Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The life of a male prostitute (yaoi,shounen ai and normal couples)

#65
guys... =)) m-am transformat intr-o nesimtita total..am scris un rand azi si doua maine pana cand am ajuns la 5 pagini..... imi cer scuze pentru absenta...sf de semestru...medii de rezolvat si multe altele.vacanta va fi full si ea pentru mine asa ca nu stiu cand voi posta urmatoarea data


A zecea dilema: Cine e mai important pentru el?

Lucrurile pareau atat de usor de spus, dar erau greu de facut. Inscrierea in ultimul an si al treilea an de liceu s-a dovedit atat de usoara insa greutatile au aparut inca din prima zi in care s-au prezentat.
Eliberat complet de povara ranii de la ceafa, lipsit de inhibitii si gata sa revina la o viata fericita pe care o mai traise doar cu foarte mult timp in urma, Hideki a devenit foarte rapid centrul atentiei tuturor fetelor.
De indata ce au intrat pe poarta principala, ochii studentilor s-au atintit asupra celor doi transferati in plin semestru. Un personaj de sex masculin, inalt, slabut, dar nu foarte, cu parul de un argintiu stralucitor si ochii negri patrunzatori, doua buze rosiatice ca marul, cu o atitudine detasata, toate au iesit in evidenta inca din primele minute dupa ce a pasit in interiorul liceului. Rautatile au inceput de indata ce si-au dat seama ca singura persoana fata de care argintiul era bland si dulce, era movaliul. Separati de clasa in care se aflau, distantati de orele ce pareau sa fie puse numai pentru a nu se putea intalni, putinele momente in care Hideki era liber, si le dedica lui Hiroki.
Movaliul era retras si prietenos cu toti, nu facea lucruri ce ii puteau aduce ura celor din jur si nici nu se agata ca un copil mic de existenta argintiului. Inca din primele zile, a realizat ca apropierea lui de Hideki ii faceau pe cei din jur sa se uite urat la el.
- Hiro, ce faci aici? a intrebat argintiul din tocul usii. Hiroki statea in banca lui si citea dintr-o carte chiar daca orele s-au terminat de mult. Dupa scoala se puteau intoarce la apartament si atunci mancau sau vorbeau, stateau imbratisati in pat si multe altele. La scoala, dupa sfarsitul orelor, argintiul il putea gasi pe Hiro stand in semi intuneric citind din cartile pe care le-a ratat in tot timpul escapadei lui.
- Hideki! Citeam! Tu? Ca intotdeauna raspunsurile erau scurte si la subiect. Daca petreceau prea mult timp impreuna, turma de fete observa si apoi se urca in capul movaliului. Lucrul asta nu era pe placul niciunuia dintre ei.
Argintiul a intrat in sala de clasa si s-a asezat cu fundul pe marginea catedrei, privind oarecum nepasator pe fereastra. Cand si-a intors privirea spre movaliu, i-a facut semn sa vina spre el si sa se aseze in bratele lui. Hiroki s-a ridicat usor si a zambit dupa care a facut intocmai cum i-a spus argintiul. Mainile lui Hideki au coborat direct pe fundul movaliului si l-au tras aproape de corpul sau pentru a il putea simti.
- Nu mai pune la suflet atitudinea lor. Nu e importanta.
- Insa imi dau senzatia unor demoni gata sa ma sfasie, a raspuns movaliul imbratisandu-si iubitul.
Argintiul si-a strecurat degetele sub materialul pantalonului si apoi in gaura dintre fese facandu-l pe movaliu sa tresara usor. Ar fi vrut sa il mustreze, dar Hideki i-a acaparat buzele si l-a oprit inainte de a avea sansa sa spuna ceva. Si-a coborat buzele pe gatul baiatului, deschizand nasturii de la camasa a reusit sa il sarute si pe piept, cu mana libera a mangaiat pielea de sub restul materialului si a inceput preludiul. Lui Hiroki ii era greu sa il refuze pe Hideki. Argintiului i se putea nazari in orice clipa sa faca dragoste si de fiecara data, nu trebuia sa spuna asta ci doar sa il atinga pe movaliu si acesta cadea prada dorintelor greu de reprimat ale lui Hideki.
- Hideki, acum suntem...
- Stiu. Suntem la scoala si bla bla bla..., a raspuns pe un ton ironic argintiul apucandu-l pe Hiroki de gat.
L-a intins pe suprafata catedrei si apoi i-a deschis nasturii de la pantaloni. Si-a coborat buzele pana la zona sensibila si a inceput sa o sarute. Din reflex, movaliul l-a apucat cu putere de par si s-a ridicat in fund. Degetele si buzele lui Hideki peste barbatia lui il faceau sa se cutremure si sa se simta in al noulea cer. In acelasi moment in care s-a eliberat, s-a lasat pe spate si a inceput sa respire cu greutate. Simtea ceva greu de explicat, dar incredibil. Intreg locul ardea si chiar si dupa ce pielea lui nu mai era atinsa, senzatia de atingere ramanea si il tortura in continuare. Prins in gandurile sale si in aglomeratia de sentimente ce ii invaluia trupul, nu a realizat ca a ajuns pe jumatate gol si ca Hideki era gata sa il faca al lui. O durere usoara l-a trezit la realitate si l-a facut sa scoata niste sunete mult mai apasate si mai stridente decat celalalte. In intreaga incapere se puteau auzi respiratia lui greoaie, icnirile si gemetele movaliului, dar asta il faceau pe Hideki sa se simta si mai fericit. Placerea lui Hiroki ii aducea bucurie si liniste, se simtea nemaipomenit stiind ca putea sa il faca fericit si sa ii fie alaturi.
Argintiul l-a patruns cu putere si a avut grija sa se faca simtit cat se poate de adanc. De indata ce a devenit unul cu movaliul, s-a oprit si a inceput sa mangaie chipul baiatului.


***

Lumina batea usor in interiorul camerei. Pe mobila veche, din lemn de cires, se putea vedea clar praful dispus. Jaluzelele erau trase si lumina se reflecta cu greu in culoarea lor bleo si in materialul fin al cearceafurilor. Intr-un colt intunecat din aproprierea sifonierului se afla o masuta cu trei picioare pe care statea stinsa o lampa cu lambriul pe jumatate rupt. O alta veioza de pe noptiera de langa pat, lumina usor. Cearceafurile sifonate acopereau un trup firav. Mainile stateau una peste alta pe perna, capul exact langa ele, picioarele ghemuite la piept, sub material si, parul cenusiu, dezordonat, acoperea intreg chipul baiatului. Langa el, exact in lumina veiozei, se putea vedea clar chipul unui barbat de aproximativ 25 de ani, ce statea in fund cu spatele sprijinit de doua perne mari. Materialul a fosnit si mana gentila a baiatului s-a asezat pe pieptul dezgolit al barbatului.
- Kerorero, de ce locuiesti aici? a intrebat cenusiul pe un ton smiorcait, pe jumatate adormit.
- Nu locuiesc aici. Locuiesc cu tatal meu, s-a auzit foarte incet vocea barbatului. Ochii verzuilii straluceau cu putere in bataia luminii in timp ce parul roscat cu suvite blonde si negre, parea ponosit si spicuit.
Trupul firav al baiatului s-a miscat si, in cele din urma, s-a ridicat in fund si s-a asezat in poala lui Kerori. Mainile sale au inceput sa ii mangaie chipul si apoi sa coboare pe gatul si pieptul barbatului.
- Atunci de ce nu ma duci acolo? Intrebarea l-a socat pe baiatul cu parul muticolor, dar in acelasi timp l-a intristat.
- Tomo, daca vrei sa suferi, te duc acolo. Dar eu unul nu vreau sa te fac parte din viata mea mizerabila si...
- Inteleg! Tatal tau ar putea pune ochii pe mine si atunci nu as mai trai linistit. As suferi ca tine si Hide. Ne, zii! Vrei sa te ajut sa faci locul asta mai frumos?
Vocea baiatului era plina de blandete si intelegere, dar, in mod ciudat, si de prietenie. Kerori a zambit usor dupa care si-a asezat mainile pe mijlocul lui Tomo. A mangaiatul usor bratul si umarul sau dupa care l-a prins de barbie si i-a apropiat chipul de al sau pentru a il saruta. Buzele baiatului erau fine si dulci, dar ceea ce ii placea cel mai mult cand venea vorba de un sarut intre ei, era sinceritatea cu care participa la el. tomo cuata cu adevarat niste atingeri pasionale, saruturi brutale si contact sexual.
- Daca te deranjeaza locul, te duc la un hotel data viitoare.
- Nu, nu! Ma gandeam doar... . Daca faci locul asta frumos, ai putea veni sa locuiesti aici. Atunci, eu as putea veni sa te vad oricand, a explicat baiatul sarutandu-l, la randul sau, pe Kerori.
- Bine, am sa fac asta. Uite..., a rostit incet barbatul ridicand o cutiuta mica de pe noptiera.
Inauntru se afla o pereche de cercei argintii cu cateva diamante de culoare gri. Tomo s-a uitat mirat la ea dupa care s-a incruntat usor. A ridicat un cercelul si, prefacandu-se ca vrea sa vada cum arata la urechea barbatului, a fortat acul sa intre in carne. Din urechea dreapta a lui Kerori, a inceput sa curga sange, dar Tomo s-a ridicat in genunchi si a inceput sa linga lichidul rosiatic. De indata ce a oprit sangerarea, a luat celalalt cercel si a facut acelasi lucru cu propria sa ureche, dar, de data asta, cu stanga. Kerori il privea uimit pentru ca nu intelegea nimic.
- Daca tot ma cumperi, se cere un obiect care sa demonstreze ca sunt al tau, nu?, a intrebat linistit adolescentul intinzand mana pentru a prinde barbatia barbatului.
S-a aplecat si a inceput sa o sarute si sa o linga dupa care si-a sters buzele si a zambit. Barbatul l-a impins pe spate si apoi l-a rostogolit inapoi la locul sau. Mainile sale a prins cu putere incheieturile baiatului si i-au ridicat bratele deasupra capului. Buzele sale au coborat pe gatul baiatului cu par cenusiu si apoi a muscat cu putere. A facut acelasi lucru ca Tomo, a lins tot sangele ce se scurgea in firicele mici rosiatice. I-a indepartat picioarele si l-a patruns cu putere dupa care l-a ridicat in fund si l-a imbratisat.
- Zau daca te inteleg, a marturisit Kerori continuand sa il pentretreze adanc. Gafaielile si gemetele baiatului nu au intarziat sa apara. Cu prima ocazie, l-a inconjurat strans cu bratele si s-a lipit de trupul barbatului.
- Eu, in schimb, Kerorero, te inteleg perfect. Am sa fac o marturisire. Vreau o relatie mai departe de bani si de eterna vanzare-cumparare. Nu ma refer la iubire. Vreau sa fiu cu cineva doar de dragul de a fi, vreau sa ma culc cu tine doar pentru ca te vreau si ma vrei. Cadourile si banii, pastreaza-i. Castig destul.
- Chiar ai fi cu mine daca nu te-as plati? a intrebat, in cele din urma, Kerori, dupa ce a ascultat cu atentie spusele baiatului.
- Da, doar pentru ca imi place sa fiu cu tine si...
- Il ai pe Hideki, nu? De ce ti-ar place sa fii cu mine? El e mai bun si...
- Nu m-am culcat niciodata cu Hide!
- Daca ai fi avut ocazia sa o faci cu el, acum nu ai mai fi aici cu mine. E acelasi lucru. De ce eu si nu oricare altul?
- Hide e indragostit. El poate nu o stie, dar eu mi-am dat seama de mult. Nu il iubesc deci sunt liber sa fiu cu cine imi doresc. Nu altul pentru ca restul sunt pedofili, nenorociti sau soti infideli. Pentru ca ei sunt scarbosi, prost dotati si inepti. Tu, tu ai o inima suferinda, o nevoie arzanda de iubire, indiferent sub ce forma, si esti singurul in ani de zile care a reusit sa ma faca sa sangerez. Pe mine, cel ce are clienti zilnic si si-a inceput viata sexuala la nici 10 ani. Asta ma face sa cred ca avem o legatura diferita, fie ea strict corporala,dar o legatura. Ce e rau in a vrea sa fiu cu tine? Ar trebui sa te bucuri ca te prefer pe tine in locul altora!!
De la vocea stinsa si calma, a trecut la un ton mai grav si rapid si, in cele din urma, la tipete.
- Ei, iarta-ma ca nu iti multumesc pentru favoare! a strigat, la randul sau, Kerori, ridicandu-se rapid din pat.
Si-a pus rapid bluza si era pregatit sa se imbrace si cu pantalonii cand mana lui Tomo l-a prins de brat si l-a oprit.
- Kerorero, nu sunt dusmanul tau!
- Iar eu nu sunt jucaria ta!
- Atunci fii cel ce se culca cu mine iar eu voi fi cel ce se lasa prada atingerilor tale si scanceta sub trupul tau! Tu fii cel ce ma iubeste si eu ma voi lasa iubit! Fara alte sentimente sau persoane la mijloc. Doar tu si eu!
Kerori s-a oprit din miscare si s-a intors cu fata spre cenusiu. Ochii baiatului erau clari, il priveau direct, in timp ce zambetul de pe chipul sau era sincer si mainile chiar cautau trupul barbatului.
- Chiar nu te inteleg. Dar fie cum vrei.
S-a smuncit din stransoarea baiatului si s-a indreptat spre baie pentru a face un dus. Inca de cand cei doi s-au intalnit la club si Tomo s-a oferit sa il ajute sa se simta bine, Kerori a inceput sa vina mai des numai pentru a il lua pe Tomo. La fel s-a intamplat si in acea zi. L-a luat de la club, l-a dus in acel apartament si s-a culcat cu el. Era liber sa plece oricand daca avea programare, dar baiatul a ales sa ramana peste noapte si pe parcursul ei s-au mai culcat de cateva ori impreuna.
De ce ar vrea Tomo o astfel de relatie ce nu ii putea aduce nimic? Bine, ii aducea placere trupeasca, dar oricare altul putea sa ii ofere asta. In ceea ce il privea pe Kerori, oamenii nu puteau fi legati decat de bani, minciuna, santaj si dorinta de a face rau. Ceea ce parea sa il lege de Tomo era dorinta pentru placere, o legatura corporala, confortabilitatea si comoditatea, lejeritatea si lipsa obligatiilor. O astfel de legatura i se parea mincinoasa si imposibila.
Apa ii scalda trupul dar trezea la viata durerea din urechea sa dreapta. Acel cercel, chiar putea unii doua persoane fara nici un lucru in comun, doua persoane total diferite?
Dupa ce l-a dus pe Tomo inapoi la club, s-a indreptat spre casa sa, dar a avut o surprinza. Tatal lui era cu Hagu, femeia aceia afurisita ce nu a reusit sa devina model.
- Tata..., a murmurat Kerori apropiindu-se incet de locul unde se aflau cei doi.
- Kerori! Ai multe de explicat! a tipat de indata batranul Kyoshi, ridicandu-se in picioare. Era un barbat corpolent si evident, bine antrenat, insa ceea ce il speria pe baiat erau consecintele faptelor sale. Isi putea simti trupul tremurand si tensiunea scazandu-i.
- Hm...ce..?
Hagumoto statea pe canapea, picior peste picior, uitandu-se amuzata la cei doi barbati. Ranjetul ei nu aducea nimic bun. batranul l-a apucat pe Kerori de par, l-a strans cu putere, gata sa zica ceva, dar s-a oprit cand a observat cercelul din urechea lui dreapta.
- Ce naiba e asta? a intrebat, gata sa scoata cercelul, pe un ton furios. Kerori s-a dat inapoi si s-a lasat la pamant dupa care s-a ferit de lovitura tatalui sau. Kyoshi a dorit sa incerce sa il loveasca din nou, dar s-a oprit in momentul in care, prin mintea sa, a trecut o alta idee.
- Poti sa pastrezi cercelul. Oricum e nesemnificativ. Pentru ascunderea locului unde se afla Hideki...pentru asta vei plati scump. De ce nu mi-ai spus unde e?
- Ce... ce...mai...ce conteaza? Nu mai e acolo si...
Kerori se balbaia, dar in acelasi timp o privea pe Hagu. Femeia zambea fericita, gata sa izbucneasca in ras. Era mai mult ca sigur ca a fost ea cea care a dezvaluit locul unde se afla Hideki.Era de asteptat sa spuna ca l-a vazut si pe el pe acolo.
- Nu mai e acolo? Atunci unde e?
- Nu stiu! Chiar nu stiu! Era acolo, dar a plecat. El s-a eliberat de tine si in doua luni....in doua luni va fi total liber. Atunci...
- Taci!! a tunat Kyoshi pleznindu-l peste ochi. Ma faci sa te dau afara! Chiar vrei sa ajungi in strada!?
Baiatul mai avea putin si plangea. Nu putea lupta cu el, dar nici nu se putea lasa manevrat in continuare. Intreg trupul ii tremura, isi musca cu putere buza inferioara, misca in mod frenetic degetele pe suprafata destul de aspra a covorului si, in acelasi timp, isi simtea toate venele pompand cu putere. Cand s-a oferit sa plece de acasa, a primit un pumn direct in gura si a fost trantit la pamant.
- In genunchi. Fa ce stii ca trebuie sa faci ca sa te iert.
Vocea batranului era aspra, dar hotarata si lipsita de caldura. Kerori si-a ridicat privirea spre Hagu, care murea de nerabdare sa il vada violat, dupa care a continuat sa se uite la tatal sau. Era ultima oara, ultima oara cand se lasa tratat ca o jucarie. Nu putea fi la fel de curajos ca Hideki, dar trebuia sa incerce.
S-a lasat in genunchi si a deschis fermoarul de la pantalonii tatalui sau. I-a facut serviciul, desi dorea mai mult sa vomite decat sa primeasca barbatia lui, dupa care s-a lasat violat de fata cu Hagu.
Isi pierduse demnitatea de mult, ce mai conta daca era tratat ca o t***a in fata unei femei nenorocite? A doua zi, a plecat de acasa si s-a intors la acel apartament parasit. Timp de cateva zile nu a vorbit cu nimeni, nici macar pe Tomo nu l-a sunat. A ramas retras, fara a spune nimic, nimanui.
Adolescentul era destul de ingrijorat crezand ca din vina sa, si a celor spuse de el, Kerori nu l-a mai sunat. Dupa o zi intreaga de programari, de clienti jegosi si obligatii, s-a hotarat sa mearga sa-l vada. Usa de la apartament era deschisa, lumina stinsa, dar chiar si pe intuneric, a reusit sa il zareasca asezat in pat cu capul in maini.
- Kerorero! Tomo s-a dus direct la veioaza pentru a aprinde lumina, dar vocea barbatului l-a oprit. Apropiindu-se de chipul sau, a observat multiple vanatai si cateva rani in zona fruntii.
- Pleaca! a strigat impingandu-l la podea. Baiatul a ramas neclintit, socat, dar si curios de ce avea vanataile, fara a se misca din locul in care a cazut. Nu mai am ce sa iti ofer. Nu pot transforma locul asta intr-un apartament adevarat si nici nu pot sa te platesc sau sa iti ofer lucruri ca restul clientilor tai. Pleaca!
- Nu esti clientul meu! Bani iti pot da eu daca vrei!
- Chiar crezi ca am nevoie de ajutorul tau!? Nu ma lua peste picior! a tipat Kerori prinzandu-l de par pe Tomo. L-a ridicat de la pamant si a continuat sa il stranga cu putere chiar daca stia ca il doare. Privirea ii era plina de furie, dar asta nu l-a speriat pe Tomo.
- Kerorero..ai plecat de acasa? Auzind spusele baiatului, Kerori s-a enevat si mai tare asa ca l-a trantit pe pat.
- E inutil sa te oblig sa te culci cu mine. Probabil ti-ar face placere, a murmurat printre dinti in timp ce l-a eliberat pe cenusiu. S-a asezat pe marginea patului si a continuat sa isi sprijine capul in maini.
- Kerorero, inteleg ca esti suparat si frustrat, dar asculta-ma. Lasa-ma sa fiu cu tine. Nu decide pentru mine. lasa-ma sa stau cu tine! Kerori!!
Era prima oara cand l-a auzit pe Tomo pronuntandu-o numele corect fara a il mai alinta. Suna ciudat venind din partea baiatului, dar aducea cu sine o legatura mult mai puternica. Tomo era usor rosu la fata, considera rostirea adevaratului nume al barbatului, o invadare a intimitatii lui. Conform traditiei, cand se adreseaza cuiva pe numele mic, inseamna ca fie sunt foarte buni prieteni, rude sau iubiti. Kerori s-a inrosit si el, destul de putin totusi. Era uimit, dar intr-un fel ciudat, fericit.
- La naiba, fa ce vrei! Ramai, pleaca, fa ce vrei, dar nu te apropia de mine.
- De ce?!
- Pentru ca daca o faci, nu voi dori sa iti mai dau drumul si atunci cand vei pleca, in cele din urma, voi suferi.
Tomo a inghitit in sec, dar s-a calmat si a renuntat la tipete. Il putea intelege pe Kerori insa nu ii placea.
- Chiar te-a durut abandonul lui Hideki. Il iubesti atat de mult incat frica de a fi parasit a devenit traumatizanta. Nu e vorba de mine parasindu-te ci de el neiubindu-te. Zici de mine ca ma multumesc cu oricine, dar tu esti cel ce il inlocuieste pe el cu mine, a explicat foarte calm adolescentul asezandu-se langa barbat.
- Ce amuzant....eu nu te inteleg pe tine, dar tu ma citesti ca pe o carte deschisa. E adevarat, nu suport sa fiu abandonat. Daca ramai acum langa mine, nu vei mai pleca. Nu voi permite sa fiu parasit din nou. Daca pleci...te omor.
Tomo s-a uitat la Kerori timp de cateva clipe sperand sa ii poata vedea chipul, dar nu a reusit. A inspirat adanc si s-a last in bratele lui.
- Bine, cand va fi timpul, vom muri impreuna. Dar acum stau aici.
Baiatul s-a lasat pe spate si a inceput sa isi descheie nasturii de la vesta. Purta o vestuta verzulie pe nasturi, o camasa alba cu dungi subtiri negre, o pereche de pantaloni sport si adidasi. In atat de putin timp, au avut loc atat de multe lucruri incat nu se putea decide care au fost cele hotaratoare pentru destinul lor si care au trecut nesimtite. Un lucru era cert. Situatia s-a schimbat mult in o luna de zile si avea sa se schimbe si mai tare.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________



Răspunsuri în acest subiect
RE: The life of a male prostitute. ( ghiciti cu ce:P) - de originalcopy - 22-12-2008, 04:03 PM
RE: The life of a male prostitute. ( ghiciti cu ce:P) - de originalcopy - 23-12-2008, 10:59 AM
RE: The life of a male prostitute. ( ghiciti cu ce:P) - de originalcopy - 25-12-2008, 03:22 PM
RE: The life of a male prostitute. ( ghiciti cu ce:P) - de originalcopy - 26-12-2008, 11:36 PM
RE: The life of a male prostitute. ( ghiciti cu ce:P) - de originalcopy - 29-12-2008, 12:23 PM
RE: The life of a male prostitute (yaoi,shounen ai and normal couples) - de Lithium-Angel - 28-01-2009, 04:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Moments of Life - kame.'s Yaoi OneShots kame. 1 2.118 13-04-2013, 02:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Invata-ma sa fiu normal [yaoi +16] Liar 1 2.293 03-09-2011, 10:32 PM
Ultimul răspuns: Liar
  The best damn thing [shounen-ai/yaoi] Michyio 2 2.955 09-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Alixa
  Seven Lights ~Shounen-ai/Yaoi~ Yaku-chin 33 16.570 26-05-2010, 11:36 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  My life is a huge disaster [yaoi] Yaku-chin 33 20.897 18-12-2009, 01:13 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Flames of passion [+16] [shounen-ai / yaoi] Hetalia 3 3.510 04-11-2009, 01:08 AM
Ultimul răspuns: Sukisyo
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 13.249 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Fructul interzis [+18] [ shounen-ai / yaoi ] Lithium-Angel 44 23.089 05-08-2009, 10:57 AM
Ultimul răspuns: I hate maths.
  Once upon a time- Gravitation [Yaoi and normal couples] aoixtenshi 36 23.654 24-07-2009, 06:39 PM
Ultimul răspuns: love_anime
  Iubire cumparata [shounen-ai / yaoi] Ice_angel_234 32 25.699 23-07-2009, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)