Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sasori- parere despre personaj

#8
Sasori ...roşcăţelul meu...ocupă numărul 1 la băieţi în lista mea . [ Schimbare de planuri xD ] Părerea mea : el e unic ...chiar dacă nu e singurul căruia i`au murit părinţii şi s`a simţit singur ...dar nu ştiu are ceva special ...care mă atrage la el . CHiar daca s`a transformat el însuşi în păpuşă...nu`l condamn la ce viaţa a avut săracu`...şi nu mi se pare deloc ciudat...e chiar ceva ce nu vezi în fiecare zii...De luptat nu l`am văzut luptând doar cu Sakura...aceea luptă...splenindida...cred eu că dacă încă ar mai fi fost uman şi nu din lemn...atunci când a scos păpuşiile cu părinţii lui sigur l`ar fi trezit amintiri amare...profunde...mult mai profunde care cred eu că poate l`ar fi ajutat să treacă de partea binelui ...E 9 e şi frumos rău cu ochii ăia roşii , privirea aia de mă omoară :X şi păru` ăla :X La început mi s`a părut un tip misterios din simplu fapt că folosea păpuşa aia scorpion pentru oamenii care îl văd. Totuşi ...mă bucur pentru el că arta cu păpuşiile i`a devenit un hobby şi i`a mai omorât din crudu` timp...îi mai alunga din tristeţe cât de cât ...Mi se pare că a avut o copilărie destul de grea ...pe lângă Naruto singurul personaj pozitiv cu o copilărie grea , Sasorii se enumeră printre cei negativi cu copilărie grea...totuşi povestea lui despre viaţă e una mai speciălă din simplu fapt că papuşiile l`au ajutat ...



Răspunsuri în acest subiect
RE: Sasori- parere despre personaj - de Jun - 07-07-2010, 03:22 PM
RE: Sasori- parere despre personaj - de Corbu - 12-12-2010, 12:23 AM
RE: Sasori- parere despre personaj - de DeDal N. - 30-12-2010, 09:35 PM
RE: Sasori- parere despre personaj - de Mykoto - 31-12-2010, 02:16 PM
RE: Sasori- parere despre personaj - de *ILY Yaoi Maniac* - 31-12-2010, 03:13 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce parere ai despre Sasuke? hikari marina 35 33.281 23-09-2011, 12:49 PM
Ultimul răspuns: Virusel
  Ce parere ai de Itachi Uchiha ? Miranda. 4 4.645 23-08-2011, 12:13 AM
Ultimul răspuns: Alicia
  Ce parere aveti despre NejiTen? Deutzzyka 6 5.115 19-08-2011, 04:03 PM
Ultimul răspuns: Alicia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)