Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

buna tuturor

#1
Hey, ma cheama Catalin, sunt din Baia Mare is un fan Naruto si Bleach :bv: ,
imi place foarte mult sa fac sport, joc basket foarte mult, cand am timp desenez dar :...: nu prea am desene reusite :eto:.am venti aici sa cunosc lume care aprecieaza si se uita la anime-uri..nu ezitati sa ma intrebati..:bye:
[CENTER][Imagine: rszfunnybyakuyapic1.jpg]
[/CENTER]
Voi domina lumea :ha:<-Imi place emoticonul ^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, nazrob!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
hey, mersi sper si eu sa fie distractiv aici:yes:, ce repede ai postat aici e un pic scary :scary: dar e bine ^^
[CENTER][Imagine: rszfunnybyakuyapic1.jpg]
[/CENTER]
Voi domina lumea :ha:<-Imi place emoticonul ^^

#4
Cătălin, nu te speria 4 Zuppy postează... automat la nou veniţi, e opţiune... automată, să zicem aşa, so you dont have to be scared.

Anyway, bine ai venit pe animezup * smiles* sper să te simţi bine aici şi să îţi faci câţi mai mulţi prieteni noi, and all. Nu o să fie prea greu, I suppose.
Oh, îmi place nickname-ul tău, e foarte simpatic, de la ce vine?

So, ai vreun film preferat? ( thats my very question )

Şiiiii mie îmi place baschetul -tho I'm a girl, şi nici nu prea joc, its my favorite sport of all, cred că aş fi în stare şi să urmăresc un joc de baschet cap-coadă ( live, bineînţeles ) fără să mă plictisesc, which is rather strange. Dar voiam doar să punctez faptul că baschetul e frumos.

Anyways, fără a mă abate de la subiect, îţi urez şedere plăcută şi ne mai vedem pe aici.

#5
bine ai venit pe animezup sper sa-ti faci multi prieteni, sa respecti regulile si sa fi mult mai activ ca mine [nu prea stiu ce sa zic >.> ]
intrebari:
Personaju preferat din Bleach este .... ?
Esti cu manga si anime la zi ?
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#6
(01-02-2011, 10:51 PM)Teh A scris: Cătălin, nu te speria 4 Zuppy postează... automat la nou veniţi, e opţiune... automată, să zicem aşa, so you dont have to be scared.

Anyway, bine ai venit pe animezup * smiles* sper să te simţi bine aici şi să îţi faci câţi mai mulţi prieteni noi, and all. Nu o să fie prea greu, I suppose.
Oh, îmi place nickname-ul tău, e foarte simpatic, de la ce vine?

So, ai vreun film preferat? ( thats my very question )

Şiiiii mie îmi place baschetul -tho I'm a girl, şi nici nu prea joc, its my favorite sport of all, cred că aş fi în stare şi să urmăresc un joc de baschet cap-coadă ( live, bineînţeles ) fără să mă plictisesc, which is rather strange. Dar voiam doar să punctez faptul că baschetul e frumos.

Anyways, fără a mă abate de la subiect, îţi urez şedere plăcută şi ne mai vedem pe aici.

eh nu m-am speriat asa de tare :pfiu: , nick-ul e o poveste lunga o//o (incerc sa o scurtez) cand am fost mult mult mai mic nu stiam ce nick sa imi aleg cred ca am stat o zi intreaga tot gandindu-ma si scriind pe foaie,dar nu gaseam nimic eram foarte sad :99: ,am aruncat toate foile in cosul de gunoi, a 2-a zi dimnieata cand m-am trezit si mi-au fugit ochii in cos cand am trecut pe langa el si am vazut ca scrie un nume intors "nazrob"...apoi :yes:...m-am gandit chiar suna bine, am facut id de mess m-am logat cu nick-ul si m-am gandit noah asa nick nu mai gasesti:ha:..the end :pfiu:

hmm..film preferat.."? "Pan's Labyrinth" e chiar un film foarte interesant ...filmul tau preferat care este ?
da e frumos basketul :thumbup: m-am reapucat sa joc iar
multumesc mult hug

(02-02-2011, 12:52 AM)Elizabeth A scris: bine ai venit pe animezup sper sa-ti faci multi prieteni, sa respecti regulile si sa fi mult mai activ ca mine [nu prea stiu ce sa zic >.> ]
intrebari:
Personaju preferat din Bleach este .... ?
Esti cu manga si anime la zi ?
Buna, multumesc hug, voi respecta regulile,voi incerca sa fiu si eu cat de cat activ:pfiu:
Personajul meu preferat din Bleach este Urahara desi nu prea stim ce puteri are asta face sa fie intresant is curios sa vad cat de puternic e..in plus e si foarte amuzant ...
Da, is cu manga si anime la zi ieri am fazut epidoul 307 din Bleach astept sa apara manga-ul; e enervant ca anime-ul de la Naruto apare numa in 10 feb. :go: dar e bine ca o sa fie 2 episoade:yes:..
mersi de intrebati victorie mai intreaba-ma ;]]
[CENTER][Imagine: rszfunnybyakuyapic1.jpg]
[/CENTER]
Voi domina lumea :ha:<-Imi place emoticonul ^^

#7
Cu intarziere iti zic si eu Bun venit *hugs* Nu prea am inspiratie sa pun intrebari asa ca te vei cruci cand vei citi intrebarea mea -.-"
Ce iti place cel mai mult la animeul Naruto si ce iti place cel mai mult la animeul Bleach.
Pai ce as mai putea spune la cate de dusa sunt in aceasta dimineata? Sa te distrezi sa ai grija ce faci pe aici xD Sa fi activ si sa iti faci multi multi prieteni > : D <
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

#8
(02-02-2011, 11:45 AM)Savarina Ali A scris: Cu intarziere iti zic si eu Bun venit *hugs* Nu prea am inspiratie sa pun intrebari asa ca te vei cruci cand vei citi intrebarea mea -.-"
Ce iti place cel mai mult la animeul Naruto si ce iti place cel mai mult la animeul Bleach.
Pai ce as mai putea spune la cate de dusa sunt in aceasta dimineata? Sa te distrezi sa ai grija ce faci pe aici xD Sa fi activ si sa iti faci multi multi prieteni > : D <

Hey, multumesc..hug..mai bine mai tarziu decat niciodata:bv:
Hmm ..la animeul Naruto imi place foarte mult cum e povestea construita e foarte interesant..in schimb a animeul Bleach imi place ca totul a inceput ca si cum am fi in vremea noastra (la liceu)..in shimb Bleach are mai multe scene comice :ha:
tie ce iti place la aniemul Naruto si Bleach? 7
eh oricine dimineata nu prea e treaz :zz: eu de exemplu bantui prin casa dimineata de toti peretii ma lovesc si tot nu ajung in bucatarie:s:
[CENTER][Imagine: rszfunnybyakuyapic1.jpg]
[/CENTER]
Voi domina lumea :ha:<-Imi place emoticonul ^^

#9
Dureros :]]] eu daca nu dorm noaptea [si eu dorm cam 2-3 ore pe noapte] ma dau cu capul de oglinda cand trec prin sufragerie ca in ea se vede o usa deschisa si na ... dau cu capu de ea =]]] Dar shhh ramane secret intre noi :]]]
Cred ca mai vin cu intrebari dupa ce ma trezesc :]]]
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

#10
Hello Cătălin! ^^ Welcome here!
Me & my late welcome, la datorie.. 5
Ai spus că desenezi..o să ne arăţi şi nouă din desenele tale?
La ce profil eşti la liceu? Sau, în cazul în care nu eşti încă la liceu, la ce profil vrei să dai?
Ce muzică asculţi?
Åži cum ai dat de AnimeZup?
Gata, te-am plictisit suficient cu întrebările mele.. *laugs*..Scuze dacă se repetă întrebările, nu am stat să citesc posturile anterioare.
Welcome again, happy posting without spam [dar asta nu pare o problemă la tine] and have fun! :=)

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna Tuturor. NightForever 10 4.473 13-09-2014, 10:34 PM
Ultimul răspuns: NightForever
  Buna tuturor! Fear 6 2.952 10-04-2013, 02:35 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  buna tuturor larisa 1 1.544 11-08-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  buna tuturor natynaty 8 2.824 05-06-2012, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Buna tuturor! ^^ yoana__iloveanime 6 3.163 10-04-2012, 05:03 PM
Ultimul răspuns: yoana__iloveanime
  Buna tuturor ^^ yume^^ 8 3.643 31-03-2012, 08:04 PM
Ultimul răspuns: yume^^
  Buna tuturor, ma bucur sa va cunosc! ***Sayu*** 7 3.539 22-01-2012, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Lady Ririchiyo
  Buna tuturor!:*:*:*:x:x:x Kyandi. 8 3.873 22-06-2011, 10:26 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Buna tuturor!!! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 8 3.786 15-06-2011, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Rena
  Buna tuturor! Kimera 6 3.102 10-06-2011, 08:41 AM
Ultimul răspuns: Kimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)