Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

buna tuturor

#1
Ma numesc Natalia , dar prieteni imi spun Naty , imi plac mult cartile SF , iubesc natura , imi plac mult animalele in special caii. Imi iubesc prieteni si familia consider ca ei sunt cei mai importanti in viata mea .
Am 17 ani , imi place inotul , si iarna sky-urile .
Urasc oameni care apelea za la orice pentru a-si atinge scopul , imi place ca daca eu sunt sincera cu cineva si acelcineva sa fie cu mine
Daca mai vreti sa stiti ceva despre mine nu ezitati sa ma intrebati . Pupici si va astept intrebarile .

#2
Buna Naty, bine ai venit printre noi si sper sa te acomodezi destul de repede in comunitate.

Ai zis ca iti plac cartile SF, atunci ne poti dai cateva nume, sau cativa autori preferati? Fantasy-ul nu-ti place ca si gen? Ca mereu am crezut ca cele doua merg mana in mana.

Anime urmaresti? Tot asa cateva titluri daca se poate. Iti place sa citesti manga?
Hmm, deci iti place sa schiezi, ai vreun loc preferat unde sa faci asta? Si daca iti place sa inoti, unde il practici?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#3
Da , ultimile carti Sf pe acre le-am citit sunt :Cantec de gheata si foc – George R.R. Martin primele doua volume Urzeala Tronurilor ; Inclestarea regilor si Jocurile foamei de Suzanne Collins .
Da imii place de mai ales Academia vampirilor de Richelle Mead , Ingerul nopti de Becca Fitzpatrick sau Jurnalele Vampirilor de L.J.Smith pe care le ador .

Da imi place anime ,dar mai putin de exemplu imi place in mod deosebit Naruto si Naruto Shippuden
Sincer nu prea citesc manga , am incercat de cateva ori si imi place dar nu sunt preferatele mele
Imi place la Sinaia dar si in Poiana Brasov, dar de obicei merg la Mogosa sau la Cavnic pentru ca sunt mai aproape de orasul meu.
Inotul il practic de obicei la bazin sau daca ies in week-end la Ogna Sugatag sau Feliix in Oradea

#4
Naty, buna si bun benit pe forum!

Sper sa te acomodezi aici si sa iti faci prieteni and Have Fun!!!

Daca ai vreo problema, nu ezita sa intrebi ^^

#5
Heya!
Bun venit pe incredibilul animezup, e ca la disney chiar mai bine.
Ai vrea sa ajungi la Disney? o.O
Parere personala despre cosplay?
Ultimele filme vazute?
Hehe,simtete bine!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
Multum pentru ca ma primit atat de calduros printre voi
Da mi-ar plcea sa merg la disney si sper sa o fac in vara asat
ultimele filme vazute pai sa vedem , cred ca au fost The Lucky One ,Elsewhere si Mean girls 2
ei nu ma dau in vant dupa cosplay , nu te supi pe mine

#7
The Lucky One? Filmul ala dupa cartea lui Nicholas Sparks? Oh doamne. Si ti-a placut? Adica l-am vazut si nu pot zice nimica mi-a placut, asteptam doar sa se termine mai repede.

Si, daca nu sunt indiscreta, cum ai dat de animezup? :d

#8
SAlut
ei bine sincer nu pot sa spun ca il ador, dar a fost ok
Animezup l-am descoperit acum un an si jumatate aproximativ , cautand ficuri din animeul Naruto , si a fost din intamplare , dar am fost foarte sigura ca ar trebui sa ma inscriu , pana acum cad mi-am zis dc nu , adica nu am nimic dee pierdut

#9
That's the spirit!

Ma bucur ca ai decis sa ni te alaturi si yeah, e naruto din plin pe la rhiva mai mult. pacat ca nu multe ficuri sunt si terminate 2

Sedere placuta si daca ai vreo intrebare, nu ezita sa ma intrebi, aici sau prin pm ^^

Welcome on zup hug



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna Tuturor. NightForever 10 4.472 13-09-2014, 10:34 PM
Ultimul răspuns: NightForever
  Buna tuturor! Fear 6 2.952 10-04-2013, 02:35 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  buna tuturor larisa 1 1.544 11-08-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Buna tuturor! ^^ yoana__iloveanime 6 3.163 10-04-2012, 05:03 PM
Ultimul răspuns: yoana__iloveanime
  Buna tuturor ^^ yume^^ 8 3.643 31-03-2012, 08:04 PM
Ultimul răspuns: yume^^
  Buna tuturor, ma bucur sa va cunosc! ***Sayu*** 7 3.539 22-01-2012, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Lady Ririchiyo
  Buna tuturor!:*:*:*:x:x:x Kyandi. 8 3.873 22-06-2011, 10:26 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Buna tuturor!!! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 8 3.786 15-06-2011, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Rena
  Buna tuturor! Kimera 6 3.102 10-06-2011, 08:41 AM
Ultimul răspuns: Kimera
  buna tuturor nazrob 18 8.775 02-02-2011, 09:14 PM
Ultimul răspuns: nazrob


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)