Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Actori si in realitate - [+18]

#11
O.o ........ Sunt prima ......
Dar stiu ca se schimba povestea in al doilea capitol:D, si asta este bine. Bine nu este ca actiunea este putin cam grabita, doar putin. Dar lasa ca este mai bine asa decat sa stau in suspans, cu toate ca chiar am ramas in suspans:D. Greseli de ortografie s-au de tastatura am vazut, dar doar doua, trei si cum sunt eu nu le dau importanta. Dialogul a fost perfect si cum am mai spus actiunea a fost un pic si mai repet doar un pic cam grabita, dupa parerea mea:D
Astept cu nerambare urmatorul capitol si ja ne!!!!
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

#12
...
aşteaptă !!! CE ? Mascaţi ? Cine sunt ăia ? Aoleu Sakura , Sasuke :-? pe unde umbli =)) Aşa descrierea este bună şi naraţiunea la fel xD şi le-ai combinat perfect xD Dialogul nu este sec xD Acţiunea este puţin grăbită sau mi se pare mie , dacă da , scuzele mele :"> Greşeli am văzut câteva dar nu contează xD Aştept next-ul xD Spor la scris şi imaginaţie xD

#13
Am revenit.

Gandurile urii

Astai buna de tot, ea sa ma lase pe mine, pe mine? Oare s-a dus la Naruto? Nu pot sa cred ca ea este in stare sa ma lase pe mine pentru un fraier care nici macar nu are creier. Are tupeul uriali de a ma lasa cu ochii in soare. Fata asta nici nu stie cu cine s-a pus, o sa mi-o plateasca. Abia astept ziua revansei scumpa rozalie. Sa vad cum nu mai poti de durere, cum cersesti indurare de la mine, iar eu nu fac nimic si ma uit la tine. Cat de mult astept sa vad momentul acela in care o sa te fac o carpa cu care ma distrez, atat de mult o sa te torturez incat nici nu o sa sti ce s-a intamplat cu tine. O sa plangi si in somn, daca o sa te las sa dormi in camera unde o sa stai, o sa pun soareci unde o sa dormi ca sa-ti tina companie.

Merg apasat pe acelasi drum pe care am venit fara sa mai observ natura care este in jurul meu, parca mi-ar pasa mie de ce se gaseste in jur. M-am uitat pana acum ca sa nu ma uit la Sakura. Chiar nu stiu ce a vazut la ea Naruto, are un corp frumos, dar proasta si tupesta de imi face greata. Corpul ei este frumos, sani mari si rotunzi cred ca sunt moi, chiar asi vrea sa-i simt inainte sa o expediez in tara suferintei, curul ( imi cer scz dar este +18) ala rotund si bombat cum se vede in pantaloni, buzele destul de mari care imi fac cu ochiul, slabuta si destul de inalta, chiar vreau sa ma distrez cu ea inainte sa o fac sa planga. Nici nu pot sa nu ma gandesc la altceva decat la indrazneala uriasa a Sakurei dea ma lasa pe banca, si am tipat dupa ea, imi era si rusine cand ma gandesc la oamenii aia care se uitau la mine.

Trebuie sa gasesc o cale prin care sa-i fac rau atat lui Naruto cat si lui Sakura. Trebuie sa ma gandesc la ceva atat de grav incat sa-i doara si pe ei, asa cum ma durut si pe mine. Dar la ce tin ei atat de mult incat sa-i doara inima? Naruto tine la Sakura, iar Sakura la...tatal ei. Asta este. Daca o distug pe Sakura va suferi si Naruto, si o sa ma folosesc de arhitectul ala prapadit ca sa realizez asta. Dar cum sa ma folosesc de el? Singurul lucru pe care il stiu despre el este ca lucreaza la noi. Ma intreb daca Sakura l-ar parasi pe Naruto daca o amenint ca il dau afara pe tatal ei. Presupun ca fata cu parul roz o sa fie atat de indurerata incat sa sufere. Cred ca este un plan bun, daca totul merge bine mi s-a indeplinit razbunarea.

Merg din ce in ce mai repede ca sa ajung cat mai repede acasa, trebuie sa aflu cat mai multe lucruri despre acesta persoana care este arhitect. Nici nu imi pasa persoana lui, dar pana la urma nu ma insor cu el ca sa ma holbez, si nici cu fica lui. Daca ma gandesc bine tocmai am spus in gand cea mai buna cale de a ma razbuna. O s-o oblig pe rozalie sa se marite cu mine, ea sufera ca ma va avea ca sot, iar Naruto ca a pierdut-o. Dar tot ma intreb daca tata va fi de acord sa-l dam afara pe arhitect.

Grabindu-ma am ajuns acasa, intru in curte si vad curtea plina de trandafiri albastri care se gasesc in jurul meu. Ajund repede la usa si ating clanta foarte usor, imping mana in jos si apoi in fata, usa se deschide. Intru val-vartej in casa si ma indrept spre camera mea dar sunt oprit de o silueta. Este un baiat bine format care pare a fi mult mai mare ca mine, ochii ii are negri ca si jarul stins, parul lung si prins intr-o coada la spate, un pirsing in nas si un cercel in ureche, amandoua de cloare neagra. Acesta fiinta nefolositoare este bine inteles indiotul de frate care nu ar fi trebuit sa se nasca, sau daca se nastea sa moara.
-Unde ai fost pana acuma? Sa sti ca mama a intrebat de tine. Daca patesti ceva sa sti ca nu ma supar, mostenesc eu toata averea. spune Itachi cu o voce linistita.

Nu il bag in seama si urc scarile grabit ca sa ajung mai repede la calculator, pe net trebuie sa gasesc ceva despre familia Harno. Nu pot sa stau aici fara sa-l fac pe Naruto sa sufere. Urc scarile alea nesfarsite si ajung in fata usii mele, intru si gasesc o camera mare in care predomina culoarea albastru. Patul se gasescte in mijlocul camerei si este dublu, dulapul si celelalte corpuri sunt langa perete, iar usa de la balcon este opusa cu usa de la intrarea in camera, cat despre usa de la baie se gaseste la mijlocul unui perete. Cu multa graba ajung la calculator si ii scriu numele, mare mi-a fost uimirea cand ma vazut ce scrie acolo.

Imi pare rau daca nu am descriere dar vreau sa vad ce se intampla daca nu pun atata descriere. Si de asemenea stiu ca este grabita actiunea dar trebuie sa gasesc timp si pt. FOTW.

#14
hey! iata-ma si pe aici!
Deci, sa incep: actiunea mi s-a parut ok, naratiunea mi-a placut, descriere este, dialogul nu-i sec sec, bv. Insa capitolul este f scurt, defapt pana acum toate au fost asa, in afara de primul care a fost mai lung.
Ideea ficului e originala, deci, n-am nimik de obiectat cu privire la acest lucru.
Deci, Sasuke vrea s-o faca pe Sakura sa sufere, ha? Ce rau poate fi! Sper sa se razgandeasca.
asa deci asta a fost tot ce-am avut de spus ...astept urmatorul capitol si sper sa fie mai lung
sper ca nu te-a suparat comul meu :*


:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#15
»Yosh...ia stai puţin...tortură :O Wow :O Doamne ia`mă ce schimbare :O Sasuke , ce e cu tine , băuşi ceva ? Ai tras pe nas ?:)) Ei bine , bravo Sakura , fi tupeistăăă =D> >;) Doamne ce plan şi`a găsit şi ăsta =]] Stai de când şi până când măritat :O Wow , :O Io...stop...te`ai oprit fix fix fix unde devenea mai interesant ...firar....ai descriere , nu destulă dar ai xD naraţiunea bună . Itachi , ce tare a fost fraza aia =]] Îmi place mult , lucrurile iau o întorsătură ciudată xD SPor la scris şi imaginaţie >:D<

#16
Fiind vacanta am mai mult timp la dispozitie asa ca am terminat si acest capitol.

Tortura sufleteasca. Partea I

Sakura:

Stau pe acest scaun in timp ce matahala asta ordinara se uita la mine, ma priveste in toate unghiurile, mama lui mare si puternica era pe scaunul pe care m-a pus. Ochii lui albastri ma privesc cu oarecare placere, ma admira, dar nu la suflet si la trup. Ma verifica din cap pana in picioare fara sa-i pese de cine sunt, muscandu-si buza de jos in semn de disperare profunda, dar si in acelasi timp incearca sa se stapaneasca. Se apleaca spre mine si se uita in ochii mei verzi ca si smaraldul, parca ar vrea sa citeasca ce gandesc, sau mai bine spus incearca sa vada cat de puternica sunt. Isi lasa privirea in jos si se uita la sani, deschizand putin gura imi dau seama ca este uimit de cat de mari le am, exercitile fizice m-au ajutat mult ca sa le maresc la acest nivel. Si din nou ochii lui coboara spre picioarele mele lungi si puternice, de aceasta data neschitand nici un fel de uimire.

Se uita la mine in ochi si ma intreaba cu un zambet viclean pe buze daca nu plec, ii raspund negativ si el se uita multumit la mine. Ce are aceasta persoana? Felul in care se bucura ca i-am raspuns negativ se pare ca-i place, se bucura de cuvantul pe care l-am scos prin buzele carnoase. Infatisarea lui nu prea o pot spune, poarta masca asa ca nu ii pot vedea decat ochii albastri ca cerul cum se uita inca la...sanii mei. Corpul puternic si bine dezvoltat se poate vedea prin bluza de culoarea neagra, dupa cum se pare nu poarta o geaca anti glont, parca ar fi vrut sa vad eu cat de puternic este. Ma mai intreaba inca de doua ori daca nu vreau sa plec, dar eu ii raspund la fel, se uita la colegii lui si le spune sa plece deoarece trebuie sa ma convinga ca trebuie sa plec.

Nu inteleg de ce le spune sa plece dar nu imi pasa, eu nu plec de aici nici pentru toata averea din lume, trebuie sa-l vad pe...el. Ma ratoiesc la el spunandu-i ca eu nu plec si el imi raspunde cu un zambet pe fata: " Si crezi ca eu iti dau voie sa pleci? ". Totul este in ceata, ma ruga sa plec si acum imi spune ca nu ma lasa. Ma dezleaga si eu ma ridic usor de pe scaun, ii multumesc si ii spun ca este un prost, pe fata lui ramane acelasi zambet care nu imi da pace. Ma tot uit la el dar nu imi dau seama ce vrea, parca ar fi intrat intr-o transa, aceasi transa in care intru si eu cand ma uit in ochii lui Sasuke.

Sasuke...oare te-ai suparat pe mine ca am plecat asa? Ce n-asi da sa fiu acum cu tine si sa iti ating buzele carnoase, in film am avut ocazia sa te sarut, si sarutai atat de bine, dar asta a fost demult. Parca si acum imi amintesc cand ne-am unit buzele, ti-ai strecurat usor limba prin buzele mele si imi controlai gura, parca ai fi vrut sa gasesti o comoasa. Iar mirosul gumei sau a ce-oi fi dat inainte sa ma saruti parca m-a relaxat, avea o prospetime si un gust atat de bun, dar nu la fel ca buzele tale mieroase. Mama ta dreapta cum se afla pe spatele meu, ma trageai spre tine cu atata dorinta, parca ai fi vrut sa ma bagi in corpul tau.

Imi amintesc cu atata bucurie acel sarut dar totul s-a terminat cand acel barbat ma luat de brat si ma aruncat in pat. Durerea cu care mi-a strans bratul a fost atat de mare incat ma doare, iar ciocnirea cu calteaua subtire si rece m-a ametit putin, dar aceasta senzatie s-a oprit. Ma uit furioasa la el si prostul zambeste satisfacator, isi musca buza de jos si imi descheie pantalonii. Inima in acel moment nu mai este in posesia mea, incepe sa roiasca in corpul meu parca cautand o iesire ca sa iasa, sa nu vada ce vrea sa faca acest obsedat. Uimirea mea este nespusa, nu pot sa cred ca el vrea sa-mi fure puritatea pe care a, vrut s-o pastrez, nici macar Naruto nu a reusit sa ma convinga sa renunt la virginitate. Si el crede ca o sa reuseasca?

Ma dau in spate pana ajung la perete, tinandu-ma de el urca pe zid si ma uit la el, frica din corp este uriasa pe langa el, nici nu pot sa-mi inchipui momentele care vor urma. Se aproprie spre mine cu pasi mici, vrea sa dureze cat mai mult pana va ajunge la mine ca sa-mi creasca frica. Mai are putin si ma ajuns, eu rapid ma duc pe langa zid si sunt aprope iesita, dar...mama lui puternica ma impinge in perete si imi spune:
-Vrei sa scapi? Sa sti ca sunt un maestru in pat, nai habar cate fete mi-au spus. Asi vrea sa mai vorbesc cu tine dar pierdem timp pretios, si nici nu o sa-ti inchipui ce bine o sa te simti in compania mea. O sa te simti atat de bine incat o sa ma cauti, o sati mai doresti o runda, acum nu vrei dar mai incolo o sa vi dezbracata deja.

Isi baga mana sub jacheta mea si stange cu putere unul dintre sani, un sunet de durere iese prin buze auzindu-le si el. Cu mai multa placere stange si eu sip si mai tare, fara sa ma intoarca imi dechide fermoarul de la jacheta, ma ea cu forta si ma arunca in pat. Dererea din sufletul meu creste cu fiecare secunda, aproprierea lui de mine imi provoaca scarba, dar si o frica care nu o pot opri. Se apasa pe mine inca imbracata, dar apasarea lui ma face sa scot alte sunete care ii fac atata placere. Isi pune mainile de-o parte si de alta a corpului meu si se uita la mine, parca ma mananca prin priviri.

Dererea istovitoare care se afla in sufletul meu nu are margini, lacrimile nu apar, la atata durere ale nu isi fac aparitia, imi este prea sfasiata inima ca ele sa iasa, si ele se ascund de el. Barbatul se pune in sezut langa mine si eu oftez bucuroasa, ma bucur atat de mult ca este o pacaleala. Cu o viteza uimitoare matahala imi rupe tricoul ramanand doar in sutienul negru pe care il port, cu limba scarboasa face dare pe pielea mea, parca m-ar linge. Lacrimile de acesat data au iesit, durerea si scarba datorata lui m-au adus intr-o stare de...mi-a distrus sufletul.

Ma trage de par si ma saruta cu atata lacmie incat nu pot nici sa-mi mai simt buzele, felul lui salbatic imi aduse sufletul in neexistenta. Imi desface sutienul si ma musca de sfalc, durerea este mare dar vreau sa nu mai scot nici un sunet, sa nu-i mai fac satisfactie. Sa stiu ca nu se bucura, ca nu m-a torturat atat de mult cum a vrut, sau atat de dureros. Si cica eu o sa-l caut dezbracata, parca am eu chief sa-mi stric imaginea din cauza lui. Are si el o imaginatie atat de mare, ar trebui sa scrie povesti, dar nu povesti dealea deochiate ca deja ma ia lesinul. Nici nu pot sa ma gandesc la femeile care i-au trecut prin asternuturi, alea erau sanatoase sau le-a violat. Dar daca l-a violat ele de ce se intorc la el? Oare chiar este atat de bun?

Suparandu-se ca nu mai strig de durere isi da tricoul jos si ma apasa, sanii mei moi se scartaie cu corpul lui puternic si foarte muschiulos. Nu stiu de unde ainvatat el ca violatul se face asa deoarece eu nu prea cred, asta inventeaza o noua metoda de tortura, una care este mai de graba scarboasa decat frumoasa. Maimuta asta care se afla pe mine incepe sa ma enerveze, dar acum se pare ca e furios, oprierea muzici la cam infuriat, se uita la mine si spune:
-Daca nu mai tipi cand vreau sa te termin fara patrundere, atunci o sa vezi ce inseamna forta adevarata. O sa-ti arat cum anume te-a facut pe tine parintii, si poate chiar vom avea un copil. Poate o fata, cand o sa ma satur de tine o sa ma duc sa-mi petrec timpul cu ea. Ce bine o sa fie, tu ma stepti cu mancarea iar eu in camera fetei nostre facem o petrecere la bara, si bara nu este cea din fier.
Imi deschide fermoarul de la pantaloni si cu putere isi...

Imi pare rau ca este cam scarbos dar este +18, nu vreau sa aud : " De ce ai pus avertizare daca nu este nimic, nici macar injuraturi". Asta este viata, daca nu am avut ce face la titlu acum trebuie sa suport consecintele. Sper ca va place.
Nu am corectat asa ca poate am greseli, chiar acum l-am terminat.

#17
Wow asta chiar ca e +18
pot spune ca stateam cu sufletul la gura sa vad ce continua, ma temeam ca Sakura va fi violata.
uf! ce bine ca a scapat! chiar ma bucur...adica stai asa ca nu sa terminat capitolul se termina cu...ooo,nu , nu se poate asa ceva ! neobrazatul! cum poate face asa ceva?
of, anyway sper sa scape!
deci, descrierea a fost multa si frumoasa, dialogul n-a fost sec, naratiunea e buna, iar actiunea...nu e grabita, bun. ^^
mersi ca mai anuntat sper ca o vei face in continuare...mai lasat cu schii in soare, ce va pati Sakura? of, te bat daca nu ma anunti! sunt asa curioasa...

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#18
@Kimura~ te gandesi la Naruto, asa-i? ```hmm... ochii albastri:|
sa stii k m-ai pus pe ganduri... pana acum, chiar nu am dat importanta descrierii violatorului, dar acum... totusi, a zis ca avea corpul foarte bine lucrat si ca era puternic, deci totusi poate nu e Naruto=))
of, totusi mai e ceva ce nu inteleg...
Sakura a zis ca nu pleaca, k vrea sa-l vada pe...el"? la cine se referea k eu nu am inteles:D
orikum, sper ca matahala aia sa nu isi duca planul scarbos la sfarsit si Sakura sa scape:)
pai... Myranda, sper sa aduci cat mai repede nextul ca sa vedem ce se intampla;)
P.S. sa ma anunti:">
byE'bYe:*:*

#19
Iaaaw :-s . Ce nesimtit , Doamne -.-' . In fine , sa incepem cu inceputul *Laugh* . `Ello dear^^ stiu ca nu ti`am mai lasat comentariu , dar asta nu inseamna ca nu l-am citit [-( , dar lenea este prea mare ca sa las si un comentariu *Laugh*, nesimtita de mine -.-' . Pai , sa vedem , descrierea a fost si mi-a placut mult , naratiunea , nah , si ea pe aici , nu ne paraseste *Laugh* , dialogul , parca a fost doar o liniuta , :-? , deci nu vad ce as avea de comentat . In schimb mi-a placut fraza : " Poate o fata, cand o sa ma satur de tine o sa ma duc sa-mi petrec timpul cu ea. Ce bine o sa fie, tu ma stepti cu mancarea iar eu in camera fetei nostre facem o petrecere la bara, si bara nu este cea din fier. " Interesanta :-? . Pai , cam atat am avut de zis , spor la scris si multa imaginatie *Hug* . Ja ne^^ !
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#20
Salut .
Well...scuza`mi intarzierea xD
Pai ... la primul paragraf spuneai asa :"Isi lasa privirea in jos si se uita la sani, deschizand putin gura imi dau seama ca este uimit de cat de mari le am, exercitile fizice m-au ajutat mult ca sa le maresc la acest nivel." Nu ma deranjeaza nimic , doar ca din punct de vedere al auzului ... ma rog nu suna bine ... adica la inceput zici se uita la sani , da da` dupa ai zus ca ele sunt mari , dar sanii sunt ei :-? stii si mie nu mi se pare ca suna bine xD adica cred ca ar fi fost alta treaba daca ziceai "....la sani .........cat de mari ii am ...... ca sa ii maresc ...." xD Asa ... cat de tare ai descris momentul sarutului aluia :X ahhh =p~ Asa am vazut greseluta asta `calteaua` cred ca era `salteaua` xD si mai incolo e un `a,` care cred ca e `am` xD Asa ... `sati` care trebuia sa fie 'sa-ti' xD Iar ... `Dererea` era `durerea` mai incolo e `acesat` care cred ca trebuia sa fie `aceasta` xD Next ... `lacmie` ... `lacomie ... next ...`sfalc` => `sfarc` xD opa intram in hentai sau nu ? =]]] Aoleu ce minte diabolica are ala , cu fata lor ? Adica ce fata lor ? Doamne sa apara cineva s`o salveze pe Sakura :X Si cine`i tipu`? Chiar interesant :X Afurisitu` ala xD Sakuraaa xD Naratiunea este buna la fel si descrierea =p~ Greseli ti le`am zis xD Iar dialogul acela care a fost nu mi s`a parut sec xD Greselile le`am spus :P So ...
Asa , spor la scris si imaginatie xD



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dorinta devenita realitate kimic 1 2.141 15-06-2013, 02:30 PM
Ultimul răspuns: Turta Dulce
  Vis sau realitate Daya-chan 2 2.063 21-04-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Diz
  Vis sau realitate? Elyy 0 1.727 05-09-2011, 10:21 PM
Ultimul răspuns: Elyy
  Basmele devin realitate Valleee 11 7.308 27-07-2011, 12:22 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  VIse si Realitate [ + 18 ] Obs3ssion 4 2.774 09-07-2011, 11:18 AM
Ultimul răspuns: Obs3ssion
  Intre vis si realitate CandyGirl 8 4.572 22-03-2011, 05:35 PM
Ultimul răspuns: CandyGirl
  Vis sau realitate Daddu 5 4.098 08-09-2010, 01:33 AM
Ultimul răspuns: Tox
  Plastic vs Copie.Realitate, pura fictiune sau previziuni? Fifilina 24 15.177 10-04-2010, 06:43 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Visele devin realitate(SasuSaku) sasu_saku@love.bobo 4 6.370 29-01-2010, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Akane :3
  Vis si Realitate (Naruto & Hinata Love story) jocker_94 13 10.385 16-12-2008, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Apathy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)