Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place?
Da, merita citit!
95.83%
23 95.83%
Asa si asa, tre' sa mai lucrezi!
0%
0 0%
Nu, mai bine lasa-te de meserie!
4.17%
1 4.17%
Total 24 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ]

#35
Apa calduta(partea II)


Takezo nu a raspuns, doar a plecat capul, spunand pe un ton grav:
-E vina mea, imi pare rau, stii… eu nu vreau s-o bagi la inchisoare daca asta te-ar afecta. Ma multumesc sa stiu ca nu mai raneste pe nimeni!
-Cat de fericit crezi ca pot eu sa traiesc alaturi de o criminala pentru care nu simt absolute nimic mai mult decat dispret? L-a intrebat roscatul, ridicandu-I barbia pentru a-I privi chipul. Intr-un fel simtea ca acele vorbe au fost spuse mai mult in speranta ca va fi contrazis. La urma urmei nu putea fi usor sa ierti o persoana care ti-a omorat tatal.
-Fii serios! Ai un viitor alaturi de ea. De accord ca nimeni altcineva nu te va lua din iubire, poate nici ea nu te iubeste, dar macar asa iti poti continua cariera. Si copilul…
-Acel copil nu exista! Nu este nici cea mai mica posibilitate, sau daca exista nu este al meu!l-a contrazis ferm Yoichi, lasand impresia ca nu va accepta sa fie contrat.
Lent, a inchis ochii, sarutandu-l tandru pe baiat. Nu-I pasa de consecinte, de diferenta de varsta sau macar de faptul ca este de acelasi sex. Prefera sa uite de “amanunte”, desmierdandu-si simturile cu acel gust placut. Spre uimirea lui, argintiul a reactionat, incolacindu-si mainile in jurul gatului sau, apoi schimband pozitia, introducandu-si limba printre buzele moi.
Yoichi s-a supus, lasandu-l sa urce cu genunchii de-o parte si de alta a coapselor sale, simtindu-I degetele mangaindu-i pieptul. Si-a trecut palma peste abdomenul argintiului, coborand in stanga, catre inchizatoarea prosopului, care intr-o fractiune de secunda a alunecat in mainile roscatului, care l-a lasat pe gresia ce inconjura jacuzzi-ul.
Dupa ce si-a scufundat mana printre bulele de apa, argintiul a gemut, iar obrajii I s-au inrosit. Yoichi a constatat slabiciunea baiatului, schimband pozitia. Totusi, Takezo si-a indreptat degetele catre prosopul acestuia, indepartandu-l si lasandu-l pe margine.
Roscatul l-a cuprins cu bratele, patrunzandu-l cu putere, fiind insa atent sa nu il raneasca. Argintiul a scos un tipat infundat, urmat de multe altele, in vreme ce Yoichi isi misca soldurile in ritm alert.
Dupa cateva minute, roscatul a cazut epuizat peste argintiul al carui corp aproape a luat foc. L-a luat in brate si l-a plasat peste genunchii sai. Takezo insa a preferat sa-si lase capul rezemat de pieptul lui Yoichi, zambind ostenit. Desi tocmai i s-a daruit, tremura la fiecare atingere, amuzandu-si iubitul.
Un zgomot infernal, insa, i-a trezit din visul frumos. Amandoi si-au pus prosoapele in jurul bazinului, iar avocatul a deschis usa. Spre uimirea lui, in prag statea Akemi, care, vazandu-se libera, a intrat in gradina din spate, tunand furioasa:
-Copil prost! Nu ai idée cu cine te pui, poate vrei sa te omor!
Strigatele ii erau adresate lui Takezo, care privea stupefiat scena roscatei.
-Atinge-l numai, ca nu mai apuci nici secunda urmatoare! A amenintat roscatul rece, pe un ton ferm ce nu lasa cale de replica.
-Uite cum sta treaba, eu nu sunt mama ta! INTELEGI?
Femeia tipa, iar privirea ucigatoare il lasase mut pe argintiu, ea continuand:
-Maica-ta a murit de multa vreme! Iar tatal tau scump m-a luat pe mine de nevasta! Mos prost, am trait uin perne de puf atata timp… Dar acum mi-am gasit sotul, iar tu nu ma desparti de el, pricepi?
Vorbele grele cadeau precum bolovani peste argintiul care nu intelegea nici cum s-a ajuns la asta. Totusi, ceva ii suna bine, acea femeie sustinea ca nu ii este mama.


Hope you liked it... nextu nush exact cand vine... acu lucrez la el. O sa fie oricum pen-ultimul.

Promit insa un ultim capitol yaoi! Ja Na!

P.S. V-as ruga sa ma criticati un pic... daca se poate.Smile
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes









Răspunsuri în acest subiect
RE: I don't need money but I need you![shouen-ai/yaoi] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 12-07-2008, 10:37 PM
RE: I don't need money but I need you![shouen-ai/yaoi] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 14-07-2008, 04:36 PM
RE: I don't need money but I need you![shouen-ai/yaoi] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 14-07-2008, 08:16 PM
RE: I don't need money but I need you![shouen-ai/yaoi] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 16-07-2008, 10:51 PM
RE: I don't need money but I need you![shouen-ai/... yaoi la final] - de bastard_in_love - 31-07-2008, 06:14 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.109 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.696 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.861 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.735 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.654 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.808 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.312 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.085 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.839 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.861 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)