Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] I'm not only your drug +14 (ItaSasu, SasuNaru)

#18
Omg, cat de mult am intarziat:'(. Sincerele mele scuze, am fost cam lenesa in ultimu' timp si am tot zis ca o sa citesc. Ai postat capitolele foarte rapid, de as avea si eu determinarea ta.
Au fost niste capitole frumoase. Sasuke si Naruto confuzi si indragotiti, ai mai bagat si niste personaje feminine, Naruto merge dupa bruneet, totul e bine in lume:)). Marimea fiecarui capitol a fost in regula, insa mi s-a parut ca ai descriu putin cam mult. Sau poate am senzatia asta din cauza faptului ca e tarziu si mi-e somn. Puteai sa iti dai mai mult silinta la dialog, ar fi iesit mai interesant. Povestea in sine decurge lent, iar partile in care cei doi sunt impreuna sunt adorabile si imprevizibile. Sper ca pe viitor sa povestesti mai multe intr-un capitol, ca altfel ma omoara suspansul. Adica pana acum povestea este destul de banala, dar nu aveai unde sa bagi atata intriga, sunt abia 6 capitole. Dar abia astept sa vad ce se intampla mai departe, dificultatile peste care vor trece sau nu. Te rog anunta`ma si data viitoare cand pui nextu' si bafta multa la scrierea lui.
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.




Răspunsuri în acest subiect
RE: I'm not only your drug +14 ( ItaSasu, SasuNaru) - de Ayumi Michaelis - 09-09-2012, 01:52 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  You are my drug ..[ + 18 ] Ҝa-вοοm!™ 13 8.077 25-09-2011, 10:42 AM
Ultimul răspuns: ^Light~In~The~Dark^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)