Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna tuturor!

#1
Deci,eu sunt Fear.Am 15 ani.Ziua mea e pe undeva pe la inceputul lunii octombrie,deci sunt balanta.Gen de muzica preferat: pop,rok si uneori rapp,dar foarte rar.Uneori am senzatia ca sunt cea mai lenesa persoana din lume.Am o mare,mare problema cu cititul si cu inspiratia,adica,daca imi place o carte am toate sansele sa stau treaza mult si bine daca e aproape gata+ca imi vine mereu inspiratia sa scriu cate ceva tot in jur de ora 23 x_x.Ca tot am pomenit,imi place mult sa citesc,dar sa nu aiba prea mare legatura cu scoala,nu ma prea dau in vant dupa clasicisme.Prefer sa citesc ceva scris de un autor care inca traieste 21 .Culoarea preferata sigur am mai scris-o pe undeva,dar in fine,e albastru si de ceva vreme imi place combinatia rosu-negru.Cu scoala ma descurc,dar nu imi place deloc chimia-bine ca am doar doua ore,desi sunt la stinte ale naturii.Animeuri dupa gen: aventura,actiune,psihologic,supranatural,SF,comedia,romantic,drama,si Junjou Romantica.Cu cele echi ma inteleg si nu prea.
Pentru alte informatii intrebati XD
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Fear!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ziua buna, @Fear si bun venit pe Zup!

Uah, uite cineva care ma intelege! Nici mie nu-mi place ce ni se da de citit pentru scoala, mai ales pentru ora de romana. O intrebare, totusi. Ce autori iti plac?

Daca scrii, avem o sectiune speciala unde-ti poti posta lucrarile ca sa le citeasca si restul lumii.

Regulamentul sunt sigura ca l-ai citit asa ca nu vad de ce te-as bate la cap cu asta. Fii activa, distreaza-te si fii cuminte! m/

Salve!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
Bine ai venit! Sper sa te faci comod in aceasta comunitate si sa ne impartasesti pareri despre anime-urile vazute in categoriile predestinate lor.
Daca ai vreo problema, poti contacta unuii din moderatorii globali sau pe noi, moderatorii (asta suna ciudat, pe mine poti sa ma exluzi daca vrei).
Care e numele tau real?
Ce anime-uri psihologice ti-au incantat privirea? Ce ne poti zice despre ele?
Te uiti la filme horror? Daca da, le preferi pe alea asiatice sau americane?
Sa ai o zi buna si multi ani inainte!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#6
In primul rand va multumesc tuturir Smile Si acum sa va raspund si eu la intrebari:
Citat:Ce autori iti plac?
Pai am o lista intreaga,asa ca ii anumar pe cei mai importanti: L.J.Smith , E.L.James , Richelle MeadRachele Caine , si lista continua,dar daca ma puneti sa aleg unul roman ala sigur e Mircea Eliade,omul ala era cam dus cu capul 21
Citat:Care e numele tau real?
Ce anime-uri psihologice ti-au incantat privirea? Ce ne poti zice despre ele?
Te uiti la filme horror? Daca da, le preferi pe alea asiatice sau americane?
Ma cheama Laura. O sa dau un edit postului initial,cred.
Animeuri psihologice am vazut asa:
-Ergo Proxy, ceva pe la tv si nu prea mai tin minte prea multe
-Another,chestia aia e ca o loterie cu oameni si m-a tinut in suspans pana la ultimul episod.
-Mushishi,e doar foarte interesant si trebuie toate puse cap la cap de la inceput,fiindca altfel nu mai pricepe nimeni nimic (am avut episoade care a trebuit sa le revad ca sa inteleg).
-Zetman,desi e mai mult de actiune are un subiect interesant.
-Death note,e in curs de vizionare si e foarte interesant.
In mod sigur filmele americane.
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#7
Bine ai venit pe AnimeZup, Laura! Sper sa te simti bine pe meleagurile noastre Urahaha
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna Tuturor. NightForever 10 4.475 13-09-2014, 10:34 PM
Ultimul răspuns: NightForever
  buna tuturor larisa 1 1.545 11-08-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  buna tuturor natynaty 8 2.825 05-06-2012, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Buna tuturor! ^^ yoana__iloveanime 6 3.163 10-04-2012, 05:03 PM
Ultimul răspuns: yoana__iloveanime
  Buna tuturor ^^ yume^^ 8 3.645 31-03-2012, 08:04 PM
Ultimul răspuns: yume^^
  Buna tuturor, ma bucur sa va cunosc! ***Sayu*** 7 3.539 22-01-2012, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Lady Ririchiyo
  Buna tuturor!:*:*:*:x:x:x Kyandi. 8 3.874 22-06-2011, 10:26 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Buna tuturor!!! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 8 3.788 15-06-2011, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Rena
  Buna tuturor! Kimera 6 3.103 10-06-2011, 08:41 AM
Ultimul răspuns: Kimera
  buna tuturor nazrob 18 8.777 02-02-2011, 09:14 PM
Ultimul răspuns: nazrob


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)