Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce personaj va place?
Ovidiu sau Dan
33.33%
4 33.33%
Madalin sau Alex
33.33%
4 33.33%
Mihai sau Victor
25.00%
3 25.00%
Altii
8.33%
1 8.33%
Total 12 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Yaoi] Furtuna numita "adolescenta" (+18)

#12
Capitolul 7




(MADALIN)

Eu nici macar nu indraznesc sa fac vreo miscare nelalocul ei cand sunt cu Alex. El se poarta de parca asa ar trebui sa fie. Nu mi-a spus ca ma place, dar prin tot ce a facut pentru mine reiese clar asta. La naiba! Il iubesc si eu, dar nu pot sa i-o zic in fata pana cand nu-mi spune si el. Pana la urma, daca am fi intr-o relatie, el e barbatul.
Ca de obicei vine si ma ia de la liceu. Coboara din masina, un Bugatti Veyron superb si-si coboara ochelarii de soare Versace pe varful nasului, apropo, nu e singura pereche pe care o are, din cate am numarat pana acum a schimbat vreo sapte perechi asemenea.
- Madaaaa. Spunea el prelungind ultima litera intr-un stil lenes. Nu ma imbratisezi? Intreaba el nonsalant.
- Cum sa nu. Alex, mi-a fost dor de tine. De fapt, ma gandeam la el pana in momentul ala, dar nu am vrut sa-i spun asta. Hai sa te i-au in brate. Ii zic in timp ce-l vad pe Heintz ca intra in curtea liceului vorbind la telefon. Mi-a placut si mie de baiatul asta, dar cand sunt cu Alex e altceva.
- Ti-am zis, nu-mi mai zice Alex, porecla mea e Axis. Ma ruga el. Ma obisnuisem sa-l strig Alex si era greu sa ma dezvat.
- Incerc, insa nu-ti promit nimic. Ii zambesc si intru in masina. Stau pe Mesteacanului. Ii spun dupa o pauza destul de lunga.
- Cine a zis ca te duc la tine. Masina e a mea si mergi unde zic eu. Chicotea el. Mai bine te duc la mine. Vreau sa fac un dus si dupa aia mai vedem noi. Poate iesim si noi in oras.
Buuun, chestia asta nu a sunat deloc indecent pentru urechile altcuiva, dar mie imi suna a hai-sa-mergem-la-o-intalnire. In plus, cum sa-l refuz pe Axis? Am dat din cap afirmativ si cand am coborat el si-a aprins o tigara, Dunhill Rosu. Nu m-a tentat niciodata sa fumez, dar il vad pe Alex ca trage asa de misto ca-mi vine sa-l pun sa ma invete. Va rade putin de mine, ca pana la clasa a X-a n-am bagat o tigara in gura, dar asta e. Cobor din masina in urma brunetului si cand ajung in hol el deja inchisese usa la baie. Ma uit curios la pachetul de tigari. Am auzit de la fumatorii din clasa ca vezi Doamne Dunhill Rosu sunt tigari tari. Pe masuta la Alex parca eram la magazinul din colt pentru ca erau insirate fel de fel de pachete, Dunhill Negru si Albastru, Sobranie Negru, unul Black Stone Cherry gol si un Kent 1 nedesfacut. Langa ele trona o tabachera din argint gravata. M-am dus mai aproape, scria Axis, normal. Incercam sa nu ma gandesc la faptul ca Alex al meu putea fi un Dorian Grey al secolului douazeci si unu.
Frumosul iese din baie si fac si eu dus, dupa care imi pun un prosop in jurul braului. A zis ca o sa-mi imprumute niste haine. L-am gasit desfacand alt pachet de Black Stone Cherry stand pe fotoliu.
- Dar nu le-ai terminat pe celelalte. Ii spun eu incercand sa-mi sterg parul cu un alt prosop.
- Si ce? Nu o sa raman niciodata fara tigari in casa. Imi raspundea el aprinzand tigara care scotea un fum dulce-acrisor ca de cirese bine coapte. Tusea discret din cand in cand si inspira adanc tot fumul. Hai sa te invat sa fumezi. Zicea el ca intr-o revelatie. Am un pachet mai de pizde asa, Kent 1. Am presimtit ca o sa iau un incepator sub aripa. Radea el. L-a desfacut si ma invatat cum sa o aprind, cum sa trag si sa scutur scrumul fara sa fi stins tigara. Am simtit ca ma inec, chiar daca Axis a zis ca probabil sunt unele din cele mai usoare tigari pe care le-a fumat vreodata. Am terminat vreo trei tigari "antrenandu-ma" si cand Alex a vazut ca incep sa ma prind singur s-a asezat in fata mea si mi-a sarutat cast buzele. Am fost putin socat, dar chiar vroiam sa ma sarute. M-a luat pe fotoliu dupa aia si am simtit ca limba lui duce o lupta cu a mea, bineinteles el invingea.

Ajuns acasa dau de George si Marian care sateau pe canapea. Casa mea e ca si casa lor, oricum, am sarit pe Marian care era doar in boxeri. El stia ca aveam apucaturi de gay de cand am fost in Germania, dar nu stia ca mie imi placuse mereu de el. Ne-am uitat la Saw VII, dar Cosmin ne-a intrerup. Cosmin se facuse cocalar de cand eu plecasem. Nu aveam nimic impotriva lui, dar imi facuse pana si oferte indecente. Mi-a zis ca-mi da bani daca-i sug p***. Doamne fereste! Parca eu nu am bani, s-au nu am cum sa fac rost de ei fara sa ma fute careva. A incercat sa ma violeze odata, dar Alex venise la mine sa ma duca le liceu si s-a oprit bestia aia.

(VICTOR)

M-am trezit in atelier pe betonul rece. Simteam ca spatele o sa mi se rupa in diverse locuri, dar eram fericit. Profesorul meu de sculptura era in pragul usii si se mira. In noaptea aia fugisem de la spital si sculptasem statuii chipul lui Ovidiu. Profu era probabil socat de "Arhanghelul Ovidiu". Chipul lui era singurul pe care nu puteam sa mi-l scot din gand si din inima. El a fost cel care m-a ascultat, m-a facut sa nu mai fiu singur, sa nu ma mai doar inima. Ma taiam pe ascuns si-mi acopeream zgarieturile cu bratari late, dar el m-a facut sa ma eliberez vorbind cu el. Nu am discutat cu nimeni asa cum am facut-o cu el. Profu m-a mustrat putin ca am fugit, dar nu m-a intrebat de ce am sculptat fata lui Ovidiu, doar m-a felicitat pentru finalizarea statuii. Mi-a pus tubul u medicamente pe pervaz si a plecat. Ma uitam mandru la opera mea, iar buzele senzuale i-au atras atentia. Gura mea era acum aproape de cea a sculpturii, am facut-o. Buzele mele s-au modelat dupa cele ale statuii. Nu-mi pasa daca-mi pierd mintile. Numai asa va fi al meu si nu al persoanei lui speciale. Mi s-au impaianjenit ochii cand l-am vazut pe domnul Radulescu in prag. Profu ii spusese probabil de starea mea de sanatate. Acum Ovidiu ma va considera nebun si ma va baga intr-un ospiciu probabil. M-a tras de incheietura si m-a strans in brate.
- Te rog, nu face asta. Soptea el sarutandu-mi crestetul.
- Numai asa poti sa fii al meu! Lacrimam eu.
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"



Răspunsuri în acest subiect
RE: Furtuna numita "adolescenta" (+18) - de Katsu - 23-08-2012, 01:54 PM
RE: Furtuna numita "adolescenta" (+18) - de Katsu - 06-09-2012, 12:24 PM
RE: Furtuna numita "adolescenta" (+18) - de Katsu - 05-10-2012, 11:33 AM
RE: Furtuna numita "adolescenta" (+18) - de Katsu - 26-11-2012, 09:20 PM
RE: Furtuna numita "adolescenta" (+18) - de YuneSugihara - 18-02-2013, 05:00 PM
RE: Furtuna numita "adolescenta" (+18) - de Katsu - 18-02-2013, 08:52 PM
RE: Furtuna numita "adolescenta" (+18) - de Katsu - 02-05-2013, 12:43 PM
RE: Furtuna numita "adolescenta" (+18) - de Katsu - 14-06-2013, 07:36 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cerneala ramane chiar si dupa furtuna.[+18] Anna 15 7.034 18-07-2011, 09:09 AM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Iubirea in adolescenta Ana 3 2.980 12-01-2011, 01:14 AM
Ultimul răspuns: Jasmine
  O adolescenta plina de distractii Ella06 6 3.961 08-05-2010, 10:48 PM
Ultimul răspuns: Lori.
  Furtuna celei de-a douazecea primaveri Ops! 7 4.347 02-05-2010, 05:39 PM
Ultimul răspuns: Ops!


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)