Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I hate you but I love you+18

#8
3. In club

Stau si ma plictisesc….plictiseala mare, dar mare nu gluma. Mult le mai ia fetelor sa se imbrace. Doamne bine ca nu-s femeie, as muri, pe bune. Ma intreb daca Sakura se va intelege cu prietenii mei. De-aia am zis sa ne intalnim in club, ne distram si noi putin.
Sakura, Sakura, frumoasa si …. nimic. Vreau sa o cunosc mai bine. Pare o femeie cu picioarele pe pamant, nu ca celelalte. E bine. Offf, deja inebunesc asteptand-o. Ma m-ai uit o data in oglinda si ies din camera mea. Bat la usa dormitorului ei si astept sa-mi raspunda. Imi raspunde simplu si la obiect “ M-ai asteapta un moment ca nu-ti cad ochii”. Rea femeia, imi place.
Cobor la parter si ma asez pe canapea, asteptand-o pe frumoasa zapacita. Tic tac, tic tac….deja ma enervez. Exact cand urc o scara, o vad pe rozalie coborand. Mama, ce bine arata. E imbracata cu o rochita scurta gri, cu volane, iar sub sani are prinsa o funda, din acelasi material ca rochia. In picioare are o pereche de cizme negre, iar parul e lasat liber.
O ajut sa coboare si ultima scara si ii spun la ureche ca-i foarte sexy.
O privesc si vad cum se inroseste in obraji. Saraca, nu-i obisnuita cu asemenea complimente. Ne indreptam amandoi spre masina si urcam in ea. Conduc cu viteza si in cateva momente ajungem. Cobor din autoturism si ii deschid portiera. O i-au de brat si pasim spre intrarea clubului.
In club, lumea de pe lume, doar la ce sa te astept? Ma holbez dupa prietenii mei, iar la masa dintr-o parte a clubului ii zaresc.
Cu rozalie dupa mine, ma indrept catre ei. Odata ajunsi la masa lor, ii fac cunostinta Sakurei cu asistenta mea, Hinata. O fata de 19 ani cu parul negru si reflexii mov, ochii lila. Stiu…o culoare neobisnuita, dar asta o face speciala, ma rog. Naruto, prietenul meu cel mai bun. O persoana foarte buna, cred ca are cel mai mare suflet din lume, desi uneori e putin cu capul in nori. Are parul blond si ochii albastri, un albastru intens si deosebit. Sai, prietenul meu de afaceri. Seamana foarte mult cu mine la fizic exceptand faptul ca el are parul mai scurt si tenul mai deschis, in rest suntem la fel, oarecum. Ino, o fata intepata. De ce? Pentru ca e enervanta, se tot dadea la mine pana cand a aparut Sai, din fericire. Se pare ca s-au indragostit si eu am scapat de ea. Nu pot spune ca e urata deoarece as minti cu desavarsire. E inalta, blonda si ochii ei au o nuanta de albastru, un albastru sters. Neji, un baiat de varsta mea, cu parul lung si negru. Un carcater puternic, exact ca al meu. TenTen, o tipa draguta cu parul castaniu si ochii caprui. Din cate mi-am dat seama ea si Neji se plac. Ma intreb cand isi v-or da seama…ma rog.
Le-am facut cunostinta tutoror cu Sakura si le-am povestit absolut tot, bine nici chiar tot, dar in mare ce era important.

M-am c-am plictisit asa ca invita-o pe Sakura sa danseze.
Mda…chiar cand sa fac pasul cel mare, exact atunci, chiar in momentul ala, Naruto. Ce mama naibii vrea si asta? O fi el prietenul meu cel mai bun, dar uneori ma calca pe nervi, idiotul. Se baga in fata mea si o intreaba pe Sakura:
- Nu-i asa ca dansezi cu mine, dulceato?
- Pai, nu stiu, dar stii ce? Accept.
Doamne scot fum pe nari. Eu trebuia sa dansez cu ea, nu el. Off, dar de ce sunt asa gelos? Pana la urma e doar o fata, o tipa ca toate celelalte, desi…poate…are ceva special, ceva ce o deosebeste de ele. Doamne nu se poate. Melodie idioata. Rozalia mea danseaza lasciv alaturi de Naruto, deci nu, nu mai suport, simt ca o sa explodez. Calmeaza-te Sasuke, totul e ok! Pe naiba ca totul e aiurea, nu suport sa-i danseze in asa fel. Doar eu am dreptul. Eii, pe naiba ai tu dreptul, e o tara libera ! Dar de ce o vreau doar pentru mine?

Slava Domnului, melodia se termina, iar cei doi vin incoace. Ma uit urat la Naruto, iar Sakura imi zambeste. Zambetul acela, doar el ma face sa uit de tot, dar totusi nu-i suficient, mai vreau ceva.
O iau pe Sakura de mana si merg cu ea pe ringul de dans. Incepe o melodie de club, exact de-aia de care aveam nevoie. Incep sa dansez cu rozalia. Mama, face niste miscari de ….n-am cum sa exprim in cuvinte. Niste miscari lascive, dar totusi si cuminti, vreau sa fie mai perversa. Totusi nu-i pot spune fetei, as speria-o. O sa zica ca-s vreun obsedat sexual sau mai stiu eu ce. O intorc cu fata la mine si o privesc in ochii ei mari si verzi. Parca m-am blocat. De ce? Chiar habar n-am, zici ca s-a facut un zid in fata mea si-a ei, un zid de care trebuie sa trec. Trebuie. Inchid ochii pentru cateva secunde si ii deschid iar. Zidul disparu-se, dar cum? Habar nu am, dar ce mai conteaza? Ma apropii de gatul ei si ii sarut pielea fina si frumos mirositoare datorita parfumului. Buzele mele urca mai sus, si mai sus, si mai sus. Deja i-am gusta pielea pana la obraz.
Simt ca-i fierbinte, foarte fierbinte. Oare are febra? Imi indepartez buzele de obrazul ei si o privesc in ochii.

- Sakura, ti-e rau? Ai ceva? Ai febra? Ai nevoie de ceva? Vrei acasa? Zi-mi ca ma sperii!
-Nu mi-e rau. Nu am nimic. Nici febra n-am. Am nevoie de ceva. Nu vreau acasa. Si tocmai ti-am raspuns la intrebari. Altceva?
- Stai…aaa..De ce anume ai nevoie ma rog?
-Nu cred ca are importanta!
- Ba are, pentru mine are. Zi-mi ca ma supar rau de tot si nu vrei sa ma vezi suparat, te asigur!
- Nu-ti zic si punct. Ai inteles sau trebuie sa-ti silabisesc?
- Vezi ca tot nu ma las, zi-mi!
- Mai bine iti arat, e mai placut.

Placut? Ce dracu mai are in gand si ea? Doamne. Nici sa mai zic ceva nu m-a lasa pentru ca deja alerg dupa ea. Unde vrea sa ma duca oare? Aflu eu. Merg ce merg in urma ea pana cand ajungem in baie. O aud pe rozalie.

- Alege tu!
-S-aleg? Ce sa aleg?
- Pai alege: baia baietilor sau cea a fetelor!
- Conteaza asa de mult? Si ce ai de gand sa-mi arati?
- Bine fie. Mergem in baia baietilor pentru ca e mai “pustie”.

Pustie? Ce are de gand femeia asta? Doamne….
Mergem in baie si o vad pe rozalie cum se indreapta spre mine. Ma impinge in ultima cabina, iar eu cad pe W.C. Inchide usa si se aseaza in poala mea. Se apropie tot mai mult de mine pana cand buzele noastre se intalnesc, formand un sarut violent si dorit de amandoi. Limba ei patrunde in cavitate mea bucala facandu-ma sa imi doresc mai mult. In timp ce ne sarutam, mainile ei sunt agatate de parul meu negru, tragandu-l usor, iar mana mea coboara usor pe corpul ei.
Dar stai, ce fac eu aici? Chiar nu credeam…e exact ce nu vroiam sa fie. O c***a. Nu ma asteptam. Off, de ce trebuia sa fie si ea ca celelalte, de ce nu-i una speciala, o fata pura si cuminte? Una care nu vrea….
O imping de pe mine si deschid usa cabinei. Ies de acolo cu ea pe urmele mele.

- Stai, Sasuke! Ce s-a intamplat?
- Stii ce? Mai bine ti-ai gasi alt prost care sa te satisfaca. Eu unul am plecat, chiar nu ma asteptam. Credeam ca esti deosebita, dar se pare ca m-am inselat amarnic!
- Stai…eu te…te iubesc!!!
- Visezi ! Minti ! N-are cum sa ma iubesti !



Răspunsuri în acest subiect
RE: I hate you but I love you+18 - de Rose ^^ - 23-06-2011, 10:56 AM
RE: I hate you but I love you+18 - de ^Ciresica^ - 23-06-2011, 04:13 PM
RE: I hate you but I love you+18 - de Sho-Yo - 23-06-2011, 04:40 PM
RE: I hate you but I love you+18 - de ^Ciresica^ - 24-06-2011, 10:32 AM
RE: I hate you but I love you+18 - de Pคnđค. - 03-08-2011, 11:50 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  I hate that I love you! RosetteFoxy 17 8.042 14-02-2013, 09:06 PM
Ultimul răspuns: Lain
  [Naruto] The Passion of Hate [+16] sickness 0 1.856 14-09-2012, 11:40 PM
Ultimul răspuns: sickness
  Hate, no Love Liar 2 2.741 20-01-2012, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  I can't hate you Peppers 0 1.859 18-12-2011, 04:15 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  [split] I hate you but I love you+18 Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 8 3.512 15-08-2011, 04:41 PM
Ultimul răspuns: ^Ciresica^
  ,,I hate you because I love you!'' pinguin 2 2.468 22-07-2011, 09:28 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I Hate Love Alle 16 8.231 15-07-2011, 10:23 AM
Ultimul răspuns: Denisa_Deny
  I hate you but I love you+18 Pคnđค. 3 2.997 26-06-2011, 11:19 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Hate or Love DiamondZ 7 3.928 05-06-2011, 10:15 PM
Ultimul răspuns: Flash
  I hate maths. I love my teacher [+16] A'Svear 47 28.864 18-01-2010, 10:09 PM
Ultimul răspuns: Mitus


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)