Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ang's Portofolio.

#1
Hellow everyone! ^^
Sunt incepatoare, fac sig-uri de aproximativ o saptamana, deci astept sfaturi/critici pentru ca vreau sa ma perfectionez. 4
Folosesc Photoscape, deci nu ma astept sa-mi fi iesit ceva foarte bun.
Voi posta 5 astazi, iar restul data viitoare =] .
I hope you like it! ^^

1) [Imagine: 2z3os34.jpg]

2) [Imagine: erzmth.jpg]

3) [Imagine: 28uus0.jpg]

4) [Imagine: 2wd52mc.jpg]

5) [Imagine: 209rs42.jpg]

That`s all! :]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#2
Photo Scape .

Indicat ar fi sa inveti sa folosesti Photo Shopu ` . In fine nici eu nu stiu sa il folosesc asa ca nu te condamn .

Pentru Photo Scape este chiar foarte bine . Efectele folosite [ daca s - au folosit ] sunt potrivite , parerea mea .

Textul . In ultimele trei nu prea imi place cum l - ai incadrat si ar trebuii sa iti mai descarci niste scrisuri [ eu asa le zic =_= ] .

Nu prea am ce sa iti comentez pentru ca nici eu nu sunt cine stie ce experta si cel mai mult mi - a placut primul ^^.

Deci acesta este comentariu meu pe care ti l - am promis .
[Imagine: Jun0xCa.png]

#3
Bun.
M-am uitat, si mie chiar imi plac semnaturile tale. :]
Cum am mai spus. NU stiu absolut nimic despre Ps. Deci nu am ce critica. Pentru ca daca as incepe eu sa scriu ar fi total paralel cu ce este aici. : ))
Imi plac foarte mult culoriile. But, cel mai mult imi place a 2a semnatura.
Anyway, eu astept si restul. : ))
Bafta.

punct.

#4
Hye , dear ^_^
Am aterizat si eu pe aici , ca deobicei fara a avea ceva cunostinte mai ample despre acet domeniu , dar am sa incerc sa-mi exprim parerea sincer .

1) Aici cred ca am stat o tona de timp ca sa citesc ce scrie in dreapta jos [ete 15 secunde , n-am putut astepta si te-am intrebat ] . Imi place foarte mult cum ti-a iuesit , dar parca cand ma uit la ea ma gandesc la un televizor cu plazma [ideei de-ale mele ]

2) Nu e chiar printre preferatele mele ,dar e draguta , ceea ce nu-mi place e acel ,,
Because there is you " poate ar fi mers in partea cealalta , sau sa o lasi fara o.O

3) De ce ai scris in doua culori diferite ? Stai linistita nu am sa comentez , dar parca mergea doar in una =_= totusi asa imi place caci e mai sweet 15

4) Pe ceea de-a patra o iubesc , n-as putea comenta nici daca as vrea :X Love it !

5) Vad ca ai schimbat locul semnaturii , nice ^_^ and imi plac culorile

Gata , am terminat cu aiurelile mele si te rog sa ma ierti ^^ Sper ca cineva care se stie cu adevarat sa-ti dea sfaturi constructive si sa-yi spuna o parere decenta.
hug


#5
Ca să vezi. 15
Parcă îţi luaşi Ps. Nu? Dar eu, ca o nesimţită ce sunt, am uitat să îţi dau noţiunile despre el şi nici pe mess nu am mai intrat din cauza lipsei de timp. Dar niciodată nu e prea târziu. 10 Cred că mai bine ai lua Photoshop, fiindcă la început te-ai putea uita ca mâţa la poartă nouă, dar nu e chiar aşa de complicat. Te voi ajuta eu pe mess dacă vrei. ^^
Pentru o începătoare te descurci destul de bine. Încearcă să foloseşti fonturi diferite când te semnezi, să sa potrivească cu sigul şi culoarea la fel. Oh, şi nu e nevoie să o înghesui într-un colţ. Poate foarte bine să fie o componentă principală dacă ştii să o aşezi. ^^ La ultima am impresia că ai folosit un gradient. Trebuia pus pe soft light. Textele, ca idee, sunt foarte reuşite, dar încearcă să le apropii de personaj şi încearcă şi nişte fonturi noi de pe dafont.com. D: Primelor patru le-ai dat nişte culori superbe, dar ultima pare ştearsă. Deasemenea, bântuie puţin deviantart.com, ai acolo tutoriale de mare folos. :]
K.K., Agg.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#6
Well mie una îmi plac ^.^. Mai ales culorile pe care le-ai folosit8. Eşti mult mai bună decât mine, asta e evident : )). Îmi place al patrulea cel mai mult. De criticat nici eu nu am ce să critic, nu prea mă pricep :]].
Mai vreau ;; ). Deci dai drumu' şi mai fă : )).
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#7
Se pare că cineva s-a dat pe GFX.
Mie imi plac. Nu sunt profesionistă aşa că nu sunt în măsură să îţi dau sfaturi sau să te critic , aşa că o să ma reyum doar la laude , cred. Mărimea primei mi se pare cam prea nepotrivită . În special , ultima o ador la nebunie , iar în penultima îmi place apusul . Îmi plac fonturile care le foloseşti , dar totuşi unele parcă sunt cam prea deschise. În unele textul se vede şi în altele nu. 21 Dar tot îmi plac.
Cam atât , sper să pui cât mai curând şi alte GFX`uri şi până atunci sper şi eu să mă mai perfecţionez . . . T_T
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#8
Hello, îţi spun de acum că n-am citit comentariile de deasupra şi e foarte posibil să repet ce s-a mai spus deja.

1. Culorile mă atrag, dar ai putea îmbunătăţi anumite lucruri. Scrisul e cam greu de citit (font ciudat) şi e înclinat, e mov =] Borderul e puţin deranjator, mare vreau să spun, iar semnătura ta abia se vede =]]
2. Asta şi următoarele nu au border. Nu spun că trebuie, era doar o observaţie. Scrisul e la fel, greu de citit.
3. Idem 2, doar că mă ameţeşte verdele ăla aşa aprins =]
4. Frumos, ]mi plac culorile şi e destul de simplu. Aici se înţelege scrisul.
5. Nu înţelegce e chestia aia din dreapta jos şi zăpada are o culoare bizară.

Cam asta a fost. În general este bine pentru Photoscape-ul care nu are prea multe efecte. Dacă îţi place şi vrei să faci ceva mai atrăgător, mai profesionist vei încerca şi Photoshop-ul, dar te avertizez că e mult mai greu decât ce foloseşti tu acum.

Anyway, love, succes şi multă inspiraţie hug
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#9
@ Daniela .;Chise;Soph;Aggie.;Snowy;Zuza.;AlerimxD multumesc mult pentru comentarii hug. O sa incerc sa tin cont de sfaturile primite ^^ .
Buun, pai am inceput sa lucrez cu domnul Photoshop (este mult mai dificil decat credeam o.O), dar mie mi se pare ca am ramas la acelasi nivel -.-' . Poate pana data viitoare o sa ma imprietenesc cu Photoshop'ul si o sa ma descurc mai bine. Va astept parerile/criticile/sfaturile. Multumesc anticipat :] .
P.S.:Le-am postat putin mai mari ca sa se cunoasca si textul mai bine65.

1)[Imagine: 2m44rhg.jpg]


2)[Imagine: 2vty45x.jpg]


3)[Imagine: 25pk805.jpg]


4)[Imagine: 30icgeg.jpg]


5)[Imagine: vpkcg7.jpg]


6)[Imagine: wwf0uv.jpg]


7)[Imagine: 3096kgy.jpg]


I hope you like it!

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#10
Păi , sunt draguţe. Prima mi se pare cea mai reuşită , dar pentru că ador mult culorile. La a doua , textul e prea mare , iar când te semnezi pe samnătură trebuie să o faci cât mai discret. La a treia , constrastul mi se pare cam . . . forţat. La a patra nu cred că ai facut altceva înafară de acel text. La a cincea , iar mi se pare contrastul cam prea forţat, şi poate totuşi mergeau şi alte efecte, iar textul nu e prea vizibil. La a şasea îmi plac culorile. Nu ştiu dacă tu le-ai făcut să pară aşa , dar îmi plac , sincer. Dar , din nou , trebuia să te semnezi mai discret. La a şaptea , textul este prea lung. " Ang." , acolo , jos , în stânga nu stă prea bine , iar imaginea mi se pare cam neclară. Dar totuşi ai mai evoluat , şi apreciez asta. ^^
Spor în continuare.
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Niskuta's Portofolio. Niska 2 2.861 05-08-2012, 02:08 PM
Ultimul răspuns: History
  My Portofolio Games Master 7 4.392 15-08-2008, 12:25 PM
Ultimul răspuns: yulobo
  My Portofolio [New Features : Flash & Vectors] Fernando Torres 7 4.330 11-08-2008, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Fernando Torres


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)