Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa?

#41
2 De ce ai face asa ceva?
Poate ai un suflet mare,sau poate nu dar de ce? just why? nu te vad facand asta nici macar ca idee.

1. Sunt microbist
2. Mie lene
3. Ma plictisesc
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#42
Nu am un suflet mare, dar macar daca mor sau ma sinucid, altii sa traiasca dupa urma mea. Mi se pare ceva logic. Mi-as da si acum un rinichi sau inima pentru o persoana draga, fiindca oricum... viata e trecatoare.
Ultima era falsa la mine. Doar de suflet bun nu imi zic surorile.

La tine cred ca prima e falsa. De ce? Fiindca stiu ca te plictisesti repede si ca lenea-i mare. Eu ma confrunt cu ea aproape in fieacre zi.

1. Imi place anime-ul The Wallflower.
2. Am vazut drama de la Detroit Metal City.
3. Am peste 14 manga-uri/one-shot-uri pe care vreau sa le citesc la ora actuala.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#43
Pai..dupa parerea mea,prima este cea falsa.M-am decis prin eliminare: am vazut ca Detroit Metal City se afla printre anime-urile tale preferate deci este normal ca ,daca iti place un anime/manga etc., sa vrei sa vezi/sa stii mai mult in legatura cu el,si astfel cred ca si tu ai avut aceasta dorinta deci presupun ca te-ai uitat si la drama Detroit Metal City.Iar ultima propozitie cred ca este adevarata,deoarece eu cred ca esti foarte pasionata de manga(si mie mi se intampla sa am mai multe manga-uri care imi plac),iar oamenii pasionatii de acestea au o lista lunga de citit.Si astfel am ales-o pe prima ca fiind cea falsa.Sper ca am nimerit!

Acum eu:
1.Am media 10 la mate.
2.Am in jur de 1.70 inaltime.
3.Nu imi place de Natsu din anime-ul Faity Tail.

P.S: Spor la ghicit!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#44
Greu, domle, greu o.o
Presupun ca 2 e adevarat. 1 imi pare imposibil sa fie adevarat, mate+media 10=nu inteleg cum pot exista astfel de genii, iar 3 este si el putin credibil, caci Natsu e destul de dragut, si amuzant, etc. Deci pretind ca 3 este fals.

1. Imi place sa mananc ciorbita la micul dejun.
2. Cunosc persoane inebunite dupa vampiri.
3. Niciodata nu mi-a placut ora de fizica.
[Imagine: oh0j9c.gif]

#45
Pai...banuiesc ca cea falsa este prima,cea cu ciorba,imi vine greu sa cred ca cineva ar putea mancaa la micul dejun ciorba,adica mie imi pica greu la stomac,desi depinde la ce ora se serveste acesta cxa mai sunt unii care il iau la 2 sau la 3 ziua. A treia este adevarata deoarece am inteles ca nu prea iti place mate deci nu iti place nici fizica, care se leaga de mate.
Iar a doua banuiesc ca este adevarata,dupa semnatura ta cred ca iti plac vampirii deci iti place sa cunosti pe altcineva care iubeste si el vampirii pentru a discuta despre ei.Deci prima este falsa.Sper ca am nimerit.

Acum eu:
1)Imi place ciocolata.
2)Imi place mai mult One Direction decat Metalica.
3)Imi plac pierce-urile la nebunie.

Spor la ghicit! P.S:Young ai nimerit,a treia era cea falsa.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#46
Da xD Ai ghicit

2. o.o Merg pur si simplu pe instinct, nu cred ca cineva poate adora mai mult One Direction decat Metallica. Chiar daca cineva nu e fan al genului, sunt sigura ca tot i-ar placea Metallica. Cioclata place oricui, deci sigur asta e adevarata, iar pierceurile la fel <3 cel putin eu le ador, si sper ca in viitorul apropiat sa-mi fac unul in genul celui pe care il are Shin din Nana. Sau daca nu, macar in buza xD

1) Cand eram mai mica mi-a venit leaganul in cap.
2) Anotimpul meu preferat e toamna.
3) Cel mai urat anime pe care l-am vazut vreodata a fost Ao No Exorcist.
[Imagine: oh0j9c.gif]

#47
Nu stiu ce s-a intamplat in copilaria ta si nici preferintele tale in materie de orice... but why the heck would you say Ao no Exorcist sucks??? Voi baga mana in foc si voi sustine sus si tare ca acesta-i un neadevar!

1. Sunt entuziasmata in ceea ce priveste ziua de azi.
2. Urasc florile.
3. Iubesc sa ma plimb cu bicicleta.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#48
O sa presupun ca prima propozitie este falsa. Nu prea te vad innebunita dupa flori si stiu ca mama ta e putin obsedata cu ele si asta te cam enerveaza, iar cum pe tine te vad o persoana mai retrasa sau vulcanica in viata reala, as presupune ca ziua de azi va fi un alt ghimpe in coaste pentru tine. In special ca incepe o nousa si stralucitoare saptamana de scoala.

1. De cele mai multe ori in viata imi lipseste motivatia.
2. Eu si proful de religie ne dusmanim.
3. Acum o saptamana am vazut un sobolan mort in mijlocul strazii care m-a facut fericita.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#49
Presupun ca 2 e adevarata, cum si eu ma dusmanesc cu proful meu de religie...
1 e adevarata pentru mine, la fel si 3 -bine, mai degraba m-ar fascina, nu m-ar face fericita-, insa tin sa cred ca 3 e falsa pentru ca imi place si vreau sa cred ca nu e nimeni crud cu animalele, indiferent cat de scarboase -sincer,imi plac sobolanii- sunt ele.


1. Cred ca ramasitele umane (scheletii) sunt fascinante.
2. Ador alunele si migdalele.
3. Eram cat pe ce sa-mi omor verisorul cand aveam 5 ani.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#50
Ce usor...A doua este sigur cea falsa,cea cu alunele.De unde stiu?!Din surse proprii.Prima este total adevarata,ca doar vrei sa fii medic legist,deci este logic si a treia este si ea adevarata ,la cum te stiu ma mir ca nu l-ai omorat de tot.

Acum eu:
1.Biologia este viata mea,o ador.
2.Am prieteni nebuni dar fara acte in regula.
3.Imi plac la nebunie capsunele.

P.S:Spor la ghicit!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)