Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My Portofolio [New Features : Flash & Vectors]

#1
Aruncati o privire !

[GFX]
[Sig]
[Sig]
[Sig]

[Flash]
[Fl]
[Fl]
[Fl]
[Fl]
[Fl]

[Vector]

<Coming soon>

[Gadgets]

Momentan lucrez la un video player flash pt site asemanator YouTube . Am scos prima versiune functionala V 0.1 care are doar functiile simple de stop/play + navigatorul.Incerc sa il imbunatatesc si sa il fac folosibil siteului.
Note : Deocamdata este doar functional , nu si estetic. Sketchul este luat de la Shiva , imi cer scuze ca nu am cerut voie dar nu am gasito online deloc.Am specificat acest lucru in preview .
Thanks for you kindness!

*Revin cu update-uri cat de curand posibil.
*Dak ma puteti ajuta cu idei sau coding pm sau lasati msg in thread.
*Este doar in stagiul alpha asa ca orice e posibil chiar si o schimbare radicala a look-ului.
*Si nu , NU arata nici un video pt ca nu am pus eu sa arate!

V 0.1 : Zup TV

Gallery under construction so this is all for now.
This is all for now.

#2
Imi place stilul tau.. E interesant. Nu imi amintesc sa mai fi vazut asa ceva de curand. Am incercat si eu sa ma folosesc de spatiu la modul asta, lasand bucati din personaj ori alte elemente in afara backgroundului, insa pur si simplu nu imi iese.

E interesant, pentru ca asa nu mai trebuie sa faci personajul sa se integreze in bg, din contra trebuie sa se distanteze cumva. Si chiar daca lucrarile sunt simple, sunt de efect.

La primul sig, nu prea imi place culoarea personajului. Eu l-as fi lucrat altfel, cu totul altfel. In orice caz, nu a iesit rau

La al doilea imi place foarte mult felul cum imaginea pare sa se reflecte in sharin`chestia aia... [i`m not a naruto fan ^ ^], insa personajul e cam blurry :-S

La al treilea, imi plac foarte mult umbrele. Da senzatia de lumina care bate din stanga sus.. Good work : )

Gambate! sau cum o vrea sa fie... ; ))

Sper sa mai vedem lucrari de la tine in curand..
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#3
Recomand gimp pt siguri deoarece are cam aceleasi efecte ca si photoshop doar ca este mai simplu de manevrat.
Poi da la al doilea a iesit cam blurry deoarece am dat resize de prea multe ori lu sasuke xD.
Ms pt critics Smile.
O sa incerc sa actualizez galeria cat de curand Smile.
[Imagine: Fernando_Torres_by_miss_stamp_luva.gif]

#4
Well ai nistesig-uri foarte dragute si imi place stilul tau:

1. Ar fi mers ceva brush-uri sau efecte, asa background-ul ala negru e prea simplu si nu arata fosrte bine z.z'

2. Acesta imi place, culorile stock-ul, fontul folosit si cum ai combinat totul, e chiar foarte reusit n_n'

3. Din nou ca si la primul ar fi mers ceva brush-uri, e mult prea simplu =__=' si da impresia ca e neterminat.

Well iti urez succes in continuare si sper sa vad niste sig-uri ceva mai complexe n_n'

#5
Da spunt frumoase Smile bv keep going Smile cauta si tu ceva tutoriale pe google Smile ca mai inveti ceva 4

#6
Ms pt tot 10.
Nu e ca nu as putea face mai bune dar nu am prea mult timp la dispozitie sa le fac 10 , lucrez in Gimp , Photoshop , Flash , Illustrator si Dreamweaver deodata si nu pot sta mai mult la una sau la alta dar o sa incerc totusi .
Inca o data ms 71.
[Imagine: Fernando_Torres_by_miss_stamp_luva.gif]

#7
Sunt dragutze signurile ...
cea mai reusita e ultima ...
A doua e faina ca'i cu sasuke da nu imi place ca e blurry putin ....

Mai pune!
[Imagine: ChibiLuna.png] [/center]

[Imagine: chibi_722.gif]
Chibi meu Smile

#8
Ms mult , si da stiu ca e blurry pt ca i-am dat prea mult resize ... !

<Update>

New Sig 10

[Imagine: dr4.png]
[Imagine: Fernando_Torres_by_miss_stamp_luva.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ang's Portofolio. Ang. 52 31.470 31-08-2012, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Niskuta's Portofolio. Niska 2 2.880 05-08-2012, 02:08 PM
Ultimul răspuns: History
  My Portofolio Games Master 7 4.428 15-08-2008, 12:25 PM
Ultimul răspuns: yulobo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)