Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa?

#21

#22
Defapt, a 3-a era falsa. Planeta mea favorita e Jupiter.

@Chronicles , cred ca a 3-a e falsa..

1.Imi doresc sa-l intalnesc pe David Tennant.
2.Tatal meu e tampar.
3.Mai demult, beam mai mult vin decat trebuia .
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#23
Defapt, a 2-a e fals?, deoarece eu chiar iubesc c?r?ile, iar pe deasupra ador yaoi-ul 013.

@Ayrin Charles , cred ca ultima e fals?.

1. Nu am cont de facebook.
2. Nu am cont de twitter.
3. Nu am cont de tumblr.

#24
Oh ^_^ Ma bucur ^^.
A 2-a era falsa. Tata e pictor de biserici.

Hmm... Cred ca prima e falsa.


1.Uracs pantalonii cu dungi.
2.Cainii mei favoriti sunt dalmatienii.
3.Mereu am iubit 9gag
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#25
Cred ca ultima e falsa. Dunno why, dar nu pari genul de persoana fana 9gag.

1. Il iubesc pe Tite Kubo si cred ca-i cel mai bun mangaka ever, iar Bleach e manga-ul meu preferat (asta-i de la postarea trecuta, dar ramane aici, f**k yeah).
2. Pot fi facuta sa rad foaaaaaaaarte usor, iar atunci cand incep ma dor obrajii, tamplele si abdomenul si nu mai pot sa ma opresc.
3. Nu am foarte multi prieteni apropiati, dar tin enorm la cei pe care-i am si mi-as da si mana si piciorul si cana mea Tardis pentru ei.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#26
3 e 50/50. If the nigga has a gun, you run Mhahaha

1. Nu o iubesc pe Mana
2. Noua mea replica preferata este "Dats gangsta"
3. One Piece este anime-ul meu preferat
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#27
@Ayrin Charles, defapt, a doua era. Nu imi place sa ascult Evanescence, dar ador ciocolata amara.

ON:
Yondaime, cred ca ultima e falsa. Din cate am observat, iubesti foarte mult anime-ul Naruto si cred ca asta e favoritul tau (desi cred ca si prima ar putea fi falsa, insa merg pe ultima).

1. 50% din oamenii de care dau imi zic ca sunt optimista, 50% ca sunt pesimista.
2. Iubesc sa vorbesc.
3. Mi se pare ca cimitirul e destul de straniu, indiferent daca e zi sau noapte.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#28
A treia e falsa pentru ca tie iti plac cimitirele for the good sake of the lord. There stays your master, Satan and his apprentices. You're one of them, little piece of devilish frog you are! Eat your llama cake! Oh, and Stormie says hi from the 9th circle! That one damn traitor took me here ffs.

I liek both cake and pie
I'm half redhead
My bff's name is Pieceofshit
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#29
Off: Ai nomerit-o 21 Au fost cele mai prost plasate afirmatii pe care le-am facut.

Hmmm, cred ca este ultima, fiindca, dupa cum te stiu eu, ai fi foarte bucuroasa sa vizitezi cimitirul si sa aflii povestile tuturor oamenilor ucisi care sunt acolo si toate crimele din cimitir. *scotand condica*65 (post prea lent)

On: Faza cu half redhead mi se pare mai putin plauzibila, desi am o colega care a incercat toate culorile posibile pe parul ei genial.

1. Ador sa ii fac pe oameni fericiti
2. Urasc spaghetele din tot sufletul...sunt dezgustatoare.
3. M-am injunghiat cu cutitul de paleta. 21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#30
La asta vreau eu sa raspund. E doi la tine. Iubesti sa ajuti oamenii si stiu ca ai mancat spaghete acum ceva timp + mi-ai povestit cum te-ai injunghiat, ranit prin bucatarie de mai multe ori. 22

1. Am fost iubitoare inraita de 9GAG.
2. Am probleme cu vederea.
3. Iubesc culoarea galben.

Post-script: Amandoua sunteti niste genii! Ati nimerit-o.
@Stormrage , FOR THE GLORY OF SATAN I WILL EAT MY LLAMA CAKE!
@"Sherlock's Maniac" , you speak 2 my soul.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)