Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18)

#25
Hello sweety :* In primul rand iti multumesc ca m-ai anuntat, iar in al doilea rand, sa stii ca si eu tot pe randul de la fereastra stau ( adica stateam xD ) in a treia banca :>
In primul capitol, adica sapte, la sfarsit, mai, mai, dar ce pervers mai e si Randy. Nu se poate abtine?! Pai da bine, mai, in clasa? [-x Adica, ehh =P~ ce tot vorbesc, de parca nu mi-ar placea. xD
Bine ca ai pus doua capitole, eu nu ma saturam doar cu saptele :))
Oh, Jeez, saracul Dylan, e ascultat ... si... si... O_O Nu stie NIMCI! Pff ~_~ Ce ghinion. Pun pariu ca Randy a reactionat asa tarziu pentru ca se tot gandea la micul argintiu :". Yup, sunt sigura. Nu ai folosit prea mult dialog, incearca sa pui mai mult, ca actiunea sa nu fie pre monotona. ( Stiu cum e , uneori si eu ma chinui sa scot din minte cateva linii de dialog ca sa nu plictisesc cititorii xD ). Era doar un sfat!
Acum, sa revenim ^^
Citat: Era o bunaciune de femeie. Este cam atenta cu mine in ultimul timp si asta ma face sa banuiesc anumite lucruri.
CEE?! Cum poate spune Dylan asa ceva despre profesoara lui? Nu, nu, el va ramane cu Randy, nu cu Sinda aia, care arata destul de bine din poza xD Pff, la ce se gandeste el :|
Ha! Ce cauta emoticonul ala pe acolo prin capitol? Anyway, nu conteaza. Btw sper ca nu ai uitat de pedeapsa, chiar vreau sa vad ce ii pregateste profesorul ala. Si... umm... ce e cu Randy? Nu imi spune ca-i veni cheful, asa, dintr-o data?! :))



Răspunsuri în acest subiect
RE: ♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18) - de Rain - 12-07-2011, 02:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Placeri interzise Prevented :D 1 2.319 17-10-2013, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  [Yaoi] Pe culmi inalte hiimera 11 8.770 26-06-2013, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  TendinÈ›e Interzise (+18) Wolves 255 55.799 02-09-2011, 08:52 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 3.997 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Zei printre muritori ~Vise interzise~ Strawberry*Lipstick* 0 2.383 18-12-2009, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Sunetul unei iubiri interzise(shounen-ai) Mitsukai Yoru 5 4.516 18-08-2008, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)