Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

Salutare, dear cousin! > :D <
Multumesc ca mai anuntat desi eu nu am facut-o.

Asa.. deci draga mea ce as putea zice? : ] Capitolul mi-a placut foarte mult. Nici mic, nici lung. Am avut ce citi si mi-a placut. Greseli de tastare nu prea cred ca ai avut. Nu m-am uitat dupa ele. Actiunea nu a fost deloc fugarita de nici o profesoara si sti ca asta e bine. Naratiunea a fost foarte frumoasa. Narezi foarte frumos. Dialogul deloc sec si nici mult. In cantitati potrivite si deloc sec! Te folosesti de el cu mult cap. Descrierea.. ce as putea spune despre ea? A fost pur si simplu superba. Sentimentele sunt descrise foarte frumos. Ma faci sa ma simt si eu pe undeva pe acolo. : ] Acum, sa-mi vars si eu putin nervii: Cum adica?! Sasuke ala e un nesuferit! Adica cum vine el mare si tare sa-si bata joc de beata Sakura, care e cam naiva saracuta, si sa-i mai si spuna ca n-are voie sa zica nimanui de intalnirile lor.

Te astept cu nextul cat mai repede. : ]
Bafta si muuuuu~lta inspiratie in continuare, dear!

Bye, bye! : ]
:bye:
Debb.<3



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasă și singură floare este și cea mai frumoasă - de Debb.' - 08-08-2011, 08:54 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.081 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.611 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.769 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.596 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 3.998 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.000 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)