Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna^^

#1
Buna :3 . Ma numesc Mary si am 13 ani >D<. Amm...sunt pasionata de anime - de la 7 ani xD - , asa .. si de manga <3<3...siii de desen =^x^=.Sunt o fire` buna,amabila,prietenoasa,ambitioasa sii...c-am atat 21 . pupic[/font]

#2
Bine ai venit pe Animezup, MaryNoewan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Mary si bun venit printre noi!

Am sa incep prin a te ruga sa citesti regulamentul pentru a-ti face o idee mai buna de cum merg lucrurile aici (il gasesti la semnatura lui Zuppy). De asemenea, ar fi de preferat daca atunci cand postezi ai folosi negrul, nu culori care izbesc asa tare cititorul fiindca e deranjant pentru ochii tuturor.

As dori sa-ti pun cateva intrebari ca sa ne cunoastem ceva mai bine.
In primul rand, cum ai aflat de forum?
Care sunt anime-urile tale preferate?
Si in afara de manga ce altceva mai citesti?

Daca spui ca iti place sa desenezi, poate vei dori sa-ti postezi lucrarile la sectiunea de Fan Art si sa participi la concursurile si duelurile noastre.

Acestea fiind spune iti urez inca o data sedere si distractie placuta, la multe posturi si atentie la spam!

O zi faina sa ai.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
@Agrona a zis tot ce am dorit eu sa spun in legatura cu regulamentul si culorile stridente.
Tine-te de regulament, dar sa nu uiti sa te distrezi. Sunt multi oameni de treaba pe aici, cu care sigur te vei intelege.
Iti zic de pe acum "Multi ani inainte" si sunt curioasa in legatura cu cateva lucruri:
Esti noua in comunitatile (forum-uri) de anime-uri?
Ce genuri de manga citesti (la fel si in cazul anime-urilor)?

Bine ai venit, totusi! Sper ca vei ajunge sa te simti ca acasa.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Bine ai venit pe AnimeZup, Mary! Daca intampini probleme, poti apela la mine, @Syryus, @MajinCloud si @Stormrage . Have fun!
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)