Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cum vi se pare ficul meu?
Imi place, e super!
100.00%
1 100.00%
Mhhh da, merge!
0%
0 0%
Naspa!
0%
0 0%
Total 1 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Yaoi] Ingerul Negru si Trandafirul Mortii

#18
Multumesc pentru comm-uri. Am venit cu nextu'! Spers sa va placa, spor la citit!

Capitolul 8- Inainte de plecare (Alex)


Totul s-a terminat atat de repede, nu inteleg cum am reusit sa-l fac sa creada ca il iubesc atat. Poate totul a fost mult prea devreme, poate ar fi trebuit sa nu il fac sa cread in vise. Poate trebuia sa fiu mai dur. Toate aceste lucruri imi invadau mintea fara sa-mi pot explica de ce. Stiam ca stapanul meu va fi crud cu mine si ma va pedepsi pentru tot ce am facut. Am sfidat intunericul. Ma indrept spre o poarta, singurul lucru din toata aceasta bezna. In momentul in care o deschid se aude un scartait puternic, iar in fata mea pot observa un hol imens, cu pereti rosiatici, la fel ca si covorul ce se intindea pe toata lungimea coridorului. Acesta era marginit de o multime de usi, fiecare avand langa ea o torta aprins, singura sursa de lumina de pe hol. Pasesc inauntru, lasand usa din spatele meu sa se tranteasca puternic, lasand in hol sa intre un vand naucitor ce facu focul din torte sa danseze dupa cum dorea acesta. Holul parea infinit, dar eu stiam ce se afla la capatul sau; Inchisoare Deavolilor. Merg ceva timp, holul ramanand neschimbat.
Deodata atmosfera incepe sa se incalzeasca brusc, iar apoi se raci la fel de repede. Ajunsem la capatul holului. O usa imensa din fier forjat imi aparu in fata. Avea o multime de desene cu demoni, ingeri decazuti si simbolul sangelui, trandafirul. Usa se deschide fara ca eu sa o atinge. Intru inauntru fara sa scot vreun sunet si in fata mi se ivesc miile de creature inchise in custile lor. Demoni, ingeri negrii, ingeri, creaturile noptii si multe altele, toate inchise si torturate. Ma apropiu de o cusca, unde se afla un inger, un copil de vreo cinci-sase ani, rup gratiile fara nici un efort si il prind pe baiat de gat. Incep sa-l strang din ce in ce mai tare, nepasandu-mi ca il sugrum. Il vad pe baiat ce incepe sa planga si ma roaga cu ultimele sale cuvinte sa termin. Era disperat, exact cum eram eu pe dinauntru: distrus, dezamagit, trist. Fata ii devenea din ce in ce mai palinda si mai alba. Stiam ca Intunericul ma urmareste, asa ca imi activasem ochiul demonic, strangandu-l cu toata puterea pe baiat de gat. In spatele meu se auzeau o gramada de tipete care de care mai caudate. Eram plin de sange pe tot corpul. Simteam un miros puternic ce nu-l mai simtisem de mult, imi provoca o placere deosebita. Capul baiatului de afla acum la picioarele acestuia, iar din gat ii tasnea cantitate inestimabila de sange dulce si proaspat. Imi duc capul in jetul puternic si imi deschid gura, lasand sangele sa-mi patrunda in gura, facandu-ma sa gem satisfacut. Dupa ce ma satur, arunc trupul micului inger pe jos, ma sterg la gura si continui sa merg printre custii, pana ajung in spatele inchisorii, unde se aflau trei usi. Prima usa ducea spre camera tortuii unde erau pedepsiti cei ce nu respect legea Stapanului, a doua spre Sala Mortii sau Sala Tronului de unde dadea Intunericul toate poruncile, iar a treia ducea spre bazinul Trandafirului Mortii, un lac sacru unde a fost creat sigiliul Trandafirului si unde m-am nascut eu. Deschid a doua usa si pasesc intr-o camera imensa si intunecoasa. Eram inconjurat de coloane din marmura alba, acoperite cu o volbura neagra, a caror frunzulite sclipeau precum safirul. In cealalta parte a camerei era un tron din aur negru, aur ce nu se gaseste pe pamant, cu o multime de modele negre si argintii. Pe acesta se afla o umbra fara forma, ce ti-ar fi umplut oricand inima de teama si disperare, dearece umbra avea doi ochii rosii, insetati de sange ce ma priveau cu atentie. Acesta era Intunericul. Ma apropiu de acesta, pana cand o mana cafenie iese din umbra facandu-mi semn sa ma opresc. In fata mea aparu un scaun, iar mana imi facu semn sa ma asez. Stiam ca nu era mana lui, a stapanului meu. Nu dorea ca nimeni sa-i stie vreun detaliu despre cum arata, nici chiar eu, care ii eram mana sa dreapta si il cunosteam de mii de ani nu i-am vazut vreo data fata. M-am asez pe scaun fara sa schitez vreun gest, asteptand ca stapanul meu sa spune ce avea de zis.
-Alex, Alex, Alex? Ce ma fac eu cu tine? aud vocea dezamagita a Intunericului. Deodata dispare si ma lasa singur pentru un moment, apoi aparu in spatele meu brusc. Cum ai putut sa te indragostesi cu adevarat de finta pe care trebuie sa o urasit cel mai mult?
Nu spusem nimic asteptam sa termine cu predicile ce deveneau din ce in ce mai plictisitoare si mai enervante. Acesta se invartea in jurul meu, tinand mana intinsa spre mine, in semn ca nu aveam voie sa-l ating sau sa vorbesc peste el. Dupa ce termina cu criticile, isi lasa mana jos si se indeparteaza de mine. Ma ridic de pe scaun si ma pun in ghenunchi.
-Imi recunosc greseala stapane, dar nu e vina mea ca sunt un inger negru, nu e vina mea ca trebuie sa respect pactul!

-Alex daca ma ridic vocea la mine o sa ai probleme de n-o sa poti duce! aud vocea autoritara a stapanului.
Imi cer scuze, stind ca urmeaza o alta tura de critici. In timp ce el vorbea, mai dergraba tipa cat il tinea gura, gandesti ca era un tata pe care nu-l poti opri, eu ma gandeam la ce face iubitul meu Daniel. Stiam ca stapanul meu nu ma va mai lasa sa-l vad in viata aceasta pe care o are. Deodata simt palma sa ce se izbeste de fata mea, probabil vazand ca nu-mi pasa de ce zicea.
-Alex, ti-am decis pedeapsa. Te voi lasa sa mergi la gardianul ingerului, pentru a-ti reface puterile, iar apoi te voi trimite in Lumea Deavolilor sa fi judecat de insusi Pazitorul Singiliului Trandafirului Mortii.
Imi plec capul, stiind ca acesta m-ar putea condamna la cinci mii de ani fara Iubirea Mortii, dragostea de a ucide, ceea ce ar distruge echilibrul puterii unui inger negru, facandu-l chiar sa moara. Il salut pe Intuneric si ies din Sala Mortii, trecand prin inchisoare si iesind afara din barlogul intunecat. Imi deschid aripile si incep sa zbor pe cerul de un negru ispititor. Totul era pe dos si singurul care ma putea ajuta acum era Victor. Nu dureaza mult si ajung la casa brunetului. Bat la usa si in cateva minute acesta imi deschide. Dupa ce inchise usa se apropie de mine si ma ia in brate, incepand sa ma stranga din ce in ce mai tare. Il vad ca incepe sa tremure, asa ca il iua si eu in brate. Doream sa-l intreb ce se intamplase cu el, dar acesta mi-o luase inainte.
-Mi-e frica! aud vocea infricosata a gardianului.
Il strang la piept, spunandu-i ca nu are de ce sa-si faca griji si ca voi fi bland. Il i-au pe sus si imi unesc buzele cu ale sale. Isi intredeschide buzele lasandu-ma sa patrund in gura sa. Limba mea o intalneste pe a lui, incepand un joc incitant. Nu stiu cand ajunsem in camera sa, dar nu-mi pasa. Il asez usor pe pat, apoi ma pun langa el. Ii cuprind buzele intr-un sarut pasional, lasanu-l sa se calmeze deoarece inima ii batea cu putere, parca vrand sa-i sara din piept. Incep sa-i mangai fata angelica, facandu-l sa icneasca. Fata sa incepu a prinde o culoare rosiatica, ce se intarea cu fiecare secunda ce devenea mai incendiara. Limba mea o intalneste pe a sa si incep jocul lor intortochiat, gustand fiecare dulceata celeilalte. Mana mea coboara pe gatul brunetului, facandu-l sa tresara la fiecare atingere fina. Dupa un timp buzele mele fac acelasi lucru, incepand sa suga si cu ajutorul limbi sa umezeasca pielea sensibila a gatului sau. In acel moment il aud gemand de placere, punandu-si mana in parul meu, strangand cateva suvite in pumnul sau. Ii dau jos bluza, lasand-o sa cada undeva pe podea. Am inceput sa cobor mai jos, lasand o dara umesa facuta cu limba pe piptul gardianului. Era atat de cald. Ii iau unul dintre sfarcuri in gura incepand sa-l sug si sa-l musc incet, facandu-l pe Victor sa geama de placere, apoi oferindu-i aceasi atentie si celuilalt sfarc. Combor din ce in ce ma jos, umplandu-i trupul infierbantat de saruturi, pana ajunsem la abdomenul sau. Ma ridic in genunchi, scapand de hainele de pe mine, ramanand doar in boxeri. Ma apropiu de chipul sau unindu-mi din nou buzele cu ale sale pentru al calma. Respiram amandoi greu si sacadat. Ii era frica si nu intelegeam de ce. Nu era prima oara cand o face cu mine. Mana mea prinde de pantalonii sai si ii trage dintr-o data jos, lasandul pe baiat doar in boxeri. Il imbratisez, una dintre maini ducandu-o la spatele sau, iar cealalta ce ii mangaia abdomenul. Victor incepu sa geama de placere, ducandu-si mana la gura. Imi iau mana de pe abdomenul sau si ii iau mana de la gura, spunandu-i ca nu trebuie sa-i fie jena, ce-i drept gemetele sale ma excitau enorm. Imi duc mana din nou pe abdomenul sau, ajungand in dreptul elasticului boxerilor sai. Incep sa-i dau jos de pe acesta, dar incet pentru a nu-i creea neplaceri.
-Totul va fi bine, iti promit! ii zic in soapta pentru al linisti, auzindu-i icnetele.
Imi trec mana peste organul sau intarit, facandu-l pe brunet sa-si dea capul pe spate si sa geama incontinuu de placere. Mana mea se misca de sus in jos pe organul sau, intai mai incet, apoi din ce in ce ma repede, brunetul gemand la fiecare atingere .Imi retrag mana de la spatele sau si incep sa-l mangai, incercand sa-l calmeze, dar degeaba. Imi dau jos la randul meu boxeri si ma urc peste el, incepand sa-l sarut pasional, ducandu-mi mainile pe fesela sale, strangadu-le incet, provocandu-i o placere imensa. Buzele mele ferme se combinau cu ale sale, provocandu-ne amandorora o placere neinchipuita, simteam ca zbor. Mana mea patrunde printre fesele sale, incepand ai masa micutul orificiu, cei provoca o placere inestimabila lui Victor, parca era in al noualea cer. Ma apropiu de urechea sa, muscandu-i lobul, in timp ce el gemea de placere.
-Va fi bine...
Il patrund cu un deget, moment in care in camera se aude un icnet de durere. Isi arcuieste spatele, tragandu-ma langa el, nestind ce altceva sa faca, era speriat. Simtea o mare presiune in partea de jos si stiam ca il doare, dar nu ma oprisem. Nici el nu o facuse. Deodata trupul sau se incalzeste cu rapiditate si geme puternic. Stind ca-i atinsem locul sensibil, incep sa misc degetul din ce in ce ma repede, facandu-l se geama atat de placere cat si de durere. Ies din el si ii las cateva secunde drept pauza. Ma apropiu de noptiera si iau un pliculet, apoi il rupandu cu ajutorul dintilor. Scot micul prezervativ si mi-l pun, dupa care ii departez picioarele si ma asez intre ele. Ii asez picioarele pe umeri mei pentru a putea sa-l patrund mai bine si pentru a nu-i creea prea multe neplaceri. Ma aplec spre el si ii aplic un sarut scurt pentru al incuraja. Imi pozitionez madularul la intrarea in el si incep sa inaintez incet. Doua randuri de lacrimi i se ivesc pe fata brunetului ce incepe sa tipe de durere. Ii iau mana intre ale mele sarutand-o cu blandeta zicandu-i sa se calmeze. Era stramt si stiam asta. Il sarut pe fruntea transiparata, oprindu-ma un moment, apoi continuand sa inaintez, scotand la iveala alte tipete de durere intensa. Incetul cu incetul Victor incepe sa se relaxeza, obisnuindu-se cu marimea organului meu. Cand il vad ca se linisteste incep sa ma misc usor in el, primul geamat fiind de durere maxima, urmat de aletele, pana cand acestea devenira niste gemete de placere de toata frumustea, ce se auzeau in intreaga incapere, lovindu-se de peretii camerelor si intorcandu-se inapoi, in urechile noastre, exiciandu-ne din ce in ce mai mult. Un strat subtire de transpiratie ne acoperira trupurile noastre. Ne miscam din ce in ce mai repede, placera devenea din ce in ce mai mare.
***

Dupa inca o ora de placere intensa, Victor a adormit din cauza oboseli. Ceva se intamplase cu el, nu era in apele lui. Ma ridic de pe pat incepand sa-mi culeg hainele de pe jos. Dupe ce le-am gasit, m-am imbracat si m-am apropiat de patul gardianului si i-am dat un ultim sarut.
-Poate ca nu esti inger, dar dormi exact ca unul, spun schitand un zambet fals. Imi deschid aripile si deschid fereastra incet pentru a nu-l trezi. Nu mai aveam ce face aici. Cu bine, dragul meu. Ne vedem mai incolo, spun sarind pe fereastra luandu-mi zborul. Tot ce s-ar mai fi putut vazu acum de la acea fereastra era o mica pasare. O pasare cu o singura aripa alba ce zboara pe cerul intunecat, fara stele si care este invelita intr-o mantie neagre. O ultima speranta, o ultima raza de lumina.
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg




Răspunsuri în acest subiect
RE: Ingerul Negru si Trandafirul Mortii - de PervyTeoYaoi_Shinee - 30-05-2011, 10:10 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Impresarul mortii Lexxu 46 27.258 09-04-2013, 06:30 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Naruto] Ingerul intunecat al vieti mele (sasusaku) natynaty 2 3.103 11-08-2012, 01:56 AM
Ultimul răspuns: pink.Ang3ll
  Trandafirul inecat in spini[terminat] Kimera 66 33.147 12-07-2012, 02:03 AM
Ultimul răspuns: NiceBlueExorcisist
  Atingerea mortii... Lussya 4 3.719 30-11-2011, 04:33 PM
Ultimul răspuns: Lussya
  Elena ÅŸi Ordinul Negru Ayu.Lore 4 2.707 08-11-2011, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Morèna
  Trandafirul destinului *Black~~Heart* 7 5.807 01-07-2011, 08:13 AM
Ultimul răspuns: Maria
  Ingerul negru ( Sakura ) O@n@ 82 136.221 09-05-2011, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Sayonara
  Ingerul Negru si Trandafirul Mortii PervyTeoYaoi_Shinee 1 2.464 21-03-2011, 09:30 PM
Ultimul răspuns: PervyTeoYaoi_Shinee
  Aur Negru Eby 0 2.048 15-03-2011, 09:01 PM
Ultimul răspuns: Eby
  Taramul Mortii [+16] Little Star 0 2.011 24-02-2011, 10:45 PM
Ultimul răspuns: Little Star


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)