Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You are my drug ..[ + 18 ]

#1
Buna tuturor . Am scris si eu un fic .. cuplul principal este Naruto si sasuke si nu va speriati nu e yaoi :hot:. Aici Naruto e fata si o ceama Nati Uzumaki . Macar e o imbunatatire , nu ? :))

Chapter I
O noua viata incepe …

Mii de picuri se napustesc asupra pamantului, norii varsandu-si amarul pe acest oras. Em … Se pare ca si orasul meu natal plange la plecarea mea. De cand ma stiu am ramas orfana si am trait cu bunica pana la doisprezece ani in acest oras , dar cand am implinit treisprezece ani ea si`a dat ultima suflare cu speranta ca voi realize ceva in viata. Acum ca voi implini nouasprezece ani , va trebui sa imi iau la revedere de la toate aceste amintiri placate de care nu ma pot despartii , dar o sa zic cu demnitate “ Pa, pa ! “ la multe alte lucruri si persoane la care nici nu le pot pomeni numele ca deja imi vine sa vars.
Imi pregatesc valiza cu toate cele si cobor pe scari asteptand taxi-ul care urma sa ma poarte departe de orasul acesta . O lacrima se prelinse pe obrazul meu fin .. O lacrima care nu prea isi avea rostul . De ce plang ? Macar o sa am o slujba , nu o sa fiu pe strazi practicand cine stie ce tehnici de supravietuire mai putin ortodoxe. Nici nu vreau sa ma gandesc… Dupa tot ce mi s-a intamplat cu Kiba nu mai vreau nimic de genul asta! Idiotul aproape ca ma violase daca nu aparea Shino alaturi de Shikamaru si Juugo, care il batusera mar. Am ajuns ssa ii iubesc ca pe niste fratii. Acum ma despart de ei… Aici va ramane o parte din sufletul meu, pe care nu cred ca o s-o mai recuperez, sau cine stie … Nu ! Revino-ti Nati, ca poate adormi iarasi cu ochii deschisi si ratezi taxi-ul. Vad cum doua faruri lumineaza soseaua intunecata.

Masina opri iar eu ma urc in ea. Ah, ma astepta un drum lung. Inchid ochii si ma relaxez. Cred ca si am adormit putintel , dar nu de tot ca nu cumva soferul sa fie vreun psihopat sau cine stie ce pedofil. Mai inched o data ochii dar linistea mea este perturbata de un claxon, care se pare ca se auzea din spatele masini. In spatele nostru se afla o masina luxoasa, din care rasuna muzica, in care se afla un baiat aratos, cu ochii de culoarea onixului iar parul era de culoarea frumoasa a unei nopti intunecate si racoroase. Tanarul era acompaniat de mai multe domnisoare , toate imbricate sumar, de imi venea sa vars. Mereu am urat acest tip de imbracaminte. Ma intorc in fata deja deranjata de imaginea din spatele meu. Dupa inca vreo zece minute ajung in orasul Tsuki , unde se spune ca Yakuza e cel mai active, dar asta nu ma sperie deloc.
Ajung in fata unei case mari, foarte bine dotata , daca ma intelegeti. Cobor sfioasa din masina si intru in casa . Si ca sa nu va mai tin in suspans… voi fii menajera aici. Sincera sa fiu, ar trebui sa fiu recunoscatoare celui care m-a angajat. M-a salvat de la ani de prostitutie si multe alte lucruri penibile care coboara latura femeiasca la norme mici si foarte rusinoase. Intru in casa ..
Interiorul era mult mai frumos decat exteriorul . Toate incaperile se scaldau in lux si stralucire. De mine se apropie un tanar , cu vreo doi sau trei ani mai mare ca mine , cu ochii caprui si parul lung si negru prins intre o coada de cal.

- Buna ! Tu trebuie sa fii noua menajera. Ma numesc Uchiha Itachi si sunt seful personalului. Vestiarul menajerelor se afla la subsol iar uniforma ta se afla in dulapul numarul sapte . Vei incepe programul peste cincisprezece minute.O zii buna , spuse acesta repezit si pleca avand o multime de lucruri pe cap.

Eh , sa incep. Cobor scarile catre vestiare. Imi imbrac uniforma si merg la munca. Car dupa mine un ditamai aspirator si un carucior plin cu ustensile de curatat. O sa fac fiecare coltisor din casa sa luceasca de curatenie. Nati Uzumaki e fata harnica ! Curat fiecare camera pana ajung la mansarda. Intru in ultima camera, aceea fiind si cea mai luxoasa dintre toate. Cred ca apartinea stapanului casei. Ma intreb cum e el .. sau ea. Dup ace termin pana la ultimul detaliu cobor in graba scarile. Deodata aud niste ciocanituri in usa. Itachi urla la mine sa deschid usa , el fiind nervos de la toate problemele create de restul angajatilor. Deschid usa si dau de individual din spatele taxi-ului , acompaniat de tata asta doar de doua domnisoare . Una avea parul roz ca floarea de cires iar ochii ii erau verzi precum iarba proaspata , iar cealalta avea parul blond , lung , prins intr-o coada , ochii ei fiind albastri. Uau , cineva sa aduca cartea recordurilor cred ca am gasit niste fufe mai mari decat Paris Hilton. Baiatu` chicoti , iar eu ma trag din calea lor sa circule linistiti . Afara era pe inserate. Eu cascam din cinci in cinci minute , coplesita de la toata aceasta munca. Din mansarda se auzeau numai gemete si zguduituri. Ehehe, deci vad ca au parte de actiune aia trei. Nesimtiti , dupa ce m-am chinuit sa fac ordine asta mi-e rasplata.
De mine se apropie pletosu` care imi oferi o cheie , facandu-mi semn pe unde s-o iau sa ajung la camera mea. Dau din cap aprobator deoarece nu mai puteam scoate nici un cuvant pe gura de oboseala. Ma ridic de pe scaunul in care am motait si ma indrept tafnoasa catre dormitor. Gemetele din mansarda au incetat , surprinzator, prin casa domnea o stare de liniste si pace. Se pare ca si casa s-a oboist de la atata treaba. Ajung intr-un sfarsit in camera , deschid usa si ma arunc in pat , fara sa ma intereseze ca eram inca in uniforma de lucru. Imi era prea somn sa imi pese de orice. Pleoapele mele se inchisera instantaneu ssi imi cufund mintea si corpul intr-un somn domnesc si bine meritat .

Gome daca e scurt :sry: , dar am fost presata de timp . >.<" . Nextu` va fii mai lung . ^^.

Z`bye ! :bye:
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

#2
hellooo
Un nou fic ? Ce intrebare prosteasca... Da, un nou fic. Un cuplu original, dar ar fi frumos daca ai pune o poza cu Naruto varianta feminina, Nati, am vazut poze, chiar multe, care se potrivesc foarte bine. Descrierea... nu ai povestit sentimentele foarte bine cand era cat pe ce sa fie violata, cand la vazut pe Sasuke ( Daca este el... dar sunt sigura ca este brunetul ) . Dialogul... putin. Ideea... imi aminteste de Focul iubirii... dar nu este chiar atat de asemanator, doar faza cu menajera. Abia astept capitolul urmator, next-ul...
:bye:

#3
Frumos>:)! Astept nextu. sa fie cum imi place mie =]]]
Plangi in umbra si zambeste in lumina victorie

#4
Heya dears ! ^^ A sosit capitolul 2 ! m-a pleznit asa dintr-o data inspiratiunea =)) . Asta e ... ^.^Spor la citit si pareri, va rog . :o3

Chapter II
Iluzie sau adevar ?

Cand ma trezesc ad mii de bocanituri in usa mea. Dumnezeule ! Deschid usa si il vad pe bezmeticul de Itachi alarmat, si strangea in mana o mingiuta pentru ca stresul lui sa se risipeasca. Uau , frate, daca chiar asa nervii ai du-te la psihiatrie ca si medicii de acolo s-ar speria de tine. Deodata incepu sa urle la mine ca am intarziat cinci minute si ca din cauza mea tot sistemul e compromise. Mai continua cu bolboroselile pana ii trag o palma de ii intorc falca de la loc . Da` mai potoleste-te cumetre ca imediat faci stop cardiac, nu ca m-as supara… Cobor si iau unstensilele de curatat. Cand vroiam sa intru in prima camera , fata cu parul roz de ieri iesi din camera si incepu sa imi reproseze :

- Fatuca , iti zic acum si o sa iti mai zic. Curata camerele calumea, ca zici ca o fost cocina aici. Cocina de porci !
In timp ce imi reprosa intr-un mod foarte urat tot mima miscari cu mainile de parca vroia sa imi traga o palma sau o alta lovitura. Em .. Si daca nu stia , cuvantul < fatuca> nu se mai foloseste din anii `50. Imi mai reprosa o data aceleasi cuvinte doar ca in alta ordina sic and vroia sa o faca a treia oara se auzi un zgomot de pistol , si picaturi de sange mi.au atins obrazul, insa uniforma a ramas curata. Ma uit la rozalie si o zaresc cum gemea de durere si cerea ajutor, dar nu ma puteam misca, am ramas stana de piatra. Un sentiment ciudat de vina imi strapunge sufletul ca un cutit imens de bucatarie infipt pe la spate. Mainile si degetele mele tremurau in timp ce bataile tinerei se miscorau treptat, pana cand ce ii se opri inima. Cineva ma batu pe umar prieteneste si imi spuse :
- Trebuia sa stie ca cuvantul acela e demodat de mult timp, nu`i asa ? imi soptise cineva .
Mi se parea o voce masculine, suava , eleganta. Imi intorc putin capul si il zaresc pe brunetul acompaniat de fete , doar ca de data asta era singur. Imi misca ecusonul pe care scria numele meu dupa care se prezenta si el , spunand ca il cheama Uchiha Sasuke.
Isi ceru scuze si pentru acest eveniment neplacut, dupa care chema mai multi oameni sa ia cadavrul fetei si pleca. Ei , chiar daca teama mi se risipi putin , tremurul nu se potoli. Acesta deveni din ce in ce mai nebun. Imi reamintesc care este treaba mea aici si ma pun pe treaba. Curatam fiecare camera coltisor cu coltisor, dar nu cu acelasi spor ca ieri. Acel sentiment pe care il aveam cand am intrat in casa … Un oftat si un zambet.Ce combinative fatala. Continui treaba pana ajung din nou la mansard. Deschid fara sfiala usa si dau de Sas`ke cum isi dadea tricoul jos. Ou mama mia ! Ce abdomen bine lucrat. Cred ca o sa lesin. Imi plec privirea ca sa imi acopar roseala din obraji dupa care imi cer scuze. Tanarul chicoti si imi spuse ca aczi nu va trebui sa fac curatenie in apartamentul lui. Plec cu privirea plecata de rusine si cobor sa iau masa alaturi de restul angajatilor. Ma asez cuminte pe scaun si incep sa mananc tot ce prind in mana, nepasandu-mi de foametea celorlalti.Stomacul meu plangea de foame , dar acum o sa ii readuc fericirea de odinioara. Pe cand ma ridic sa ma duc de la masa il aud pe Itachi cum vorbea despre un nou angajat, care va veni in astazi la ora 13:50 , adica peste circa douazeci de minute. Bine, sper sa fie de treaba, sa nu fie ca toti cei de aici, narcisiti.
Imi dau ochii peste cap si imi continui drumul, pana cand aud cum bate cineva de la usa de la intrare. Cred ca este angajatul cel nou. Deschid usa si raman gura casca cand il vad pe Kiba. El ? De ce el ? De ce nu altcineva ? Fac cativa pasi in spate, teama mea revenind si fiorii la fel.
-Salut vulpito, ti-a fost dor de mine? Intreba acesta zambind ca un bezmetic.
Continui sa merg pana ma trantesc de Itachi, care ma impinse din calea lui si ilsaluta politicos cu Kiba, in comparative cu primirea mea… Urc rapid in camera si ii scot Mp3 –ul din geanta. Ascult o melodie vesela , sa uit de aceasta < escapada> . Dupa vreo jumatate de ora , inched ochii si incerc sa dorm putin, cu mp3-ul in mana , oprit.
Cand ma trezesc ca afara este deja noapte. Ma uit alarmata la orologiu care arata ca este ora 20:56 de minute. Em , macar bine ca nu am intarziat iarasi la ceva sis a ma trezesc iarasi cu nebunu` ala la usa. Ma ridic zvelta ca o caprioara din pat si merg sa ma plimb prin casa, sa vad daca totul e in ordine. Cand trec pe langa bucatarie cineva ma prinse de mana si imi astupa gura, tragandu-ma in umbra. Ma zbat din toate puterile dar era cineva puternic. Aud un chicotit pe care il recunosc imediat. Imi intorc privirea si il vad pe desfranatu` de Kiba cum incerca din nous a ma violeze. Sufletul meu era impietrit in fata acestui monstru care are rautate in inima fara limita. Tremuram, plangeam si ma simteam de parca vroiam sa mor. Acesta incepu sa ma mangaie si imi astupa buzele cu un sarut brutal, scos direct din infern, tipic lui. Am auzit multe fete cum se plangeau ca au fost victimele acestui < Jack spintecatorul > . Printre victime sa afla si o veche prietena de a mea hinata , care acum poarta in pantece un copil.

Rup sarutul si il scuip pe fata si urlu la el , sa ma lase in pace. Urlu ca o disperata dupa ajutor, dar nimeni nu e in casa. Pe Itachi il durea undeva de angajatii lui … Imi dadu camasa jos si raman doar in sutienul meu negru care imi tinea sanii in frau. Kiba se desfata o vreme cu privelistea dupa care incerca sa-l dea sip e acela jos. Ma zbat ca o gazela prinsa in coltii fiarei. Urlu ca o disperata ajutor , cu speranta ca cineva ma va ajuta sa nu cad prada acestei pedofilii .
- Ajutor ! Ajutor ! urlu eu cu ardoare si cu vocea tremuranda.
Cand se pregatii sa ma pupe din nou o picatura de sange se prelingea pe pieptul meu. Curgea de pe .. Kiba. Imi iau camasa rapid si ma trag de langa el. Ma uit prind jur dar cineva ma imbratisa cald si fin . Ma simteam .. in siguranta. Ma uit in spate si il vad pe Adonis cu pistolul in mana cu o privire calma si totusi nervoasa. Imi sopti la ureche daca sunt bine. Eu dau din cap , nefiind in stare sa mai scot un cuvintel . Sasuke chicoti si ma conduse in camera. Cand deschid usa vreu s ail sarut pe obraz drept rasplata dar acesta isi intoarse capul si il sarut pe buze. Rup timida sarutul si rosesc in obraji ca racul , acesta chicotind , din nou !
Dar ce dulce chicoteste ! Imi ura noapte buna, iar eu ii intorc vorbele. Inchid usa si ma trantesc in pat, cu un zambet imens pe buze. Doamne, ce sarut ! Are buzele atat de fine si carnoase !
Rai pe pamant ! Taci Nati, el e un Yakuza , asa ca abtine-te ! Dar daca nu vreau ? Of , ma cert din nou cu insser me ! Cred ca o iau razna. Sper sa nu ajung ca Itachi , vai ! Inchid ochii si incerc sa ma culc. Sufletul meu era mai fericit ca niciodata , iar inima imi batea cu putere. Asta a fost o iluzie ? Oare ma voi trezi din nou in orasul meu natal ? Sau .. poate fii adevarat? Uf .. Nati, culca-te ca cine stie ce prostii mai scoti pe gura. Ei , cu asta sunt de accord.

Poze [ cu intarziere :)) ]
Nati Uzumaki - http://i167.photobucket.com/albums/u158/...uto468.jpg

Sasuke Uchiha - http://2.bp.blogspot.com/-c2O9S7T-3Ug/Tc...irei18.jpg

Kiba - http://images4.fanpop.com/image/photos/1...34-528.jpg

hinata , victima de-a lui Kiba - http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9G...Pc06um6yKh

Melodia ascultata de Nati :
http://www.youtube.com/watch?v=zIRW_elc-rY&ob=av2e

That`s all friends! ^^
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

#5
hellooooo

Ce repede a venit capitolullllllll.... A fost foarte frumos, chiar m-a prins bine in priza. Nu am observat greseli, dar daca sunt, am o scuza, nu m-am uitat dupa ele, ca nici nu prea mi-a pasat. Descrierea a fosu buna, dar nu ai spus, din nou, prea multe de sentimentele ce le poarta pentru Kiba: ura, degust, frica... te-ai limitat la cateva cuvinte. Dialogul a fost, ideea ti-am spus, actiunea este lenta. Dar dupa ce a venit Kiba ea a dormit, de la 13:30, cu tot respectul, cum sa dormi atata si nimeni sa nu-ti spuna nimic. Capitolul mi-a placut, una peste alta.

:bye:

#6
Daaaa ai adus nextu >:) ! Misto exact cum place la eu <3
Plangi in umbra si zambeste in lumina victorie

#7
hey ...in sfarsit am ajuns si eu pe aici cu comentariile mele ;;)... Pai ..ai idei destul de originale ... toate sunt mai mult sau mai putin violente ..insa au o tenta de mister ceea ce prinde bine .. totusi ..ar fi ok daca te-ai exprima mai limpede, incearca sa nu te grabesti sa scrii...pentru ca daca fortezi ideeile nu o sa mai iasa ceea ce trebuie sa iasa ...anyway ... tot ce pot sa mai spun este ca mi-a placut ce am citit pana acum .. sunt insetata de sange ..ce pot sa spun ;) ...spor la next ;)

S is for the simplety
E is for the extazy
X is just a mark to spot
'Cause that's the one you really want!



That's what i'm talking about! : :X:X:X

[Imagine: 190109.jpg]

To be passionate about yaoi is not a crime !


#8
Scuzati de intarziere , but inspiration can`t be found . xD In final am gasit`o . \:D/ Lectura placuta dears ! ^^

Chapter 3
Hallowenul , ocazia recuperari lui Itachi.

Ma trezesc cu chiu cu vai din pat, dupa care merg sa ma spal pe dinti si sa ma dezmeticesc din somn. ciudat... Itachi nu mai bate la usa noastra ca un bezmetic. Bizar. Ce s-o fii intamplat? Nu ca mi-ar fii pasa, dar m-am obisnuit cu prezenta lui de < Don Juan > pe aici , in mintea lui gandindu`se ca el ar fii Boss-ul casei nu Sasuke.. si ca tot fii vorba de el. Ah, seara trecuta, ce sarut! Nebunie , nebunie totala si curata! Este Rai!
A fost atat de pasional, inima imi batea cum nu a mai batut niciodata! Dar, uneori ma gandesc ca tot acest lucru a fost doar o festa a imaginatiei mele nebune pentru a ma face sa sufar, cat colo il vedeam cu o fufa practicand < gimnastica pe orizontala > . Heh, dar sa nu trag concluzii, daca nu ar fii fost adevarat nu as fii simtit toate aceste sentimente care imi navalesc cu entuziasm sufletul. Ce incurcatura,cumetre!

Calmeaza-te Nati, daca nu cumva vrei sa mergi la un top-show sa faci publice tuturor toate simtirile tale si sa dai sfaturi in relatii. Da` cum sa nu! Imi iau uniforma si cobor scarile, atmosfera simtindu-se din ce in ce mai ciudata, ceva lipsea, lipsea.. Itachi. In locul lui aparu un domn cu parul gri spre alb, cu un plasture la ochiul drept si cu o masca chirurgicala pe fata. Uu, pe asta de unde l-au gasit? La chirurgie plastica? Acesta se apropie de mine si se prezenta , spunand ca il cheama Hatake Kakashi si ca va fii noul sef de personal. Stau si ma holb o fractiune de secunda lla el dupa care il las cu ochii in soare. Acesta pleca sa se cunoasca cu restul personalului, pana cand eu mergeam in fata si nu ma uitam pe unde merg, ca o naluca. Ma trantesc de ceva, mai bine zis de cineva. Acel cineva era Sasuke, care se uita bland la mine si ma intreba ce s-a intamplat. Eu inghit in sec si ii raspund ca era vorba despre Itachi.

- Am facut schimb de angajati cu un alt partener de al meu din Yakuza si daca Kakashi va rezista de aici schimbul va fii definitiv, spuse acesta in timp ce imi mangaia obrazul, trimitandu-mi fiorii.

Atunci fac un pas in spate el tresarind de la miscarea mea brusca si imi iau la revedere de la el spunand ca am treaba. Sas`ke chicotii jucaus dupa care imi facu cu mana. Ma indrept ca de obicei sa imi iau ustensilele de curatat pana cand vad o scena de violenta. Ma ascund dupa perete si privesc cu coada ochiului cum Kakashi palmuia o biata bucatareasa ca a intarziat cu facutul mancarii. Aceasta plangea si isi cerea scuze dar cu atat de mult o palmuia mai tare. doamne ce monstru! Un sentiment de sila si dispret incoltii in sufletelul meu fragil, dupa care izbutesc sa zic : < Domnu` Kakashi, lasati-o va rog in pace, a gresit si ea, asta e . O mai patim si noi , poate o veti pati si dumneavoastra . Corect ?
Nu izbutesc sa termin vorbele ca el striga <Eu nu gresesc niciodata!> dupa care o zbughi de acolo, si eu lafel, catre biata bucatareasa. O linistesc aplicand zambetul meu bland si calduros dupa care ma indrept catre camera de menajere. Toate angajatele erau mai in varsta decat mine. Desigur, toate sa plangeau cu ardoare asupra noului sef de personal, unele mai tinerele spuneau ca il vor inapoi pe Itachi, ca el era ma hot decat mascariciul de acum. Chicotesc usor la auzul acestor ofense catre < piratul > nou de aici.
Arunc o privire pe calendar si observ ca e data de treizeci si un octombrie, Hallowenul mai modern spus. Atunci in mintea mea rasare o idee plina de nazbatii si care isi asuma propiile riscuri dar avea si artea buna. Recuperarea lui Itachi.
- Heya , fiti atente. Deci , m-am gandit sa-l speriem pe Kakashi asa incat sa paraseasca casa. Ce ziceti ?
Toate menajerele au chicotic la auzul idei mele nebunesti spunandu-mi ca sunt copilaroasa, dain intr-un final au acceptat. Am decis ca o sa ii jucam o festa < fantomatica > psihopatului de pirat.
Multe din ele au legat ate de unele ucruri de pe dulap, intrucat cand Kakashi va trece pe acolo sa le trage. Sa incepem distractia. Una dintre fete observa pasii intrusului si la semnalul meu toate au tras firele, iar saracu` Kakashi s-a speriat de moarte, de a casut jos in fund. Hehe, victorie. Se tari pe jos pana ajunge la o masuta cu o lampa pe ea , care se balangani si ii cazu pe cap, spargandu-i craniul, sange incepand sa curga pe covorasul alb, pierzandu-si puritatea transformandu-se intr-o culoare misterioasa, criminala, ca sa zicem... Femeile au inceput sa tremure de frica caci au omorat un om, un barbat, dar eu raman calma , nu-mi perd cumpatul, dupa care ma indepartez de acea priveliste, deoarece imi cam provoca sila. Sincer, nu ma pasioneaza o imagine a unei persoane pe care abia o suport. Tot ceea ce pot sa zic este: < MultumescLui Dumnezeu ! > Merg alene pe coridorul intunecat pana cand aud o voce din spate , una masculina, subtila, eleganta :

- Hehe, se pare ca ti-ai facut propia victima, printeso. Poate vom deveni parteneri sau poate ceva mai mult...
Ma uit in spate si il vad pe Sasuke cum imi zambea smecher si se apropia de mine, intr-un ritm, parca il asteptam cu ardoare, imi tot repetam in gand sa se grabeasca. Pasesc in spate si dau de perete, icnind usor de durere cand mi-am lovit capul. Acesta isi sprijini o mana de perete si cu alta ma prinse de talie si incepu sa ma sarute nebuneste, infiltrandu-si limba in gura mea, limbile noastre masandusera.
Ce senzatie, doamne. Il prind cu mana de par si il trag, el icnind de putere. Cobori sarutul catre gatul meu, muscandu-ma deseori si trecandu-si limba peste zonele in care a lasat urma. Pana la urma vroia sa atinga usor zona mea in care nu patrunde lumina, si tresar putin, indepartandu-ma de el.

- Scuze daca te-am speriat. Itachi se va intoarce, planul tau a mers , spuse smecher si bland dupa care se ascunse in negura coridorului. aud cum bate cineva la usa si cand deschid usa vad ca e Itachi. ah, old friend. il imbratisez scurt si i-am spus ca ne-a fost dor de el. acesta chicoti si le chema pe restul menajerelor sa le salute. Hehe, ce dragut. Se pare ca o fata l-a sarutat pe itachi pe gurita, aceasta rosind. Oh , prima dragoste. O inteleg perfect. Poate o sa iau in considerare sfatul dat de insser me , de a participa la un top-show. macar asa urc pe scara sociala , corect? Dar, e Hallowenul. Sa sarbatorim. sa ne bucuram de aceasta noapte frumoasa ... si misterioasa..

________________________

That`s all friends^*x*^ . Sper ca v-a placut acest ... misterios :yes: ... capitol . :))

Poze :
Itachi : http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2010/0...na2025.jpg
Sasuke x Nati : http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9G...VZRkqRD3SQ
Sarutul lui Itachi : http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9G...roaTNsPGVR
Kakashi Hatake, sau Hatake Kakashi :-? :http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQeBf_AaIDU4DZ3Y-3O46utpF_ha3pPfN9jIRFjYjJeLFKwenIb0Q

Melodia capitolului :
http://www.youtube.com/watch?v=SmM0653YvXU&ob=av2e

Z`bye ! :bye:
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

#9
Hey...sosesc si eu cu intarziere...doar ti-am promis comm si ce fac aici? Mda...sunt cea mai mare uituca...in fine...acum cu acest fic despre kre imi tot povesteai tu knd erai la tara...imi place mult, nu-ti voi da o critica...stii k nu le am eu cu criticile :))...Ehh...in rest ideea mi se pare originala, cel putin eu nu am mai intalnit-o si pot spune ca imi place mult...ideea cu Naruto fata...:))) ador originalitatea si au un fel de a scrie kre ma amuza indiferent de situatie si ador asta...
Enough...cred ca ti-am spus destule...las criticile in mainile celor kre se pricep
Te pupacesc doolce si astept next:*:*>:D<

#10
hellooooo
Mi-a placut capitolul, dar... acel sarut, sarutul dintre ea si Sasuke putea fi lungit mult mai mult, putea sa fie mai... senzual. Dialogul a fost bun, nu am nimic de comentat la el, replicile sunt bune si puse unde trebuie. Actiunea s-a grabit putin, sa fim sincer, chiar s-a grabit, iar tu sa nu negi asta. Naratiunea este buna, de parca am spus vreodata ca este gresita... mint.... de doau ori.... dar incurca naratiunea subiectiva cu cea obiectiva... lasa asta. Astept next-ul cat de cat.

:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] I'm not only your drug +14 (ItaSasu, SasuNaru) Erina Ozaki 25 16.531 19-01-2013, 04:48 PM
Ultimul răspuns: Ayumi Michaelis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)