Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

Buna...

Pai mi.a placut capitolul... A fost destul de interesant, propunerea matusii de a pleca pe durata vacantei(sau o mica parte din ea), aflarea adevarului si toate aceste lucruri mi.au placut. Mi.a placut ca Sakura s.a uitat urat la el, ar fi vrut sa.l omoare. Ce mi.a mai placut a fost ca a vrut in cele din urma sa se schimbe....Vreau sa o vad( daca gasesti o poza mistoo cu ea schimbata, cica) sau sa o vada Sasuke la scoala sau sa se intalneasca in vacanta de vara si sa se dea la ea fara sa stie cine e si Sakura sa se joace cu el si sa.l faca sa o iubeasca si dupa sa il faca sa sufere daca nu se va indragosti iar sau va incepe iar sa.l iubeasca... Oricum, greseli parca am vazut, nu stiu sigur, actiunea mi s.a parut putin cam grabita, adica as fi vrut de la tine mai mult...As fi vrut sa accentuezi durerea si ura fata de el mai mult dar merge si asa. Descrierea e destul de ampla si nu prea mai am ce comenta. Astept urmatorul capitol.
SY
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasă și singură floare este și cea mai frumoasă - de Sho-Yo - 22-01-2012, 06:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.083 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.611 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.769 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.596 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 3.998 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.000 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)