Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Angel without soul ( sezonul 2 )

#11
Bau-bau ^^ Hmm cred ca te.ai saturat sa te tot stresez si ai adus nextu in cele din urma :-" Btw, scuze ca vin cu un comentariu asa tarziu, fusesem ocupata ...
Asa, revenind, imi place cum ai descris calatoria lor. Ahh cat de amuzant este Matsu.chan cand se rusineaza :3 Credeam ca in acesti trei ani s.a schimbat, insa e la fel de timid in ceea ce priveste manifestarile de dragoste in public. Hmm ai cateva greseli de tastare, minore, maxim trei, daca tin minte, dar ma cunosti, mi.e lene sa le caut iar x.x Revenind, astept sa vad ce se intampla mai departe, ceva hot, yaoi, ofc, sper :> Ahh habar nu am ce sa mai spun. In fine, am o intrebare, iar o sa spuna Matsu " De ce trebuie sa o ai asa mare? " :3 spune ca da, spune ca da ^^ Bun, gata cu vorbaritul, astept nextul si bineinteles, prognoza nu s.a schimbat, defapt doar putin, va veni o tornada si iti va aduce inspiratia altora, a ta crescand imens de mult :-"

Zbye and see ya later ^^
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#12
Nextul, sa vedem... E super. :d Cat de romantic poate fi Parisul. Ma bucur ca au zjuns si pe acolo. :p Cat despre hotel, nu stiu cum de am nimerit unul asa de frumos. Din cate ai explicat aveau conditii foarte bune. "Pe mine de ce nu ma-ti luat cu voi? Railor!" Sunt putin dezamagita de faptul ca Matsuro se cam ascunde si ii pasa prea mult ce cred altii. Ia rezolva-l tu putin! ;)
A fost ok capitolul, mai ales sarutul din lift...:x
Astept nextul si te poop!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#13
Capitol nou!
Dar am intarziat cu postatul...
"-Am obosit, se plânse micuţul, iar eu, ca actual iubit şi frate mai mare, i-am luat bagajul său, cărându-le pe amândouă." -mie mila de el :))
"-Dar la dracu’ dacă mă pot abţine. Matsuro, nu şti ce-mi faci… Îmi vine să te devorez aici şi acum, să îţi gust fiecare părticică a corpului, să te las fără vlagă sub atingerile mele."-cineva e in calduri :))
"Ştii, întotdeauna mi-am dorit să mă sărut şi în acelaş timp să mă văd în oglindă.
-Iar eu mi-am dorit de mult s-o fac în lift în timp ce mă privesc în oglindă. Nu crezi ca e incitant?
" =))
Mi-a placut sarutul dintre cei doi.Nu mai port de purta.A fost prea amuzant capitolul asta.Presupun un viitor yaoi la poveste.Daca da,abia astept.Ar fi super sa afle Inaru ca au venit in tara si sa-i surprinda in timp ce...Ce minte perversa am.Dar eu nu cred ca Inaru s-a schimbat.Prea a devenit mielusel.Asta ti-o spun din sezonul trecut.Astept next-ul!
Bye!

#14
Citat:-Nu, nicidecum.

~ tăcereee ~ O_O O_O O_O O_O :-O
Hai frate că e de-abia începutul. :]] So, my little Matsu nu-ti fă griji, are dragul tău frate mai mare grijă de tine. :X Doamne, si uite cum am ajuns din nou pe jar. :))
First of all, regret această întârziere, doar că m-am gândit să iau o mică pauză de la zup; şi de-abia acum [ da, pe data 23 iulie 2011 ] am revenit aşa, în forţă. *laughs*

Of of of ! Abia aştept să se întâlnească trio-ul original. *evil smile* Pentru că, în fond, ei sunt în mijlocul acţiunii... Doamne, câte bănuiesc >___< But no, ofc not ! Aşteeept ~ >:D<

PS: Lăv iu, ma\' uke :-\"

#15
.w. am ajuns cam tarziu pe aici daaaaaar... divin ca de obicei :perv:
ok... incepe sa imi placa yaoi-ul din ce in ce mai mult o//o

capitol perfect, interesant, bravo!
D: ce tot zic acolo è supeeeeeerb! ;3 cine stie ce au de gand sa faaaaca x33 [de fapt ai ziso si tu inainte sa pui capitolul]
incepe sa imi placa din ce in ce mai mult de Kiru :love: iar cum il chiama ce fratiorul lui e pur si simplu adorabil... hai sa nu ma mai pierd in fantazii acum xDD

;3 mult noroc in continuare

#16
Thx dear for the comms >:D< Am venit cu nextul putin cam... ianinte, sa zic asa, pentru ca mai intai voiam sa il pun la celalalt fic :\"> Buut, capitolul de acolo nu l-am facut -.- Ma\' bad. Acum sunt aici cu nextul. Lectura placuta :*

~Capitolul 3 Pierduti in jocul placerii~
( Kiru )


In clipa urmatoare i-am acaparat buzele intr-un sarut intens si apasat, limba mea trecand in voie printre dintii sai, ajungand in lacasul sau umed. Ca sa pot continua sarutul, m-am aplecat putin asupra lui, stand sprijinit in ambele maini ce le tineam de o parte si de alta a taliei sale. Cu ochii intre-deschisi i-am putut observa expresia plina de dorinta de a-l purta pe aripile placerii, de a-l duce departe in jocurile erotice, impanzite de vorbe dulci soptite la ureche.
Sarutul continua mult timp cu scurte pauze pentru a lua cantitatea necesara de aer, iar eu, nici in momentul in care se intinse pe spate cu mine deasupra sa, rupand sarutul, nu i-am putut uita gustul dulce-amarui din gura pisoiasului meu. Mi-am inclestat mainile dupa degetele sale, studiindu-i chipul bland, ochii mari si pleoapele ce stateau sa cada.
-Kiru, imi pare rau, insa... Atmosfera asta ma cheama la joaca. Daca nu vrei, eu te inteleg.
-Cine a zis ca nu vreau? am atacat, afisand zambetul pervers caracteristic mie, prinzand apoi barbia sa intre doua degete si tragand-o in partea dreapta pentru a-mi putea face loc pe gatul sau.
-Eu, voiam sa spun ca... ahh, gemu in momentul in care buzele mele reci ii atinsera portiunea sensibila a gatului. Pielea ii era fierbinte, excitandu-ma senzatia pe care o simteam pe buzele mele din cauza asta.
Ma chema la joaca acea voce senzuala ce o auzeam ca un ecou in urechea mea. Am adaugat si limba, miscand-o intr-o parte si-n alta, simtindu-i trupul cum incepe a vibra sub acele atingeri tandre. In urma lasam saliva, stergand-o apoi cu buza inferioara.
M-am mutat in partea cealalta a gatului sau, atingandu-i apoi cu blandete lobul, soptind :
-Am de gand sa te duc pe culmile placerii si nimeni nu ma va opri, nici macar cameristul.
I-am prins urechea intre dinti si am apasat usor, pana i-am auzit scancetul, apoi m-am oprit.
-De abia astept, imi sopti, ducandu-si mainile in jurul gatului meu si obligandu-ma sa imi lipesc pentru a nu stiu cata oara buzele moi de ale sale, formand un sarut.
Trebuia sa profit de acest nou Matsuro, caci nu stiu cand mai aveam ocazia sa ii intalnesc latura asta amoroasa a lui.
Am coborat cu buzele pe gatul lui, apoi am incetat la primii nasturi ai camasii, incepand sa ii desfac unul cate unul, fara graba, sarutand fiecare particica a corpului dezgolita. Am indepartat materialul, scotandu-i la iveala mugurii rozalii si intariti. M-am napustit asupra lor, incepand sa ii ling unul cate unul, ascultand cu atentie sunetele pe care satenul le scotea printre buzele intre deschise. Ma privea atent, analizandu-mi fiecare miscare, asteptand sa continui cu ceva si mai palpitant, ceea ce am si facut.
In urmatorul moment i-am desfacut cureaua blugilor, aruncand-o pe podea nu inainte sa o invart putin deasupra capului. Matsuro ma privi speriat, avand pentru un moment impresia, probabil, ca aveam de gand sa il lovesc.
-Nu te speria, nu sunt nebun sa te lovesc cu aia, l-am linistit, coborandu-mi atentia asupra liniei boxerilor sai negri, apucand-o dintr-o data intre dinti si tragand de ea in jos.
La fiecare miscare mai brusca a mea, auzeam cate un oftat ce venea din partea lui, spunandu-mi parca sa nu o fac, sa nu il dezbrac, insa renunta repede in a gandi astfel. Isi duse mainile pe langa corp, strangand usor cearsaful intre degete cand i-am indepartat de tot materialul, dezvelindu-i organul putin erect. L-am atins cu mana stanga, iar cu dreapta i-am dat de tot boxerii jos, tragand si de blugi pana i-am aruncat pe podea.
Organul sau semi-erect imi iesi primul in cale, reusind sa imi pun gura peste pielea moale ce il adapostea, plimbandu-mi limba pe suprafata sexului sau. Matsuro incepu sa geama din ce in ce mai tare, apoi se opri brusc, nemaiauzind nimic. Cand l-am privit dintr-o data am vazut ca isi tinea mana la gura, probabil pentru a diminua din sunete.
-Nu trebuie sa le ascunzi.
-Dar ne poate auzi cineva, murmura, privind apoi usa infricosat.
-Daca vrei, ma duc sa o inchid.
Si fara sa ii mai astept raspunsul, am apasat mai mult in maini ca sa ma pot ridica si sa o pot incuia cu cheiea, insa o forta opusa ma opri.
-Nu, stai aici si continua, ma implora micutul din priviri, eu afisand din nou acel zambet pervers, putin rautacios pe chip.
Intr-adevar aceasta latura a lui Matsuro o vedeam foarte rar, asa ca am profitat. Din cateva miscari am ajuns la fel de gol ca si el, apoi mi-am reluat pozitia deasupra sa, depunandu-i cateva sarutari ce nu dureau mult. Erau scurte, facandu-l pe micut sa tanjeasca iar si iar dupa buzele mele, astfel incat sa il fac sa actioneze el. Nu dura mult si deja preluase initiativa, venind mai aprope de chipul meu si punandu-si buzele peste ale mele, masandu-le cu atata tandrete si dorinta. Isi duse limba in lacasul meu, participand si eu la jocul inceput de el cu aceeasi intensitate, atingandu-i tandru pielea cu varfurile degetelor, simtind cum incepe a-mi vibra in brate.
Nu mai rezistam mult sa il stiu sub mine, fara a-l patrunde, de aceea l-am intors incet pe-o parte, apoi l-am impins cat se poate de usor cu fata in perna. Prinse din nou materialul intre degete, ridicandu-si putin capul pentru a putea respira.
M-am aplecat peste spatele sau, atingand locul unde ar fi trebuit sa fie pozitionata sirea spinarii, miscand degetele de sus in jos.
-Esti rece, o zise el ca pe o scuza din cauza ca incepu sa tresara.
Mainile mele s-au dus pe sub trupul sau, apasand pe saltea si prinzandu-l de talie. Dintr-o singura miscare, fara prea mult efort, i-am ridicat bazinul, tinandu-l in mana mea pe care o incordasem. Capul lui se roti pe o parte, spre mine, uitandu-se atent la muschii de pe brat si privind cum erau conturati pe oase ca niste serpi veninosi si infometati..
Mainile le indoise, sprijinindu-se in coate, stiind exact ce va urma, asa ca isi luase masuri de precautie. L-am privit amuzat, fara sa mai fac vreo miscare ca sa il tachinez putin.
-De ce stai si te uiti asa? Stii doar ca vreau sa te simt acolo.
-Te admir. Privirea ta atat de inocenta si trupul tau ce pare atat de slabit ma indeamna sa nu ma ating de tine. Nu vreau sa te ranesc in vreun fel, Matsuro, cred ca stii si tu.
Am putut auzi un oftat din partea lui, urmat de un altul.
-Dar eu te vreau acolo, indiferent daca o sa doara. Stiu ca nu o faci intentionat.
M-am lasat peste el, inca tinand bazinul ridicat, atingand cateva clipe organul de spatele sau. Am ajuns cu buzele la urechea lui, intreband:
-Esti sigur ca vrei?
-Bineinteles ca vreau, veni raspunsul lui prompt.
La cat de sigur raspunsese nici ca il mai cunosteam. Mi-am coborat chipul pe spatele lui apoi din ce in ce mai jos, atingand cu limba fiecare particica. Cand am ajuns atat de jos, i-am sarutat coapsele, incepand sa il patrund incet, fara a-i provoca o durere prea mare. Tinandu-i bazinul, nu ii dadeam voie sa faca prea multe miscari ca sa se raneasca singur. Ii prind organul in mana si incep sa fac aceleasi miscari ca si inauntrrul sau. Cand am ajuns acolo, i-am auzit geamatul infundat din cauza placerii ce il cuprinsese dintr-o data.
Cand am inceput penetrarile, se smuci din bratele mele, parca dorind sa imi scape. L-am prins mai strans si i-am zambit cu calmitate.
-Linisteste-te! Totul va fi bine, cum ti-am promis.
Incepu din nou a geme, acele sunete fiind un cantec frumos ce imi inunda urechile. Se misca si el, dorind sa il patrund mai mult ca inainte, ceea ce am si facut. Ramanand inauntrul sau, simteam cum pulseaza de dorinta de a ma avea si mai mult.
Prinse cearsaful strans in maini si incepu sa ma implore sa ma misc. La fel ca inainte, impingeam si ma miscam din ce in ce mai repede, aproape insesizabila diferenta de miscare.
-Kiru, gemu el, muscandu-si mai apoi buza.
M-am aplecat asupra lui, iar acesta, vazandu-mi intentia, isi intoarse capul intr-o parte, astfel incat sa ne unim buzele in sarutul pasiunii. Imi transmisese la randul lui gustul metalic si usor sarat, eu savurandu-l ca ultima bucatica din lume.
M-am impins mai mult in el in timp ce sarutul continua, din ce in ce mai dinamic, participand amandoi in a-l face mai incitant. Se sprijini in coate ca sa nu cada. Oricum nu ii dadeam eu voie, inca tinandu-i bazinul ridicat pentru a-l patrunde mai usor.
Expresia lui ma facea sa nu ii mai dau drumul niciodata, sa il fac al meu la infinit, sa ii aud gemetele infundate si sa imi strige numele pana cand nu ar mai fi avut voce.
Mi-am inclestat bratele peste ale sale, strangand ca sa diminutivam durerea ce incepu sa apara datorita miscarilor mele.
-Matsuro, sa ma ia naiba daca ma pot opri, am gafait, prinzandu-i cu o mana barba si aducandu-l mai aproape de mine. Firicele de transpiratie se imprimau pe abdomenul meu de pe spatele acestuia umed. Tremura sub mine, il simteam cerandu-mi tot ce ii puteam da, iar eu i-am indeplinit dorinta.
-Nici nu vreau...sa te opresti, l-am autit vorbind, mai mult gafaind din cauza gemetelor ce ii furau portia de aer.
I-am gustat din nou buzele, cautandu-i limba dulce si invitand-o la joaca. I-am strans degetele cand am inaintat necontenit in el, acesta scotand un sunet lung si puternic.
-Nu te speria, nu o sa te ranesc.
-Continua, ma indemna cand observa ca m-am oprit dintr-o data.
-Dumnezeule, esti atat de bun.
Si nu m-am oprit pana nu l-am simtit cum geme la orice miscare, la orice atingere pe care i-o ofeream. M-am eliberat de semnele dragostei pe care i le purtasem pana acum, gemand si eu odata cu el. Chipul ii era imbujorat si atat de dulce, incat i-am oferit o ultima sarutare inainte de a adormi osteniti si imbratisati. Inima inca ii batea cu putere, alimentand-o pe a mea.

#17
Oh, observ că de data aceasta sunt exact la \" datorie \". ;;) I\'m glaaad ~ :> Şi nici tu nu ai întârziat cu nextul ma\' uke. <3

Well well, era de aşteptat că o să ne aduci o porţie mare - extrem de mare - de yaoi. Exactly. Mai ales când am văzut şi titlul cu negru, mare şi îngroşat : Pierduţi în jocul plăcerii. Hm, ce bine sunăăă =P~. Cred că l-am recitit de nu-ştiu-câte-ori. *laughs* :]]
Anyway, scenele au fost foarte bine descrise - dap, aşa cum ştii tu mai bine să descrii. Să ştii că am fost implicată emoţional în acest capitol. :>
<333
Daaa, asta numesc eu YAOI ! \\m/
<333333 *lovelovelovelove*

PS : Ma\' uke, I\'m the first. :>

#18
Bwo! Cum spusesem seara trecuta, atunci nu l.am putut citii, insa am facut.o acum si datoria mea in calitate de big sis si cititoare a ficului este sa comentez so letz begin:
Imi place cum ai descris fiecare parte a capitolului, formand ceva frumos. Intodeauna ma amuza personalitatea lui Matsu.chan, stie ca il va durea, dar tot vrea si asta face totul mai interesant. Iar Kiru este acolo intodeauna sa.i rasfete poftele usor masochiste, ce frumos. Si totusi, ma intreb ce vor face cand se vor intalni cu Inaru si viitoarea lui sotie : > Wanna know that. Anyway, ma opresc aici, astept un telefon important. In fine, sper sa aduci nextul cat mai curand. Zbye and see ya later.
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#19
Vaiii ! Nu pot sa cred ca tu chiar ai continuat fic\'ul !! :x . a fost primul fic pe care l\'am citit de pe Animezup ! Il adooor pur si simplu xD . Deabia astept sa vad ce o sa se intample :D .
Nu o sa prea pot sa comentez .. pt ca nu prea am timp :\'( . dar vreau sa sti ca eu inca iti citesc fic\'urile ! :x .

#20
M-as fi bucurat ca la acest capitol sa fi fost prima...:( dar este bine si asa. Data viitoare! Citeam si nu-mi venea sa cred ce faceau cei doi. De cand este Matsuro asa \\\"primitor\\\"? :X Iar perversul celalalt a stiut sa profite la maxim. Toate atingerile lui Kiru m-au inebunit si pe mine, da\\\' pe Matsuro...Care era fix in \\\"problema\\\"!
Cat de fain a fost capitolul. Nici acum nu m-am linistit complet. Ai povestit foarte frumos scena dintre ei, foarte bogata si nu ai avut greseli, sau parca am vazut una dar nu le dau prea mare importanta :)
Ce este important aici este modul in care-ti cuceresti cititorii si cred ca-i reusit.
Astept nextul!
Bye!!!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Soul shards Faust 7 4.455 18-08-2013, 12:01 AM
Ultimul răspuns: Faust
  Angel tears gothic_yumi 7 3.667 01-09-2011, 07:20 PM
Ultimul răspuns: Lussya
  Love the feeling of joy-An demon and an angel! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 5 3.299 01-07-2011, 10:41 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Fallen Soul's Ayami-Chan 2 2.527 17-03-2011, 04:41 PM
Ultimul răspuns: MooN.
  How to love an angel A'Svear 46 27.256 15-02-2011, 08:16 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Fallen Soul's Ayami-Chan 0 1.787 01-02-2011, 09:49 PM
Ultimul răspuns: Ayami-Chan
  why is he a fallen angel? angelickiller 8 4.563 18-11-2010, 11:15 PM
Ultimul răspuns: angelickiller
  Ingerul iubirii -Gravity sezonul 2 Argenta 13 10.743 16-08-2010, 01:57 PM
Ultimul răspuns: kame.
  The passion of an angel and a demon ...:::Hana Arakida:::... 2 2.799 10-03-2010, 12:59 AM
Ultimul răspuns: ...:::Hana Arakida:::...
  Academia La Luna [+16] [ vampire&angel ] Secret Past 1 2.796 03-01-2010, 02:55 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)