Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Mana stanga a diavolului

#29
Capitolul 17

Stateam pe punte si priveam orizontul, in timp ce Jessey facea ca si Leonardo DiCaprio in filmul Titanic. Il aud cum spune acea replica idioata, aproape facandu-ma sa rad, dar m-am abtinut in ultimul moment, fiindca se intoarse spre mine. Ii fac cu mana, iar castaniul cobori jos si veni spre mine, imbratisandu-ma, apoi ma privi direct in ochi, iar eu am putut sa vad, ca ochii sai albastri-cenusi, au inceput sa devina incet, un albastru de gheata, o culoare pe care o au ingeri sau cativa dintre ei. Doar cei care provin din ingeri decazuri, ce si-au lasat in ultima clipa, partea buna in Rai, divizandu-se, ca doua jumatati, imi aparura in minte, cuvintele de foc a lui Gana, un demon, ce a fost inger ca si mine.
- Nocte, imi aud numele rostit si clipesc de cateva ori, putand sa vad din nou ochii cenusi ai lui Jessey. S-a intamlat ceva? Esti foarte ingandurat, constata castaniul, iar eu am inghitit in sec, apoi am zambit cuceritor.
- Ce ar fi, ca in noaptea asta, sa fie ceva de vis? Il intreb la randul meu, privindu-l gales si dandu-i un mic sarut fugar pe buze. Ce spui? Il intreb, iar tanarul inrosi in obraji, facandu-ma sa ii zambesc impacitor.
- Nocte, mie imi este frica de durere, imi marturisi tanarul, iar eu am chicotit amuzat de nestinta lui si neglijenta mea.
Ii explic, ca Ingeri Cazuti, ca mine, nu fac niciodata dragoste sau sex fizic, cu fiintele umane, fiindca suntem prea puternice si cand ne abandonam placeri interzise si totusi, atat de delicioase.
- Dar atunci, cum o sa faci dragoste cu mine? Ma intreba curios si usor fricos, facandu-ma sa ii zambesc protector si senin.
Il pup pe frunte, tragandu-l dupa mine in interiorul vaporului. Ii voi arata cum fac fiintele supranaturale, dragoste cu oameni...

Intram in cabina noastra si inchis usile dupa noi, apoi ne trantim pe pat, pe spate, uitandu-ne unul la celalalt. Il vad pe Jessey, cum se ridica pe o parte si isi aseza o mana pe chipul meu, apropindu-si buzele de ale mele.
- Jessey, nu asa, ii spun, dandu-l delicat la o parte de pe mine, intizandu-l pe spate. Nu va fi nimic trupesc, totul se va petrece aici, ii soptesc, atigandu-i cu degetul fruntea, urcandu-ma deasupra lui, stang cu picioarele de o parte si alta, a bazinului sau.
- Cum? Ma intreba curios, cand i-am luat fata in maini si m-am aplecat de mijloc, incat fruntile noastre se atingeau.
- Totul se va petrece in mintea ta. Senzatile le vei simtit de-adevaratalea, dar nu vei putea sa te misti in realitate, doar in vis, ii spun si inchid ochii, incercand sa ma concentrez, dar atingerea sa usoara, pe interiorul coapsei, ma facu sa imi deschid foarte usor ochii.
- In mintea mea, poti arata cum vreau? Ma intreba curios, facandu-ma sa chicotesc amuzat de intrebarea prosteasca.
- Nu sunt succubusc sau incubusc, ca sa schimb imaginea ta. Ma vei vedea, exact inainte ca eu sa devin Inger Decazut, ii soptesc si inchid ochii concentrandu-ma.
Am intrat rapid in mintea lui, fiind uimit sa gasesc o incapere uriasa, amenajata in stil roman, cu un pat mare in mijloc si multe perdele din matase, atarnate de tavan. Trec prin fata unei oglinzi si imi vad parul alb ca zapada, taiat inegal, avand cateva suvite prinse la spate in coada de cal. Avea ochii de un verde-pisicesc si purtam un fel de bluza alba, cu pantaloni din panza albi, iar la brau un lantisor din aur.
- Asa ai aratat tu ca inger? Aud un glas cunoscut, facandu-ma sa zambesc amuzat, atintindu-mi ochii spre pustiul ce statea pe pat, imbracat destul de hilar dupa parerea mea.
- As putea zice si asa, ii raspund ambigu, indreptandu-ma cu pasi egali si relaxati spre tanar, care isi lasa automat capul pe spate, cand m-am aplecat deasupra lui.
Ii iau chipul in mana si imi lipesc buzele de ale sale pentru scurt timp, apoi le desfac cu ajutorul limbi, ce se trecura ca un sarpe in vizuina calda, dupa prada. Se intinse pe spate, chemandu-ma si pe mine peste el. Ma urc cu grija deasupra lui, fiind bucuros ca nu eram ca demoni aia, care aveau haine medievale, care ii incurcau si erau multe de dat jos. Incep sa ii sarut si sa ii ling, linia maxiarului, in timp ce il descheiam la camasa alba, din satin, cu mult calm, savurand fiecare miscare in parte. Ma ridic in fund si Jessey se ridica la randul sau, scotandu-si mainile din camasa si imbratisandu-ma strans, afundandu-si fata la pieptul meu. Zambesc amuzat si ii apuc barbia, dandu-i un mic sarut pe buze. Imi desfac bluza alba, care semana mai mult cu o toga romana, aruncand-o pe podea. Imi dau jos si lantisorul din aur de la brau jos, urmat de pantaloni albi. Ma intind deasupra tanarului, gol-golut, luandu-i mana in a mea si ii apuc intre buze, fiecare deget, sugandu-l si lingandu-l pervers. Dupa degete, incep sa ii sarut gatul, muscandu-l din cand in cand, lasandu-i urme vagi pe piele, facandu-l sa scoata un mic chitait ghidilicios, aratand ca in acel loc, daca e atins, rade de nu-i adevarat. Cobor cu buzele mai jos, sarutandu-i putin bicepsi inca in formare, apoi ma reped la unul dintre sfarcuri, incepand sa il musc jucaus, sa ii sug posesiv, sa il rotesc apasat si sa ii sarut cu delicatete unul dintre sfarcuri, pana l-am intarit, apoi am trecut si la celalalt.
- Nocte..., imi sopti numele, cand am coborat mai jos cu buzele, incercuindu-i buricul de cateva ori.
Il desfac la pantaloni, tragandu-i cu tot cu boxeri jos, ii iau madularul in mana, miscandu-mi de cateva ori, degetele de-a lungul sau.
- Nocte! Exclama de uimire, cand buzele mele se apasara intr-un sarut scurt pe capul penisului, inainte sa il cuprind cu totul in gura.
Imi trec limba si buzele de-a lungul barbatiei lui, facandu-l sa se arcuiasca si sa dea tot aerul afara din plamani. Imi strecor o mana sub el, patruzandu-l cu un deget, incepand sa il misc in interiorul sau, facandu-l sa geama usor. As muzica pentru timpanele mele, imi spun in minte, eliberandu-i madularul din buzele mele si retregandu-mi degetul din el. Ii trag bazul spre mine si ii pun picioarele pe umeri mei.
- Jessey, vreau sa ma asculti cu atentie, ii spun pe un ton calm si usor soptit. Vreau sa te relaxezi, ca astfel nu o sa te doara atat de rau aici, iar acolo, afara nu o sa simti un disconfort atat de mare, ii explic, simtind imediat, cum corpul sau se relaxa.
Ma potrivesc la intrare in trupul sau si il patrund incet, avand grija sa nu il doara. Se incorda imediat, arcuindu-se de spate si scapand un mic tipat de durere. Ma opresc din inaintat, lasandu-l sa se obisnuiasca cu dimensiunile mele, apoi incep din nou sa ma afund in carnea lui calda si dulce, ce se strangea in jurul meu, vrand sa ma inghita. Incep sa fac miscari usoare de du-te-vino, in timp ce Jessey se agata de mine, incepand sa se miste o data cu mine. Il simteam sub trupul meu, vibrand de placere, dar si de durere in acelasi timp. Bag o mana intre noi, incepand sa mi-o misc de-a lungul barbatiei, tanarului, facandu-l sa se elibere dupa un timp. Ies din trupul sau, ii dau un mic pupic pe frunte si ii spun ca il astept pe partea cealalta. Murmura ceva si imi dadu un sarut pe buze, lasandu-ma sa imi adun hainele si sa ma imbrac cu ele. Mai trec o data prin fata oglinzi si imi privesc forma ingereasca. Ating suprafata neteda, refletorizanta si rece. Totul e doar o iluzie sau chair exista vreodata cale de mantuire a unui Inger Decazut?...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Mana stanga a diavolului - de Nywa - 16-03-2012, 03:50 PM
RE: Mana stanga a diavolului [+18] - de Lexxu - 16-03-2012, 08:09 PM
RE: Mana stanga a diavolului [+18] - de Kimera - 16-03-2012, 09:55 PM
RE: Mana stanga a diavolului [+18] - de Nywa - 25-03-2012, 05:24 PM
RE: Mana stanga a diavolului [+18] - de Kimera - 25-03-2012, 08:00 PM
RE: Mana stanga a diavolului [+18] - de Lexxu - 26-03-2012, 02:54 PM
RE: Mana stanga a diavolului [+18] - de Nywa - 08-04-2012, 01:22 PM
RE: Mana stanga a diavolului [+18] - de Lexxu - 08-04-2012, 01:37 PM
RE: Mana stanga a diavolului [+18] - de Kimera - 08-04-2012, 03:33 PM
RE: Mana stanga a diavolului [+18] - de Nywa - 15-04-2012, 02:45 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 06-05-2012, 01:58 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 30-05-2012, 10:25 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 15-06-2012, 06:14 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Lexxu - 23-06-2012, 10:58 AM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 05-07-2012, 05:38 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 15-07-2012, 10:33 AM
RE: Mana stanga a diavolului - de Lexxu - 15-07-2012, 11:31 AM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 02-08-2012, 02:48 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Lexxu - 02-08-2012, 03:08 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 13-08-2012, 05:02 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 28-08-2012, 10:54 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de rozalix - 18-09-2012, 05:58 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 25-09-2012, 04:51 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 14-10-2012, 11:28 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 05-11-2012, 04:34 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de FuNnY bUnNy - 10-11-2012, 10:47 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 03-12-2012, 03:29 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de FuNnY bUnNy - 08-12-2012, 12:45 AM
RE: Mana stanga a diavolului - de Nywa - 25-12-2012, 06:38 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de FuNnY bUnNy - 03-01-2013, 03:29 PM
RE: Mana stanga a diavolului - de Natsuru - 11-01-2013, 02:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Inima Diavolului Yami 8 5.509 05-06-2013, 07:46 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Mesagerul Diavolului Sushi 12 8.008 03-06-2013, 11:42 AM
Ultimul răspuns: Yami
  Pe urmele diavolului [hentai] Hitman 16 10.506 31-07-2009, 02:29 PM
Ultimul răspuns: nimeni
  Insemnul diavolului case 4 3.549 24-07-2008, 08:58 PM
Ultimul răspuns: Jigoku


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)