Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You are my drug ..[ + 18 ]

#11
Ohayoooo!!! Lume!!! Manu a revenit inapoi pe mapamond!!! Deajuns ca prea multa cola strica la creieras :"> Deci vreau sa te felicit ca esti a doua care l-a transformat pe saracutul Naruto in fata si a facut un fic cu el. Felicitas pentru aceasta. Ai mici chicite prin capitole, cum ar fi greseli de tastare - cine vorbeste :-" - o usoara grabire a actiuni, dar aia se va repedia, asa-i? ;;)

Astept nextul ^.6
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#12
[center]
Sorry de intarziere , da` scoala asta -.-" , aproape ca era sa`mi perd un deget in ora de fizica asa ca multumiti`va cu ce aveti fratilor . ^3^

Chapter 4

Dimineata urmatoare ma trezesc cu o expresie ciudata pe fata, cu un sentiment ciudat pe care niciodata nu l-am mai avut. Un presentiment imi spune ca aceasta zii va fii foarte neasteptata, plina de surprise cat vezi cu ochiul , dar … nu ma incred in presentiment, niciodata nu am crezut. Cand se va intampla atunci se va intampla si gata!
Ma ridic lenesa din pat, imi imbrac vesnica uniforma de lucru si cobor scarile pentru a incepe sa-mi fac treaba.
O moleseala de zile mari ma cuprinse, iar eu mergeam de parca cine stie de cat alcool am avut parte. In aproximativ doua ore termin de curatat sase camera, una singura ramanand si anume … mansarda.
Cand vroiam sa urc sa o curat, Itachi ma anunta ca este ora micului dejun. Acum chiar ca mi se pare extreme de ciudat, dar Itachi e calm? Cum asa?
I-a administrat careva o doze de calmante, sau l-a Calmat paznicul casei cu o palma. Ma indrept catre bucatarie. Un cascat se strecura printer buzele mele, ceea ce ii sperie pe angajsati, deoarece ei ma stiau ca pe o fata zvelta si plina de energie, acum eu ma miscam precum o marioneta si vorbeam cu jumatate de gura.
Le spun sa isi vada de treaba si ma asez cumintica pe scaun. Misc lingurita catre gura mea cde parca era un avion. “ Nati, deschide gura, ca vine avionasul!” Cand vroiam sa las lingura jos Itachi ma atinse prieteneste pe umar si imi spuse :
- Nati, asculta-ma . Nu te simti bine? E gresit ceva? Daca da, urca te rog sus in camera ta sa-ti mai vii in simtri. Nu-ti face griji de tura, te scap eu de ea.
Vai da mare mai e gradina Domnului. Si pe asta ce l-a apucat? A fost rapit de extraterestri? Ma dezmeticesc din gandurile mele nebunesti si ii multumesc dupa care ma ridic de pe scaun si urc scarile. Cu chiu cu vai ajung pana la dormitor, eu trantindu-ma in pat si lasandu-ma inbiata de parfumul cearsafurilor proaspat spalate. Inchid ochii si il vad pe Sas`ke.
De ce el? E atat de frumos. Blandetea I se citeste in ochii sai blajini, are un abdomen de mama-mia si este atat de destept. Insa .. intr-o buna zii ma va ademeni pana la el in dormitor si voi avea alaturi de el parte la o seara amoroasa si plina de nabadai, dar cand crapa de zi, el ma va da la o parte din asternuturi, eu fiind inlocuita de o alta fata care ii cade in mrejele sale greu de evitat si mai greu de scapat din ele.
O lacrima mi se prelinse pe obraz, dand semn ca tristetea puse stapanire pe mine. Nu o sa ma interesez de Sasuke, asta e o promisiune.
Voi ramane in veci vecilor o menajera decent pana la vreo optzeci de ani cand voi umbla in carje. Imi sterg lacrima dupa care incerc sa-mi fac ordine in minte sa-mi pun gandurile intr-o cutiuta pentru a le tine departe, macar pana adorm. Imi cufund mintea si trupul intr-un somn linistitor, astfel gasindu-mi pacea interioara, relaxandu-ma atat fizic si psihic.
Cand ma trezesc era deja ora 15:20.
Ma ridic din pat si o zbughesc pe usa afara, bacteria mea incarcandu-se cu un sfert din ceea ce eram eu odata. Imi iau sculele si urc la mansard pentru a-mi termina treaba, sa am constiinta impacata, caci urasc sa stiu mereu ca mai am ceva de facut. Urc si deschid usa, neinteresandu-ma daca e cineva in camera sau nu. Eh, ita surpriza. Sasuke statea in pat si citea … la bustul gol! Hmm, da` parca ar fi la vreo sedinta de modeling. Rosesc toata la fata si vreau sa inched usa, dar Sasuke se ridica din pat si ma prinse de incheietura maini. Imi spuse s alas sculele jos sis a ma linistesc putin. Sa ma linistesc?
Sunt la un pas sa pic la tine in pat cumetre , si tu imi spui sa ma linistesc? Imi trag mana si incerc sa ies din camera sis a i`o trantesc in nas insa el ma prinse in brate, simtindu`I abdomenul.Iniima imi batea asemeni unui ritm dintr-un ritual indial in timp ce decapita vreun condamnat. Brunetul chicoti si imi sopti :

- Nati, eu nu vreau defel sa te violez sau ceva de genul, eu te vreau doar aproape de mine, sa te protejez… Lasa`ma sa te iubesc cum stiu eu mai bine.

Cand isi termina vorbele, pe care le spuse intr-o maniera atat de suava si blanda, ca nici nu imi mai era teama, dupa care ma musca de labul urechii, facandu-ma sa gem infundat de durere. Presimteam ca aeasta zii va fii linistita si totusi, va avea nabadai… Trebuie sa imi ascult inima cand am astfel de viziuni. Asta mi`e rasplata. Dupa ce termina de muscat lobul ma saruta dulce pe buze, intr-un mod cu totul s cu totul anormal, in modul bun. Acesta sarut era atat de senzual , atat de magic …
Tanarul isi infiltra limba in gura mea, ivitand`o pe a mea la joaca, ele incepand sa se maseze cu frenezie. Simteam mii de fiori strabatandu`mi sina spinari in timp ce el imi mangaia delicat spatele , incercand sa`mi dea camasa jos, dar fara folos. El ma lipi de perete,obligandu`ma sa`mi incolacesc picioarele de talia lui, el fiind doar la bustul gol si intr`o pereche de blugi rupti.

Sarutul nostru se adancea din ce in ce mai tare, devenind din ce in ce mai romantic … si pervers. El cobori sarutul , incepand sa`mi saruta gatul, buzele sale provocandu`mi furncaturi, muscandu`mi usor pielea si trecandu`si limba peste acele locuri. Un geamat scurt de placer se strecura printre buzele mele, Sasuke auzindu`l si chicotind la auzul sau, sem ca muncise mult pentru a`l obtine. Doamne, de ce am oftat. Acum ii dau satisfactie? Ce s`a intamplat cu generatia aceasta a fetelor? S`a transformat doar in pitzipoance …
Unii sunt ciudat de prosti, unele sunt caudate de pitzipoance, dare nu sunt ciudat de … simpla. Si atunci , de ce lumea alege sa fie atrasi de tipul asta de personalitate. El ma ridica in brate si ma tranti in pat, desfacandu`mi trei nasturi de la camasa, lasandu`mi la iveala sanii mei tinuti in frau de catre sutienul meu. El se lasa deasupra mea iar eu imi pun mainile, gadilandu`I abdomenul bine lucrat, el gemand de placere.
Imi dadu camasa jos apoi imi dadu si sutienul, acu sanii mei stand sub nasul sau. Se ridica In genunchi si se bucura putin de privelistea oferita de mine, dupa care se napusti asupra sfarcurilor mele, asemeni unei fiare salbatice flamande. Imi rotea si invartea sfarcul intr`un mod atat de suav, gemetele mele erau din ce in ce mai puternice, Sasuke zambind si distrandu`se in continuare cu sanii mei. Vazand cum este atmosfera, imi aduc aminte de lucrurile spuse de mine azi-dimineata, ca nu ma voi lasa purtata de chemarile sale, eu incet incet incepand sa fac parte din haremul sau.
In acel moment il dau la o parte si ma ridic speriata din pat si imi iau sutienul si camas ape mine, zbughind`o afar ape usa, frica punand man ape mine, eu neputand nici macar sa ma uit in spate. Un tremor imi cuprinse inchieieturile maini, mai ceva cand era sa fiu violate de Kiba. Insa .. totusi exista o diferenta.
Pentru Kiba simteam ura , dispret , sila ! Dar , pentru Sasuke simt atractie , iubire , placere nemarginita, nu exista cuvinte care sa exprime ce simt pentru el, pot sa zic doar ca il ador intens.Numai cand ma gandesc la el uncuvant imi apare in minte: “ Capcana dragostei. “ Ei bine , sunt doua … Dar se intelege cevreau sa spun, pun pariu ca nici numele nu mi`l mai stiu dupa toata aceasta mascarada din acel loc sacru , numit mansarda,camera lui Sasuke.

Deci se pare ca el vroia … Oare ma priveste ca pe o parasuta? Pe mine , o fata menajera care se straduieste sa para cat mai decent, ceea ce si sunt. Dar , el spunea : “ Lasa`ma sa te iubesc cum situ eu mai bine … “ Deci ? Ma iubeste ? El , pe mine ?
Imposibil … dar adevarat. Asadar, temutul Yakuza , Sasuke Uchiha supranumit prin zona drept aristrocratul macabru , se indragosti de mine , si eu de el. Pai, spre deosebire de mine, el si`a afisat sentimentele fata de mine prin cateva cuvinte si fapte, dare eu ? Eu stau si spal podeaua pe care omurdareste Itachi de noroiul nesnic de pe talpa papucului sau. Ma uit la orologiu si observ ca este ora 18:01. Cobor scarile catre sala de mese si ma pregatesc de festinul din aceatsa noapte , caci … ethnic vorbind , sunt flamanda ca un lup . Picioarele mele gingase pasesc zvelte pe scari, pana cand ma impiedic si cad pe podea , eu alfandu`ma la a treia treapta. Impiedicat`o !
Dar .. Hei ! Macar nu a venit din nou Sasuke sa ma prinda sau ceva de genu`. Cand vroiam sa ma ridic o umbra imi trecea prin fata. Imi ridic privirea si observ o siluata de barbat . Ce , Sas`ke ? Cand ma uit mai atent observ un baiat blond, cu parul lung pana la omoplati prins intr`o coada de cal,care imi intinse mana sa ma ajute sa ma ridic. Cand ma uit in ochii lui ma pierd in marea de smaralde intruchipata in culoarea de albastru profund purtata de ochii sai. Picioarele mi se inmoaie cand il vad zambind , un adevarat cavaler. El se prezenta politicos spunand ca il cheama Deidara Ryoushi , are nouasprezece ani si este un prieten vechi de`a lui Sas`ke.Ma prezint si eu la randul meu. “ Nati … Ce nume frumos .” Dumnezeule , m`a complimentat …
Rosesc in obraji ca o calugarita acesta chicotind si cerandu`si scuze pentru ca m`a facut sa ma stanjenesc , invitandu`ma astfel sa iau masa alaturi de el in bufetul aristocrat. Pai … la prima vedere nu imi pare deloc pervers, un tip de treaba , cu picioarele pe pamant si restul … vom descoperi pe durata acestei noptii frumoase si linistite, supravegheata de sus de catre astre.

Sorry daca e scurt capitolu` >:) ! [/center]
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

#13
hellooooo

Imi cer scuze ca am aparut cam tarziu, dar scoala imi ocupa mult timp... de fapt mai mult drumul decat orele... Ai greseli de ortografie, cel putin patru, de multe ori uitai sa dai space si dadeai prea tarziu, si arata ceva de genul : "maim ult", e un exemplu de la mine, ca le-am uitat pe ale tale... dare, a fost de doua ori, cred ca ai pus acel "e" in greseala, pentru ca nu era supt de la alt cuvant. A aparut Deidara ? Ma bucur...

:bye:

#14
Bunaaa!
In sfarsit apuc si eu sa-ti citesc unul dintre ficuri....
Deci,acum critica !>:)
Dialogul:E la locul lui.
Descrierea :Aici mai ai de lucrat.Dar e ok!
Si ai si destule greseli de ortografie dar se intelege si oricine poate gresii.
Spor la scris ! Sa-mi zici cand pui nextul!(neaparat ca m-ai facut curioasa!)Ja ne! :bye:
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] I'm not only your drug +14 (ItaSasu, SasuNaru) Erina Ozaki 25 16.526 19-01-2013, 04:48 PM
Ultimul răspuns: Ayumi Michaelis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)