Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inger cu doua fete (SasuSaku)

#1
Nu detin nici un personaj(inafara de cele create de mine) ce apartin lui Masashi Kishimoto din anime-ul/manga-ul Naruto si nu fac profit de pe urma acestor personaje/intamplari.


Un inceput banal pentru a ne cunoaste dar, asa este politicos si trebuie.Buna eu sunt Sakura Haruno,am 19 ani,parul roz,ochii verzi,tenul alb ca spuma laptelui,si experta in minciuna.De ce? Pai eu nu sunt o fata normala,sunt o fata cu doua fete sau cum imi mai spun altii pisicuta cu doua vieti.
De mica am lucrat, in loc sa ma joc si sa ma bucur de copilarie.Totul mergea bine pana cand la 18 ani am primit o misiune,de a omora asa zisu marele Sasuke Uchiha.
Venise , dimineata razele caldute ale soarelui abia trezite bateau in fereastra mea.Ma trezesc din pat si privesc micuta incapere cu peretii albii crapati de la trecerea timpului.Usor somnoroasa ma ridic din pat si ma duc spre masuta cea veche din camera si imi privesc telefonul.Aveam un mesaj,iar din nefericire lam citit.
<<Sakura trebuie sa vi pana la noi.Boss vrea sa vorbeasca cu tine>>
Era clar alta misiune plictisitoare,alti morti,alte minciuni,asa ca mam dus la baie mi-am facut toaleta de dimineata,mam machiat si mam imbracat intr-o fusta neagra,o bluza galbena cu o funda neagra,si o pereche de pantofi negrii.Parul lam lasat liber si mi-am pus o bentita neagra cu buline albe.Eram gata,mi-am luat telefonul,cheile casei,banii si am plecat.
In timp ce coboram scarile inca adormita,o voce blanda ma opreste.Era surioara mea cea enervanta.
-Mai Sakura cand o sa incetezi cu minciuna asta?Cat crezi ca o sa mai rezisti prin atatia oameni prefacuti?
-Shina, daca nu fac asta de unde bani pentru operatia mamei?Vrei sa moara si ea?Vrei sa ajunga ca tata in mormant?Asta iti doresti?
-Nu,dar poate gasim alta cale.
-Nu exista alta cale.Ai grija de mama,nu stiu cand ma intorc.
Asa ca surioara mea iar ma enervat,amintindumi ca avem nevoie urgenta de bani pentru tratamentele mamei.Mama mea era bolnava de cancer si avea mare nevoie de o operatie,altfel murea.Nu puteam sa-mi imaginez o zi fara mama mea,fara vocea ei blanda,fara sfaturile ei,intr-un cuvant fara ea.Tatal meu a murit cand aveam eu 14 ani intr-un accident de masina,deoarece se urcase beat la volan ,de atunci mama sa imbolanavit din cauza stresului din cauza socului cand a aflat ca tata e mort, deoarece banca care o detinea familia mea a dat faliment,noi aveam nevoie de bani si nu avea de unde sa ne dea, apoi a vandut casa si am ramas pe drumuri.Noroc cu asa zisu meu serviciu minunat ca nea oferit o casa care si asta nu e in stare prea buna,aproape cade pe noi.Sora mea este singura care nu lucreaza deoarece e prea mica are doar 16 ani si nu vreau sa lucreze, de ce sa ajunga ca mine sau poate mai rau, mai bine ma chinui eu.
Am uitat sa va spun ce fac eu si unde lucrez.Pai eu lucrez la o unitate militara sub acoperire mai exact mint,omor etc.Tin minte ca prima misiune pe care am avut-o a fost un lucru ce ma schimbat.Cand lam omorat pe acel om,cand am vazut cum se stinge din viata,cum mainile mele erau manjite de sangele lui,pur si simblu am cazut in genunchi si am inceput sa plang.Cu timpul mam obisnuit,ce nas da sa fiu o fata normala,sa ma indragostesc,sa fiu fericita,dar nu se poate.
Ajunsa in sfarsit la unitate, mam indreptat spre Andreea.O fata ce a fost obligata de cei din unitate sa se prostitueze pentru a ajunge la un mare criminal pentru al omora,dar acum cateva zile a fost gasit un dosar ce demonstra ca au gresit omul si ca era altul.Asa ca iar un om nevinovat este omorat de oameni fara mila,oameni ca iei ,oameni ca mine.
-Andreea,de ce ma cheama Boss?
-Nu stiu dar te cauta de dimineata,poate iti da iar o misiune.
-Am sa ma duc sa vad, dar tu ce faci imbracata asa?In negru toata?
-Alta misiune am sa-ti povestesc.
-Bine,hai mult succes.
-Mersi la fel!
Saraca fata,iar se ducea sa se daruiasca betivilor,drogatilor dar avea nevoie si ea de bani asa ca nu mai comenta nimic.Boss.....Boss era un om dur,rau, parca na-re inima,omoara pe toti cei care ii stau in fata.Dar eu il respect pentru ca mi-a oferit un camin cand aveam cele mai mari probleme.Cand intrai in biroul lui peste tot vedeai numai arme,sabii,cutite etc ,dar pe mine nu ma mai speriau,mam obisnuit.Cand am ajuns in biroul lui,el era pe scaunul lui,cu trabucul in gura,citind un dosar.
-Boss,mia spus Andreea ca mai cautat.
-Da,uitate la dosaru asa.Citeste cu atentie fiecare detaliu.
-Da,cei cu tipul asta?Sasuke Uchiha?
-Trebuie scos din joc,imi strica planurile,are o banca ce-mi sta in cale.
-Bun si eu ce trebuie sa fac?Mai concret?
-Pai te duci in Anglia,el se duce mereu la barul asta,, Angel" ,tu te duci acolo,te dai pe langa el,il inebunesti,ii afli toate secretele,si cand nu mai are nimic de spus il omori.Ai inteles?
-Da,Boss am inteles.Si cand plec?
-Maine la ora 17 pleci cu trenul.Vi mai intai la noi si apoi te va duce un coleg de-al tau de pe aici.
Am dat din cap ,am facut stanga in prejur si am plecat cu dosarul in mana.Sasuke Uchiha dupa mine,era un baiat dragut,dar daca Boss a ordonat sa il scot din joc asta am sa si fac.

~Va urma~


Sakura:http://media.photobucket.com/image/sakura%20emo/sasusakulove101/pinkhairgirl.gif?o=18

Andreea:http://media.photobucket.com/image/sakura%20emo/rabduff6/gothgirl-1.jpg?o=71


Shina sora lui Sakura:http://media.photobucket.com/image/sakura%20emo/XxNika_NekoxX/sakura_black.jpg?o=20


Boss:http://media.photobucket.com/image/anime%20boy/Anita101_05/Threads0013BaileyKiari.jpg?o=9
[Imagine: senjo.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 07-05-2009, 09:29 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 07-05-2009, 05:14 PM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 08-05-2009, 09:02 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 08-05-2009, 05:16 PM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 09-05-2009, 11:43 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 10-05-2009, 04:45 PM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 11-05-2009, 09:15 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 12-05-2009, 08:46 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 13-05-2009, 04:32 PM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Elina - 13-05-2009, 04:50 PM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de ***candy bar*** - 14-05-2009, 12:18 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 14-05-2009, 09:40 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 15-05-2009, 09:47 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 16-05-2009, 10:12 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Nya. - 16-05-2009, 10:41 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 17-05-2009, 12:26 PM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 17-05-2009, 09:29 PM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 18-05-2009, 09:34 AM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Flash - 22-05-2009, 07:12 PM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Mishelle - 28-05-2009, 08:05 PM
RE: Inger cu doua fete (SasuSaku) - de Elina - 28-05-2009, 08:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Jurnalul unei fete pierdute in amintiri Hinata-san 3 3.019 13-10-2013, 12:26 AM
Ultimul răspuns: Mathilde
  Demon si inger DanteObs3ssion 1 2.155 30-06-2013, 03:52 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  [Yaoi] Inger cazut.. Rissu. 2 2.277 19-08-2012, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  [Naruto] Prinsa intre doua iubiri (sasusaku ) natynaty 2 2.922 11-07-2012, 12:52 PM
Ultimul răspuns: NiceBlueExorcisist
  A doua viata yoana__iloveanime 4 3.081 22-04-2012, 02:18 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Inger fara aripi Kyandi. 2 2.230 31-03-2012, 10:32 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Demonul devine inger ohaio_angel 5 3.114 08-03-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  Două inimi bat ca una. SnowFlake. 3 2.159 26-12-2011, 07:11 PM
Ultimul răspuns: Diz
  Doua sute sapte Cherie 8 4.796 28-11-2011, 09:51 PM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  Viata unei fete ninja ~~~KiOko kimy~~~ 15 8.934 23-10-2011, 07:45 PM
Ultimul răspuns: FuckEverything


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)