac anime-urile,iar tuturor carora le plac anime-urile cauta sa citeasca mai multe despre personajele lor preferate din acestea,ajungand sa le placa cu timpul si fic-urile originale .Deci a treia este cea falsa,pentru ca ea a mai ramas.Si sincer,nu cred ca nu ai vrea sa stai la nasa ta,deobicei nasele sunt foarte de treaba si iti fac toate poftele,eu as vrea sa stau la ea dar din pacate este plecata din tara cu munca.

Acum eu:
1)Imi plac ceasurile.
2)O urasc pe Sakura din anime-ul Naruto/Naruto Shippuden.
3)Yuki si Kaname sunt personajele mele favorite din anime-ul Vampire Knight.

P.S:Ma bucur ca am ghicit,*Kidutza! Iar draga mea babasurioara,Young,ai nimerit!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#56
Seriously, a treia trebuie sa fie falsa. Dar trebuie. Te oblig eu sa fie!
Sa vedem, tinand cont ca vrei un ceas de vreo doi metri, prima este adevarata. A doua, tinand cont ca ne potrivim, pufarina, e adevarata.
Ultima... stiu ca-ti place Zero *sau Kaname si a incurcat eu... Nu, e Zero pentru ca eu il am pe Ichiru, tu pe Zero* . Ultima e falsaaa ^^.

1. Sa spunem ca ador sucul de visine.
2. Prefer baietii mai slabi cu parul lung, sa fie cat mai feminini.
3. Il urasc pe Kensei Muguruma.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#57
Pai...clar, a doua este cea falsa!Amundoua stim ca adori sucul de visine,i-ai sinucide pe toti pentru el,deci prima e adevarata.Si a treia tot adevarata e....dupa faza cu Bankai-ul pe care i-a facut-o Kensei lui Hisagi ,pariu ca a trecut direct pe primul loc in lista ta neagra.Iar la a doua a pot sa spun ca nu ar fi adevarata nici daca te-ar fi rapit extraterestrii!Urasti categoric,din toata inima, baietii feminini.P.S:Ai raspuns corect mai sus si apropo,nu imi vine sa cred ca ai crezut, macar pentru o secunda ,ca l-as placea pe Kaname,eu il urasc! Traiasca Zero !

Acum eu:
1) Imi place la nebunie melodia "Let her go" de la Passenger.
2) Sunt un dezastru la chimie,nu ma pricep deloc.
3) Nu am citit nici macar o data o manga yuri.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#58
Pai sa vedem. Daca as alege prin elminare, as zice ca prima este adevarata deoarece multi avem o melodie preferata care ne place la nebuie pana si eu am una. A doua cred ca este adevarata pentru ca si eu sunt un dezastru la chimie prin reactii chimice. Si asa am ajuns la concluzia ca a treia este cea falsa. Sper macar ca am ghicit.

1) Imi place sa ma joc cu catelusa mea.
2) Ador sa fiu cat mai activa si sa ma distrez.
3) Nu-mi place sa ascult muzica.

P.S: Mikky sa stii ca si nasa mea a fost in strainatate plecata ca sa munceasca dar acum vine inapoi si de aceea vreau sa plec la ea pentru ca nu am mai vazut-o de mult timp. Brevo ca ai ghicit din nou! 3

#59
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#60
Emm...eu oscilez intre a doua si a treia dar o sa zic ca a doua e falsa. 4 Astept confirmare.

1.Afara ploua.
2.Am televizorul deschis.
3.Sunt imbracata in pijamale.

Sper sa nu fie prea greu.
[Imagine: 1024-eyes.jpg]

And we aim for the top...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)