Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] I hate you but I love you+18

#1
Buna si voua dragelor!Ce sa spunem cam grabesti actiunea si..cateva greseli de tastare dar mai bine nu le mai zic doar sa ai grija pe viitor la fiecare cuvintel sau mai bine litera :)).Mama mia ce avem noi aici? :yes:.Ce pervers poate fi uneori Sasuke..barbati astia :perv: :-w.Numai ganduri interzise are baietelul asta :chuu:.Foarte foarte bine...ai tinut seama de cea ce am spus noi :bv: .Continua tot asa.Bravo,scumpik!Bye!:bye:
R

#2
heloooo

Nu am comentat la ficul asta ? Ba da. Sunt sigura suta la suta ca eu am comentat la primul capitol... am scris despre amnezia lui Sakura ce era in beneficiul lui Sasuke. Dar sa comentez si aici... doar al doilea capitol. Cred ca ti s-a spus deja... primul capitol a fost mai special... mai perfect... al doilea a fost imperfect. Dialogul a fost mult... descrierea mai trebuia... actiunea a fugit... Perversitatea lui Sasuke este uimitoare... singurul ce a dat bogatie la capitol: naratiunea.

:bye:

#3
buna:*

am aterizat si eu pe la tine...>:D<

ce pot spune...cam pervers mai esti sasuke:)) nu ca nu mi'ar placea caracterul lui...dar prea prea...:)) intelegi u...da sa nu schimbi asta k te bat:P

cel mai mult m'a atras titlul...adik e :x stii u;) si pe parcurs si continutul:x
nu am vazut greseli...dar poti sa mai lucrezi la descriere:) si app tie iti place sa tii lumea in suspans?:-s
cam atat petru acum:*

spor la scris si astept nextu' poate ma anunti si pe mine:*:*:* poopiciii
Cine iubeste trandafirul trebuie sa suporte si spinii .

#4
Daca nu pui curand nextul o sa mor.

M-a captivat si nu pentru ca este SasuSaku, ci pentru felul in care descrii :chuu:

E putin grabit deoarece in capitolulu III erau gata sa " o faca" , puteai descrie mai mult starea de amnezie a Sakurai, sentimentele ei si altele dar e foarte bine si pana acum.

Daca poti si vrei anunta-ma cand pui nextu si spor la scris :bye:
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


#5
Ce bine ca ai pus nextu'. Chiar ma intrebam cand o sa il postezi.

Sa vedem... imi place capitolul, numai ca ai cam grabit actiunea. Iar descrierea cam lipseste, puteai sa descrii mai bine acel sentiment al lui Sasuke de gelozie si de dezamagire. Dialogul mi s-a parut pution cam sec la unele parti.

Well astpet continuarea si sper ca nu te-am suparat... si te-as ruga sa ma anunti si pe mine de next, daca vrei. Spor la scris! :Bye: Pupici!:*
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]

#6
helooo

Se pare ca a aparut capitolul... ma bucur ca s-a intamplat asta. Capitolul mi-a placut cu adevarat... chiar daca a fost imperfect si a avut cateva greseli minore. Descrierea mai mergea... cand il vedea pe Naruto cand dansa cu Sakura, un moment bun in care sa descri... cand Sasuke a fost suparat pe ea la sfarsit, alt moment crucial. Dialogul a fost bun... cam mult. ACIUNEA A fost grabita... puteai sa pui cateva poze ca sa atraga mai mult.

:bye:

#7
heloo
Ma bucur ca m-ai anutat, altfel nu as fi aparut la acest capitol dublu. Prima parte a avut mult dialog, insa a doua a avut mai multa descriere, deci imi place a doua. Inceputul capitolului... acele replici dezvoltate au fost bune, nu m-as fi luat de ele, dar in continuare au fost sase replici seci, imi pare rau. Naratiunea a fost buna. Titlul a fost bunicel.

:bye:

#8
O Dooamne Andre another fic? Daa:x Dooamne si ce pervers este :>
Pe mine ma atrag ficurile tale rau de tot, pentru ca sunt si sasusaku si mai au si scene perverse:)) Uite tocmai am terminat si nu am observat micutul +18:">:))Dooamne Sasuke e asa de sexy, dar nu am inteles ceva:)) Inainte vroia sa o faca cu ea si cand i s-a dat o oportunitate a ratat-o...Off mna, ce sa ii faci?
Andree repejor cu next, dar repede rau de tot!!! Am nevoie de ficul tau ca de aer!!
Tai tai :bye:
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#9
Hey
Mersi ca m-ai anuntat altfel nu cred ca ajungeam si pe aici. Well capitolul a fost destul de bun. Descrierea a fost, dar puteai sa accentuezi mai bine acele sentimente. Actiunea e cam fugarita. Dialogul e destul de ok.
Well astept nextu si spor la scris! :bye: Nu uita sa ama anunti;)
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  I hate that I love you! RosetteFoxy 17 7.892 14-02-2013, 09:06 PM
Ultimul răspuns: Lain
  [Naruto] The Passion of Hate [+16] sickness 0 1.838 14-09-2012, 11:40 PM
Ultimul răspuns: sickness
  Hate, no Love Liar 2 2.701 20-01-2012, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  I can't hate you Peppers 0 1.838 18-12-2011, 04:15 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  I hate you but I love you+18 Pคnđค. 9 5.107 15-08-2011, 01:14 AM
Ultimul răspuns: Candy_Girl_Love.
  ,,I hate you because I love you!'' pinguin 2 2.424 22-07-2011, 09:28 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I Hate Love Alle 16 8.061 15-07-2011, 10:23 AM
Ultimul răspuns: Denisa_Deny
  I hate you but I love you+18 Pคnđค. 3 2.976 26-06-2011, 11:19 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Hate or Love DiamondZ 7 3.893 05-06-2011, 10:15 PM
Ultimul răspuns: Flash
  I hate maths. I love my teacher [+16] A'Svear 47 28.437 18-01-2010, 10:09 PM
Ultimul răspuns: Mitus


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)