Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal)

#38
Ultimul capitol a fost mai bunicel decat cel de dinainte (cel putin eu ma asteptam sa pastreze ceva tare pt capitolul 600...dar n-a fost sa fie pt ca acum s-a ajuns la partea aia cand se dau multe explicatii si actiunea stagneaza).

In fine, e clar ca pe viitor se va explica evolutia lui Obito( from a brat to an evil genius)...Si acum se stie cine a fost in spatele lui(si nu e chiar atat de suprinzator). Madara a dat de inteles ca maretul plan malefic e coordonat de el...ca el trage sforile si Obito executa...Teoria ta George e foarte plauzibila (cel putin asa gandesc si eu) dar e clar ca Obito e indoctrinat ca lumea. Nu stiu daca pe fata lui se putea citi neaparat nesiguranta...poate la fel de bine sa fie o expresie de repros...kind of "you don't know anything " or something...or simply a poker face ^^'''' In fine, cat despre faza cu Rin...Seems legit... La o adica, Obito e frustrat ca Rin e moarta si incearca sa remodeleze lumea...Daca ar aduce-o pe Rin inapoi acum,nu cred ca ea ar fi prea incantata de situatie...si nici nu prea stim cum a murit so...ramane de vazut.

Si intr-o alta ordine de idei...cu toate ca mi-ar parea rau daca Tsunade ar muri ( I like her a loooot), nu prea vad nici eu cum sa mai traiasca in conditiile de fata...Ar fi un pic trasa de par daca ar supravietui...pentru ca ea intentioneza sa-i salveze pe ceilalti ( care oricum sunt mai mult morti decat vii) si deja a folosit multa chakra...nu cred ca i-ar mai ramane prea multa...chiar daca katsuyu ar putea s-o "puna la loc", asta inseamna iar ca ar trebui sa foloseasca chakra multa... Anyway, I'm kind of curious what's going to happen with the kages...si unde-i restul lumii? In curand va fi nevoie de intariri.(probabil vor veni pe ultima suta de metri...)

Cat despre Sasuke..prea imprevizibil. Aici intradevar ar trebui sa se intample ceva ca lumea (sper).

Edit: Am folosit "brat" cu intelesul de pustan. Scuze de neintelegere ^.^"" Cat despre "evil genius". Depinde cum te uiti...pana sa se afle ca Obito este Tobi, cam asta era impresia pe care ti-o lasa Tobi,nu? Sa zicem ca m-am referit la imaginea aia a lui Tobi. Da, oricum, Madara s-a folosit de idealurile lui Obito pentru a-l indoctrina. Dar exista doua posibilitati:1. Obito este pur si simplu controlat de Madara; 2. Avand in vedere ca Obito a actionat pe cont propriu, se poate la fel de bine sa fi facut totul din propria dorinta. Sau bine, poate niciuna dintre chestiile astea nu sunt adevarate. Pt ca daca te uiti cu atentie, in capitolul asta nu se spun neaparat niste lucruri concrete, ci se lasa de inteles... In fine, adevaratele intentii ale lui Obito sunt deja chestii de finete... Cred ne va lumina urmatorul capitol...
Of course I'm weird.If I wasn't weird, you'd be weird and I'd be out of job:yes:



Răspunsuri în acest subiect
RE: Naruto Shippuden 180 / Naruto Chapter 512 (Update saptamanal) - de *ILY Yaoi Maniac* - 11-10-2010, 11:07 AM
RE: Naruto Shippuden 279 / Naruto Chapter 601 (Update saptamanal) - de noname... - 13-09-2012, 10:37 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Top 5 caractere din naruto care nu iti plac Capsunica 25 16.616 07-11-2015, 09:26 AM
Ultimul răspuns: daniel.uchiha92
  Naruto sau Sasuke? i Ramenn. 13 11.269 22-04-2014, 01:44 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto? Ayuu. 17 13.140 22-04-2014, 01:08 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Fillerele din Naruto se termina! Yondaime 1 2.942 09-04-2014, 09:43 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Naruto - aproape de final! Yondaime 5 4.329 21-03-2014, 04:24 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Top 5 fete din Naruto Hikari 112 72.414 23-08-2013, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto funniest moments! Yin 6 5.091 20-08-2013, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto si Hinata Debb.' 11 8.896 20-08-2013, 07:44 PM
Ultimul răspuns: girl from hell
  Discutii manga Naruto *spoilers* Yondaime 9 11.583 23-05-2013, 11:21 PM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Intrebari si raspunsuri din Naruto ady_x 131 85.204 27-10-2012, 01:06 AM
Ultimul răspuns: Ada


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)