Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18)

#31
Dupa conversatia purtata de noi, cand mi-ai spus ca scrii acest fic pe care eu, de altfel, nu l-am citit, m-am pus pe devorat. Nu voi da parere pentru fiecare capitol postat in parte, scumpa mea, deoarece, iti dai seama, este foarte, foarte mult de scris. Voi spune insa, in mare, ecea ce am obsevat:
- continutul: mi se pare ca, foarte putin, grabesti actiunea. Saruturile dintre ei deja devin la ordinea zilei, plus de-asta, ceea ce s-a intamplat in baie este foarte... sexi:)) Adica ,lasand la o parte asta, ceea ce s-a intamplat in baie este destul de fortat, deoarece era capitolul, parca, numarul opt. Nu mai retin exact. Cat desrpre ceea ce a spus profesorul, plus zambetul pervers, iti spun sincer, sa te gandesti la un viol sau ceva in genul este de-a dreptul innebunitor! Imi place cum suna, doar ca mi-e mila:))Oricum, era doar o sugestie. In opinia mea, un profesor n-ar putea face asta, mai ales in scoala - da, stiu, in one shotul meu, s-a putut=)), dar in mintea mea se fac muuulte >.> daa! -
- gramatical: ai multe greseli. "mi-se" se scrie fara linie. Pronumele de genul "i-mi, i-si" si asa mai departe nu se scriu dezlegat. Am vazut ca ai scris ceva de genul "al lua". de fapt, "-l"-ul acela este un pronume, iar " a lua " este un verb la infinitiv, care necesita despartire de pronume, bieninteles. deci, ce am vazut, cand trebuie, nu desparti, si cand nu trebuie, desparti. Desigur, cu timpul, acest lucru va fi corectat. Ce sa mai spun? Eu am renutnat la precizat greseli, mi-e prea lene. Vad ca o fac ceilalti, ceea ce este bine .Cele de tastare insa nu vad rostul pentru care sunt precizate, deoarece toti suntem oameni si mi se pare normal sa gresim. Am vazut ca unele gerunziuri la diateza reflexiva nu le desparti, ceea ce nu e bine. Nu, nu [-x.
Asa, in mare, mi-am exprimat opinia. Sper sa-ti fie de folos.
Ah, sa nu uit, precizez ca imi place "convorbirea" cititor-scriitor, adica interventiile tale personale - ma refer la cele puse intre linii "-...-"; sper ca m-am facut inteleasa:)). Ce-mi mai place mie? :-? Hm, modul de a scrie. Plus ideea! Daa, e interesanta. Da, da!
Deci, Lex, ce pot spune? Ai un fic grozav. Imi pare rau ca nu am citit de lainceput. Ce sa-mi faci insa? Sunt lenesa si, plus de-asta, am destul de multe pe capatana.:)).
Asaa:-?
Ce mai voiam sa-ti zic? Aah, da! referitor la faza cu "Ai adormit?! Hai sa-mi fut o palma! " a fost geniala! genialaaa! Mi-am pus-o la status, bineinteles, precizand ca este citata din tine. Mi-a placut la nebunie si mi-a daruit un zambet... Un ranjet! de milioane pe mutra mea adormita.
- N-am lasat com deoarece am terminat la ora doua de citit si somnul nu-mi dadea pace:))-
Felicitarile mele! <3 Bafta la scris si sa nu te puna dracu' sa te lasi de scris yaoi, ca stai cu mine in oras si te gasesc eu! Da, da! >:)
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#32
Multumesc fetelor! Stiu ca am cam intarziat pe aici si-mi pare foarte rau, dar am adus acum nextul. Sper ca nu am greseli si mai sper ca veti intelege ceva. Acum l-am terminat de scris, si daca nu ma insel este...6:00 L-am scris pe reprize, am zcris ceva, o ora pauza. A mai scris, doua are pauza. Ceva de genu am mers. :)) Si nu ca imi era lene sau ceva, da' am mai avut ceva de facut...
Ok, pai aici nextul! >:D<

Capitolul 10 (Dylan)

Imi simteam spatele presat de usa rece, eram imobilizat in acea pozitie enervanta si nu ma puteam misca. Eram ca o pasare in colivie. Urasc asta si trebuie sa fac ceva. Imediat! Imi miscam capul si in dreapta si in stanga incercand sa pun ochii pe ceva ce ar putea sa ma ajute intr-un fel sau altul....Dar, nimic! Nu vedeam nimic in jurul meu, ci doar holul scolii, destul de spatios si total pustiu. “Nu ma ajuta ! Nu ma ajuta deloc !” imi spun in gand destul de agitat. Raman pur si simplu stana de piatra atunci cand ii simt iar mainile pe corpul meu, mai exact pe soldurile mele, masandu-le si coborand din ce in ce mai jos. De parca nu era de ajuns ce se intamplase acum cateva minute. Sunt si mai rusinat acum, si sincer, daca nu eram in bratele sale o intindeam de mult de aici. Numai ca...Ah! Isi cobora palmele si mai jos, trecand de buzunarele blugilor mei si atingandu-mi cu repeziciune barbatia, masand si acel loc. Dintr-o data pieptul mi-a inceput sa sara, ochii marindu-se automat. Ii simteam privirea asupra chipului meu deja de o nuanta aprinsa, rusinandu-ma si mai mult. Dar eu curios ca intotdeauna nu m-am putut abtine. Trebuia sa vad daca este asa, daca ma priveste cu ochii sai frumosi de un verde superb. Imi intorc chipul spre el, atintindu-mi privirea fix in acei ochii. Acei ochii ce ma priveau cu dragoste si pasiune. Da! Asta vedeam eu in ei, dragoste. Nu cunosteam prea bine acest sentiment, dar stiam ca asta este, mereu a existat acolo, inauntrul lui, asteptand ca cineva sa-i deschida cifrul. Sa-i descopere puterea si valoarea cu care poate renaste iar si iar. Sa gaseasca acel ceva ascuns in adancul lor, o sclipire. Nu pot face asta! Nu acum.
Gandurile mi-au fost spulberate imediat. De ce? De propriul meu geamat. Un geamat lung de placere. Oare imi placea asa de mult ceea ce-mi facea? Ma simteam atat de bine in prezenta lui? De ce? Nu gaseam acele raspunsuri. Si cat incercam sa-mi dau seama...Eu sigur nu acceptam asta. In niciun caz! Dar corpul meu o facea. Reactiona la fiecare atingere, la fiecare sarut, la fiecare cuvant inebunitor ce mi-l spunea, la fiecare actiune a mainilor sale si mai mult. Eu tac. Tac in continuare, lasandu-l sa-si continuie drumul spre a ma face sa ma simt bine. Asa-mi spune! Ca ma va face sa ma simt bine, ca-mi va oferii fiecare sentiment interzis si ma va face sa alunec intr-o lume a placerii absolute, unde, de multe ori te pierzi si uiti de tot ce este in jurul tau. Dai frau liber sentimentelor si te lasi purtat pe alte culmi. Pe culmi interzise! Si cand iti revii, te vei simtii si mai bine dorind asta iar si iar, pana vei primii din nou ceea ce doresti si te face fericit. Totul! Asta-i realitatea? Oare chiar este?
Imi aplica acest masaj al mainii sale, fortandu-ma sa gem de placere si sa tremur incontrolabil. Reactii ale miscarilor lui. Isi apropie capul de gatul meu, incepand a linge acea portiune, ca mai apoi sa inceapa a suge si a musca, lasand in urma pete rosiatice. Isi strecura mana in blugii mei si incepe a-mi mangaia barbatia prin materialul boxerilor, creandu-mi o senzatie ciudata. Imi era cald! Desii eram in situatia asta in care nu ma puteam concentra pe nimic altceva, am incercat sa fiu totusi atent si la profesori. Nu puteam risca sa ne vada cineva. Eu nu puteam risca, dar se pare ca Randy nu avea nici o problema cu asta. Continua sa ma faca pe mine sa regret c-am picat cu el in clasa, iar. Repeta mereu acea miscare inebunitoare a mainii, de sus pana jos, in acelasi timp punandu-mi stapanire pe buze. Intr-un fel ma bucur, nu mai trebuia sa ma chinui eu sa stau calm si sa nu fac galagie. Si nu-mi venea sa cred ca dirigintele si ceilalti colegi ai nostrii se aflau dupa aceasta usa, si probabil auzind tot.
In momentul in care si-a dezlipit buzele de ale mele, am crezut ca in sfarsit s-a terminat. Ca se va opri si ca vom intra la dracu’ la ora asta blestemata…Dar nu, el imi punea una dintre cele mai rusinoase intrebari pentru mine. Avea sens?
- Si...Tie cum iti place sa fie sarutul? Tandru sau brutal? “Sa-mi placa ...Ce ? Adica cum ?.”
- Eu...
- Hai sa-l incercam si pe acesta! imi spuse inainte de a-mi da conturul buzelor cu limba, si dupa ce am binevoit a le deschide, o strecura in adancul gurii mele, invitand-o pe a mea la un joc al dracu’ de pervers. Limbile nostre se atingeau si sugeau reciproc intr-o maniera jucausa, schimband din cand in cand pozitia capului pentru a lua suficient aer in piept pentru a continua. Aveam amandoi ochii inchisi, astfel creand o admosfera romantica. Cred ca acesta este modul super tandru de a saruta. Imi placea insa...
- Sta...Stai ! Ne poate auzi cineva, Randy. Incep eu al face sa renunte la idee si sa intram in clasa. Nu este bine, a... !
- Si ce? Nu-mi pasa ce cred altii si de parerile lor futute-n cur. Intelegi? Ma inbunesti al naibii de rau si te vreau al dracu’ de mult! Intelegi ce simt ? Dylan, intelegi?
Chiar simtea asta pentru mine. Ma dorea atat de mult? De ce? De ce voia sa o faca cu mine....Un baiat si nu o fata. De ce? De ce imi facea asta? Nu mai vreau!
Incerc sa opun rezistenta. Ii resping acest sarut si chiar si pe urmatorul. Imi duc mainile intre noi, incercand sa imping cat pot de tare, apoi imi las vocea sa se faca auzita.
- Hai in....Clasa! spun, ridicand putin tonul fara sa vreau. Nici nu am mai avut timp sa-i aud raspunsul caci usa se deschise, impingandu-ne pe amandoi, mai ca era sa cadem unul peste altul. Cand privirile ni s-au atintit acolo am ramas blocati, amandoi. Nu ne asteptam la asta. In fata ei statea un barbat inalt, zlab cu parul alb, chipul palid cu multe riduri si imbracat la costum.
- Pe unde ati umblat baieti? La ora mea nu intarziati ca va mananc cu fulgi cu tot. Ati inteles? Striga la noi dirigintele, facandu-ne sa aprobam robotic din cap, deja incepand sa tremur. Ce faceti aici? se auzi din nou vocea groasa si aspra a barbatului, lundu-ne si mai rau la interogat. Eu am lasat imediat capul in jos, lasandul pe roscat sa explice, nestiind ce sa spun, sau sa inventez mai de graba, caci de adevar nici eu nu eram prea sigur, da’ sa-i zic si lui. Randy intelesese asta imediat si incepu sa-i spuna ceva cum ca mi-am uitat cateva carti acasa si el s-a oferit sa ma ajute cu...Caratul. “Ce m-a mai ajutat si el!” imi spun in gand, privindu-l pe Randy intrebator cu o spranceana ridicata. Imi zambeste ca un pampalau, cu gura pana la urechi, dupa care urmeaza si raspunsul final al profesorului.
- Hai, fuga mars in clasa, asezati-va in bancile voastre si sa nu va aud pana la sfrsitul orei, inteles?
-Da domnule! am spus amandoi in cor, Randy mai mult in badjocura ceea ce a observat si dirigintele.
- Patru, Carson!
“Te-a aranjat la medie”. Intram si ne asezam in bancile noastre si precum a spus, nu am scos niciun sunet pana la sfarsitul orei.
Ziua s-a dus si ea rapid, iar eu mai aveam inca o pedeapsa de suportat din partea unui dement si dus cu capu’ de profesor imbecil si penibil cu pedepsele sale idioate si de rahat de mi-a stricat toata ziua. Il urasc! Am ramas dupa ore dupa cum spusese, lundu-mi la revedere de la colegi si de la Randy, care incontinu insista sa stea cu mine, ca nu stiu ce se poate intampla daca raman cu Jonson. Prostii! L-am trimis acasa, el acceptand cu greu sa plece. Stateam singur in clasa asteptand ca profesorul sa-si faca aparitia. Eram putin nervos, din ce privinta n-am idee, dar asa ma simteam. Poate ca si din cauza lui Randy. Ce este cu el? Nu-mi puteam da seama. Nu a durat mult ca am si auzit clanta, usa deschizandu-se cu un scartait enervant. Tocmai eram gata sa incep sa tip si sa ma crizez crezand ca este iar Randy, asigurandu-se inainte de a pleca. Imi vine sa rad! Am inchis gura la loc observandu-l pe Jonson in fata usii cu un laptop acer aspire 5315 -mereu il avea cu el, unii chiar cred ca se uita in ore la diverse filmulete- in mana. Inainta asezandu-si laptoul pe catedra, apoi se puse in fata mea la un metru distanta de mine. Eram cocotat cu fundul pe banca si aveam rucsacul in spate. Nici acum ca era in clasa nu ma deranjam sa ma ridic. Ma uitam plictisit la el, asteptand verdictul. Ciudat, acum arata altfel. Schimbat! Era imbracat cu o bluza de un albastru inchis aproape transparenta, cu maneci scurte dar nu ca un tricou, pantaloni trei sferturi, in carouri gri si negru si niste adidasi NIKE.
- Dylan, nu ma gandem ca ai sa ramai. Ce faci? ma intreaba cu acel zambet al lui pe care nu-l intelegeam deloc, apoi punandu-mi mana pe pulpa piciorului stang, strangand putin.
- Cam plictisit! Puteti sa va grabiti, trebuie sa ma intalnesc cu cineva, neaparat. Ii spun enervat profesorului punand accent pe ultimul cuvant. De fapt, nu trebuia sa ma intalnesc cu nimeni. Nu aveam planuri, dar voiam sa termin repede treaba la scoala si sa ma duc acasa. Aveam nevoie sa fiu singur mai mult ca oricand, sa ma gandesc si sa iau concluzii. Trebuia!
- Hai sa iesim undeva! Impreuna! La un suc? Aa?
Tocmai a spus aia? Stie ca imi este profesor, nu? Ce chestie, si eu care credeam ca am sa primesc o pedeapsa. E mai bine la suc decat...stai asa. Nu vreau, trebuie sa ajung acasa. Si oricum nu am chef de el inafara programului. Zambesc in sinea mea gandindu-ma in ce situatie sunt.
- Scuze, ma grabesc! incerc eu sa-i refuz oferta fara a fi nesimtit dar se pare ca nu prea am reusit mare lucru. Parca am involburat apele si mai mult. Simteam din secunda in secunda cum devine mai nervos si cum debea incearca se se abtina de le ceva. Dar ce?
- Uitati, eu nu pot sa...Adica,...incerc eu sa gasesc cuvintele potrivite pentru al mai calma, dar sunt brutal intrerupt de vocea sa ridicata.
- Taci! Ai face bine sa nu te mai grabesti atat, va dura ceva! Am incercat sa te duc undeva, la un suc, dar se pare ca vrei aici si acum. Ok! No problem! I'll f**k you here! se rasteste la mine lasandu-ma masca, dupa care se repezii peste mine direct la buzele mele, muscandu-le si sarutandu-le brutal. “Ce voia sa faca el...? E gresit.” Am incercat sa-l imping dar nu prea reuseam. Diferenta dintre fortele noastre se vedea mult. Imi prinse ambele maini lipindule de banca, eu stand tot in fund. Ma zbateam din rasputeri pentru a scapa, aproape ca nici nu mai respiram. Isi dezlipi buzele de ale mele si imi privi chipul speriat. Dupa cate observ era incantat de ce vedea. Eram foarte speriat si lui ii placea la nebunie sa ma vada chinuit. Imi duc mana spre buzele-mi ranite simtind durere. O durere puternica! Luandu-mi mana de acolo si privindu-mi degetele observ mai multe pete de sange. “Nenorocitul m-a muscat!” Doare! Isi duse mana in parul meu, prinzand cateva suvite argintii in pumn, si tragandu-l pe spate m-a facut sa scancesc. Imi saruta gatul violent in timp ce-mi desface cureaua blugilor. “Nu e bine! Asta nu e bine deloc!”
- Stai! Lasa-ma...Domnule...ah!
- Mai incet pustache, si calmeaza-te! O sa-ti placa la nebunie ce am sa-ti fac acum. Daca ti-o tragi prin bai, de ce nu si pe banci? Te credem alfel Dylan, dar te-ai dovedit a fi ca toti ceilalti. O tarfa!
Despre ce vorbea? Nu inteleg. Tot ce stiu este ca asta se numeste...Ah...Viol! Randy, trebuia sa te ascult. Mereu aveai dreptate iar eu...Eu...Am gresit! Iarta-ma!
Ma atingea. Tot corpul imi era atins de el, de sus pana jos eram atins cu brutalitate. Eram dezgustat de ce se intampla, nu ma mai puteam misca deloc. Eram neajutorat!
Stateam gol pusca in fata lui cu mainile atarnandu-mi la fel ca si capul, ochii inchisi, ca doar nu voiam sa privesc asa ceva. Ii simteam mana miscandu-se pe intreg organul meu, foarte rapid. Numai placere nu se numea asta, oricum altfel dar nu placere. La Randy nu era asa. Atunci simteam ca plutesc. Ca sunt impreuna cu el departe de tot si de toate. Impreuna!
- Tarfa, zi ceva! Arata la ce te pricepi tu cel mai bine! Am sa te fut pana ma voi plictisi. Si chiar si atunci am sa te mai iau o tura pentru ca nu ai fost baiat cuminte. Ce zici de asta? Continua sa-si miste mainile aspre pe organul meu, deranjandu-ma si zgariindu-l, incercand a scoate macar un geamat de la mine. Si nu se oprea aici, marii viteza din ce in ce mai mult. Nu mai rezistam mult, nu mai aveam cum. Tot corpul imi tremura incontrolabil, lacrimile isi facura si ele aparitia pe chipu-mi palid. Nu doream sa le las sa curga. Nu doream sa arat cat de slab eram de fapt, si totusi nu le puteam opri nicidecum. Continuam sa fac asta in fata lui, sa par atat de idiot si naiv. Ma prinde tare de incheietura mainii, intorcandu-ma cu spatele la el si punandu-si mainile pe soldurile mele, ma penetra brutal, provocandu-mi o durere groaznica. Parca eram rupt in doua, si totusi nu aveam de gand sa ma plang in fata lui.
Mi-am muscat buza pentru a nu scoate alte gemete. Unghiile mele erau infipte in suprafata bancii, avand un puct de sprijin. Inainta din ce in ce mai repede, acum aflandu-se atat de adanc inauntrul meu incat nu mi-am mai putul opri scancetele. Durea atat de tare.
- Asa! Ia-ti pedeapsa, tarfa! S-o iei toata! se rasti la mine aproape lipindu-ma de acea banca. Ma simteam atat de murdar, ma simteam un zero, cineva care nu este bun de nimic si face totul pe dos. Numai ca acum nu facusem nimc! De ce patesc asta? Ce i-am facut eu lui? De ce nu te-am ascultat pe tine de la inceput? Ce se va intampla acum? Cum va fi dupa? Era atat de ceata in mintea mea. Nu gaseam logica acum, in nimic.
De ce a trebuit sa gresesc tocmai acum? Vreau sa uit. De ce nu te-am ascultat? Imi pare atat de rau, Randy! De mine, de tot. Iarta-ma ca fac numai prostii! Vreau sa se termine acest cosmar! Nu mai rezist!
- A...! Te rog! Mă doare…Iesi!

http://images.techtree.com/ttimages/stor...00x600.jpg -laptop acer aspire 5315
http://3.bp.blogspot.com/_mdsstOCZ7sU/TT...1%255D.jpg -Eric Jonsone (nu luati in seama numele de pe poza)

Sper din tot sufletul sa va placa! *hugs*
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#33
Ai o groaza de greseli... Gramaticale! NU precizez, sunt foarte-foarte obosita...
Felicitarile mele pentru captiol. Dar e crud, nu imi place profesorul, e un nenorocit! Voiam ca Randy sa fie primul, nu un profesor idiot!
A fost brutal ,crud, cum imi place mie! :x
Bafta la scris in continuare si iarta-ma ca-s scurta, da's obosita rau! :*
Tine-o tot asa!
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#34
scz chiar imi pare rau,sunt chiar o nesimtita ca nu am mai comentat de la primu capitol.orcum ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee daca il prind pe profesoru ala il omor cu propriile mele maini.cum a indraznit sa-i faca asta lui dylan.cum am zis cand il prind pe profesor il spanjur il fac bucatele si il dau la crocodili.orcum sa speran ca randy vine si il salveaza macar pe la sfarsit si sa ii dea si profului vreo 2-3 pumni drept cadou.orcum sper sa aduci next cad de repede poti!
[Imagine: chibi_5534.gif]
hairote juniper, chibi-ul lui
[Imagine: 267221.jpg]Chiar daca lume iti spune sa nu privesti in urma nu o sa ii asculti insemnand sa lasi un prieten in urma,NU-I ASA [Imagine: 316209.jpg]O sa fii intotdeauna ALATURI DE EL desi asta ar insemna sa te scufunzi in intuneric ALATURI DE EL.

#35
Un capitol uimitor! Atat de brutal , profesorul ala e mort daca il prind cumva. Imi trebe doar o mitraliera , dar e bun si un par pentru asa ceva. Oricum am numai cuvinte de lauda deoarece a fost un capitol cu mult yaoi (my fav). Spor la lucru si abea astept next-ul.
PS: Nu ma tine mult in suspans ca moor.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#36
Mersi ca m-ai anuntat la profil, sweety si imi pare rau ca ajung cam tarziu. Capitolul a fost minunat si acum, la fel ca si Dylan, incerc sa fac deosebirea intre cele doua scene si sincer imi place mai mult cea dintre profesor si elev penrtru ca este un viol, iar mie imi place sa citesc 8-> Nici cea cu Randy nu a fost mai prejos, mai ales ca tot in incinta scolii se aflau ( ma omori... in sensul bun ;x ) Deci intr-un cuvant capitolul a fost BUN, foarte bun mai bine zis, inca salivez gandindu-ma cum se simtea Dylan si inca sunt calda... fierbinte... asta si din cauza anotimpului in care ne aflam. Deci te descurci draga mea si se vede ca pui suflet. Succes in continuare :*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Placeri interzise Prevented :D 1 2.291 17-10-2013, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  [Yaoi] Pe culmi inalte hiimera 11 8.719 26-06-2013, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  TendinÈ›e Interzise (+18) Wolves 255 54.095 02-09-2011, 08:52 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 3.951 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Zei printre muritori ~Vise interzise~ Strawberry*Lipstick* 0 2.367 18-12-2009, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Sunetul unei iubiri interzise(shounen-ai) Mitsukai Yoru 5 4.466 18-08-2008, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)